Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

No Artek pojechal :) Prawie zadowolony .... Niestety sprzeglo ktore wzialem z mojego silnika z RS4 okazalo sie byc z S4 i krotko mowiac poleglo nam na testach :D jezdzi ale uslizguje sie :) Za tydzien-dwa wrzucimy cos mocniejszego ;) Made by radzik badz ori z rs4.

Hehe najlepszy byl zaciesz abdula jak sobie smignal pierwszy raz :) Nagralismy jakis filmik potem nawet , ale IC juz sie zagotowaly bo zdechlo uciagu sporo.

Podrzuce wieczorem jakies fotki :hi:

Inspektor wstawie : do bagaznika jak utne dach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do konca. Generalnie przy pakowaniu skrzyni 5 na ten silnik za duza jest odleglosc miedzy lozyskiem dociskowym a dociskiem i trzeba bylo improwizowac :) Ale slizgi to nie tego wina. Biegi wchodza ok juz tylko sprzeglo nie trzyma :wallbash: No do 3 razy sztuka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadziliście skrzynie z AEB?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :D Z miejsca rwie jak popieprzona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ewentualnie ją zarznie to bedzie sie myslalo o czyms innym. Przypominam Ci ze Colo smiga majac 360 ponad ps i 430 nm na takiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko droge do domu wytrzymało i kilka " niby szybkich" autek po drodze zrobiło hehe :kox: :kox: :kox:

a kierowała moja niunia więc kolesie się dość mocno dziwili jak ich robiła laska w jakimś rodzinnym kombi :polew: :polew:

ale mina buraka z 3-litrowej BMW -- niezapomniana :polew: :polew: :good

Wielkie Wielkie Dzięki Nosb :notworthy: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:01_________________________________________________jeszcze tylko sprzęgło i collery z rs4 bądź fmic i będzie na razie git....... chyba :>.. ciekawe tylko na ile to starczy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że śmiga :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy pomysl ze swapem na 2.7 niz dlubanie 1.8t wszyscy posiadacze 1.8T powinni tak zrobic oczywiscie z Q bo w oscie to kiepsko to widze . Nosb a do mojego Q zamiast 2.5 TDI tez dalbys rade wrzucic 2.7 . Chyba robiles to u Flyera :naughty: Co by bylo potrzebne :cool1: Bo tez mam w planach swapa ale jeszcze niewiem na co :kox: Sory Abdul za zasmiecanie watku , apropo fajna fura zeby smigala bezawaryjnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb a do mojego Q zamiast 2.5 TDI tez dalbys rade wrzucic 2.7 . Chyba robiles to u Flyera :naughty: Co by bylo potrzebne :cool1: Bo tez mam w planach swapa ale jeszcze niewiem na co :kox:

Dudi zaczyna pękać :tongue4: :tongue4: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi a co za problem ? Dawaj czesci i zrobim :decayed: W koncu dochodzisz do slusznych wnioskow :) wziasc sE 1Z do jezdzenia a 2,7 do zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to by się przydało takie1Z he he bo to moje to teraz pije dwa razy więcej niż widzi ale za to frajda cztery razy większa i niezapomniane przeżycia a za paliwo zapłaci się kartą maestro :> :> :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty :)

Troche balagan w kabelkach bo chcac nie chcac trzeba bylo wlozyc licznik nowszy wiec od razu wlecial od S4 z fis :

p1000544m.jpg

Powiazkowane znow :

p1000545v.jpg

Troche balagan po mnie :embarrassed: :

p1000551y.jpg

Srednie spalanie podczas pierwszych chwil z wlascicielem : 26,5 l / 100 km :D

Kilka ogolnych :

p1000547e.jpg

p1000548.jpg

p1000549wx.jpg

No i filmik :

Bylo to po kilka podobnych przelotach pod rzad , spuchly w piz*u IC i zjadlo troche uciagu. Generalnie nie jest zle . Mysle ze przy strzale ze sprzegla ( oszczedzalismy je f) ~ 5,5 setki wiec zdrowo :) Na filmiku start : ruszone i pedal opor po chwili, dopiero wchodzi boost i daje od momentu ruszenia 5sek okolo do paczki ( ale boost wszedl dobra sekunde , poltorej po wcisnieciu ) . Generalnie jak sie zwalczy sprzeglo nagra sie cos lepszego ;)

Artek kurfa z tym podswietleniem to wlasnie lukam . Wiem gdzie palnalem sie :) Wstrzymaj sie poprawie przy sprzegle bo dzien wam zejdzie zanim znajdziecie te kable :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a air bag ?

ja bym nie odebrał fury bo nie dokończona robota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bag sie swiecil wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bag sie swiecil wczesniej :)

a to przepraszam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kilka niedociagnięć jeszcze zostało ale to po mału na razie drugi dzień "pałowania" i sprzęgło nadal zyje :> gorzej z hamulcami :( jeszcze się szybszy nie znalazł więc na razie się cieszę hihi

a co do spalania Nosb to nawet dzisiaj udało mi się zejść do 14 na trasie ale to tylko przez chwilę

potem zaraz poprawiłem na średnie 21 :> :> :>

A tak na marginesie do wszystkich chętnych na wzmacnianie 1.8t --- NIE warto lepiej od razu swap na 2.7 jest ogień z d**y :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:23_________________________________________________i mała fotka felg na aucie

02052011118.th.jpg

[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:29_________________________________________________02052011116.th.jpg[/url[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:30_________________________________________________http://img854.imageshack.us/img854/315/07052011138.jpg

[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:56_________________________________________________07052011138.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:58_________________________________________________07052011137.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 20:02_________________________________________________02052011120.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...