Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

fela ładnie się prezentuje na wozie :wink4: no i gratulacje za udanego swapa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela ładnie się prezentuje na wozie :wink4: no i gratulacje za udanego swapa :hi:

Seba my chyba nie swapowalismy tych silnikow co potrzeba :naughty: powinnismy miec u siebie tez 2.7BIT :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no silnik rewelacja :good: :good: :good: :good:

może tylko spalanie nie zachwyca ale da się przeżyć jakoś :>

wrażenia z jazdy bezcenne :kox: :kox: :kox:

Tak srednio to ile lyknie , bedziesz gazowal :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi nic już nie mów :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

normalnie abdul bedzie teraz wymiatał a my dalej będziemy się tylko toczyć :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudik mówiłem kup se eskę-to nie nie nie

Abdul sorry za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no silnik rewelacja :good: :good: :good: :good:

może tylko spalanie nie zachwyca ale da się przeżyć jakoś :>

wrażenia z jazdy bezcenne :kox: :kox: :kox:

Tak srednio to ile lyknie , bedziesz gazowal :naughty:

średnio to zależy trasa bez przesadzania z prędkością ok 13l

miasto bez przesadzania 16-19

jeśli bardzo deptasz - patrz ja :> - to przekroczenie 25 nie stanowi problemu....

wybór należy do prowadzącego hehe :polew:

no ale wymiata dość fajnie chociaż po tygodniu jazdy już zaczyna mi trochę brakować pod nogą....

chyba pora znowu przesiąść się do autka na miasto czyli golf 1.3 hehe a potem znowu będzie frajda z audi

jeśli masz inne autko na miasto to swapuj na 2.7 :> :>

jeśli nie to kup autko na miasto i swapuj na 2.7 :polew:[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 00:22_________________________________________________a o gazie nie ma mowy... chociaż juz raz przeszło mi to przez myśl na stacji przy tankowaniu i spalaniu 28l ale tak jak pisałem to jedno do zabawy a drugie do jazdy po mieście i git :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wezcie poprawke ze to silnik po sofcie ;) A wlasciciel emerytem zdecydowanie nie jest musicie mi uwierzyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie abdul bedzie teraz wymiatał a my dalej będziemy się tylko toczyć :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:

może da wam stanąć obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMIC z tego co wiem :) Ale Artek wspominal niedawno ze juz mu malo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he no trochę juz mało

no teraz fmic i hamownia-- zobaczymy co tam wypluje

i w silniku na razie wszystko bo dalsze mody to spora kasa więc trzeba uzbierać,

a poza silnikiem to teraz wieksze hamulce, konsola 2din, listwy alu do środka zamiast drewna, czarna podufitka s4 no i myślę nad obszyciem środka tylko nie wiem jak

na razie jeżdzi to tak w miarę tylko coolery szybko się grzeją

nie strzelałem ze sprzegła bo obawiałem się że mi glowe urwie :polew: tylko lekki start i dopiero but

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 05:45_________________________________________________

i 3 bieg od 50-150kmh

oceńcie sami jak to jedzie chociaż coolery juz zagrzane były :>[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 05:51_________________________________________________p1020593v.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 06:03_________________________________________________i trochę porządku pod maską i wogóle

p1020604g.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 06:04_________________________________________________p1020631.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 06:07_________________________________________________08052011150.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie toto :) Jak na gotowca :decayed: Krotka skrzynia jednak daje rade bujac tą mase :) Nie ma lekko ten silnik u Ciebie :D Ty to chyba tak ciagle? ;) No i wyglaskales widze ją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podszybie jeszcze od polifta by sie przydało :gwizdanie:

o tym samym pomyślałem jak zobaczyłem foto komory silnika, fajnie by była zabudowana komora silnika z tym podszybiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podszybie poliftowe też będzie i osłona na silnik od passata vr5 tak jak u Nosba,

W przyszłym tygodniu wszystkie plastiki spod maski ida do hydrografiki w carbon więc powinno być ładniej :> :>

Idzie toto :) Jak na gotowca :decayed: Krotka skrzynia jednak daje rade bujac tą mase :) Nie ma lekko ten silnik u Ciebie :D Ty to chyba tak ciagle? ;) No i wyglaskales widze ją ;)

odziwoaż tak źle to u mnie nie ma bo wcześniej żeby jakoś fajnie przyspieszać i rozpędzić się do prędkości 160 - 180km to trzeba było trochę cisnąć furę i trochę to trwało a teraz to myk i już :decayed: :decayed:

no i spalanie tez zdejmuje nogę z gazu więc nie da się za dużo cisnąć :( :(

ale przyznaje są i chwile katowania bo w kńcu po to jest taki silnik :decayed: :decayed:

no i trochę pogłaskałem ją pod maską bo brudno było :>

wpadła jeszcze wkładka filtra z K&N więc troche lepiej oddycha

Wielkie Wielkie dzieki za swapa Daniel - najlepiej zainwestowane pieniądze w samochód

No no ładnie :good:

Abdul zapraszamy na spoty zawierciańskie :wink4: ?

wpadnę zobaczyć co to tam u was jest na tych spotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jak sie troche obrobie to bedziemy dzialac te FMIC :) Bo sie chyba 4 kroją w sumie :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odrabiaj się szybciutko ja czekam na info kiedy bo przydało by jej się trochę zimnego powietrza :JC_fan:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 10:22_________________________________________________acha no i ta pompa wspomagania jednak trochę niedomaga muszę szukać nowej bo czasami przerywa i na postoju ciężej kręci :(:silacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nie chodzi o pompe bo u mnie nic sie nie dzialo... PrRedzej magiel albo olej. Zlej to co tam jest i wlej jakis inny : albo ori z serwisu albo czerwony atf .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...