Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbys mial wpasc daj znac rozciagne czerwony dywan bo poki co wali mi jak wyglada naughty good

Przecież napisałem fajny a nie c**jowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly wyjebalem szafy te z tylu : niedlugo klade plytki chyba :decayed:

Ono no spoko to nie chcesz czerwonego dywanu ? :confused4:

Jutro ciag dalszy zabawy z 997 :decayed: Chyba zloze silnik ze skrzynia do kupy i pojade gdzies szukac brakujacej lapy skrzyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb ile Ci zajmuje SWAP z 1.8T na 2.7 BiT?

zależy od ilości alkoholu i od kilku innych czynników :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie okaze :) Generalnie zalezy czy sa wszystkie czesci , jaki rocznik auta, jaki silnika czy cos sie po drodze spier%^li czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pod ręką to wyjęcie silnika 1,5-2h mi zajeło z 1.8t :> ale wiadomo jak to jest z montażem nigdy nie wiadomo ile czasu bo zawsze coś po drodze wyskoczy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrac to kazdy potrafi czy to kluczem czy siekierą :wink4: Ale tak jak mowisz : wyjecie tego ( z bonusem od abdula w postaci srub mocujacych zderzakm - obciecie w koncu diaksem + dwa male problemy ) to 3-4 h zabawy . Jak wyjales w 1,5h gratuluje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Nosb, zawsze się znajdzie parę uciążliwych śrubek, najgorsze to pamiętam 1.8t w automacie i chciałem ściągnąć bez skrzyni myślałem że szybciej będzie, a na 2 śruby mocujące skrzynie do silnika od góry gdzie nie ma miejsca straciłem chyba z godzinę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wywalalem wszystko bo i tak sanie i lapa skrzyni od kierowcy do zmiany wiec bylo zdecydowanie latwiej. Kazde 2,7 wywalam tak samo bo po prostu latwiej i lzej wywlec to :) Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem widzialem robota idzie do przodu ale trytytek tam będzie- co druga śruba zastąpiona trytytką :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he no troche tych srubek tam było w tym zderzaku a teraz musi być więcej bo bedzie lepiej zap...ał

to zeby nie odpadł :)

byłem widzialem robota idzie do przodu ale trytytek tam będzie- co druga śruba zastąpiona trytytką :polew:

nie wazne czym byle by się trzymało :polew:

no to Nosb dawaj dawaj z tą robota bo nastepne elementy czekają na montaż no i oczywiście ja czekam na pierwsza przejażdkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę zdjęcia :decayed:

_________________________________________________

o cholera :kox: Nosb Ciebie do mam talent trzeba wysłać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko Ci idzie nawet Nosb

jak się ogarnia temat to robota szybko idzie :gwizdanie:

abdul ma normalne kolo to na odpał muszę podjechać żebym się załapał na jazdę próbną . NOSB nie chciał mi pokazać potencjału silnika w swojej B5 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no silnik już uruchomiony wczoraj byłem na pierwszym odpaleniu szkoda że nie mozna posłuchać dłużej bo immo odcina.

no i rzeczywiście Duuuuży ten silnik :kox:

teraz tylko czekam na pierwszą jazde i mnie szlag juz trafia z tego czekania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem Twoją bryke w garażu u Nosba jak z nią skończy to będzie :kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...