Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy mi sie wydaje czy to stary silnik nosba?? :mysli:

dobrze Ci się wydaje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak tak to od Nosba nawet on go przekłada :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No wiec... Lekkie poslizgi jak to u mnie :wallbash:

Silnik na miejscu :

p1000512h.jpg

Baaaa nawet palil juz :

Ale abdul powiedzial ze skoro dostal podwyzke to idziemy na bogato i wkladamy gt28 :

p1000538.jpg

:naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano

nie boisz sie na tych felgach jezdzic?? strasznie zniszczone...

kilka gratów sobie wziąłem/podmieniłem od ciebie jak Nosb nie patrzył :decayed:

Opublikowano

Ej Buba ale ze poobdzierane ? I co z tego ? :) To zimowki jakbys nie zauwazyl ma zalozone ;)

Opublikowano
  • Autor

he he w końcu żyje... szkoda że do wymiany tych turbin na gt28 znowu musiałes wyjmować silnik no ale cóż trochę późno kasa przyszła he he he :polew:

Buba tak jak Nosb mówi to są zimówki bo na lato 17" to troche za mało a w domu czekają już wypolerowane 18" te co miałem wczesniej a ponieważ świeżo po polerce to nie są poobdzierane :decayed:

jak Daniel skończy z tym silnikiem i bedzie w końcu zap***alał to będzie mozna go skończyć wizualnie i powrzucam nowe foty a troche rzeczy jeszcze na niego czeka.. :>

Opublikowano

masz jakieś złe info, gt28 mam w bagażniku, do ciebie wsadził dmuchawy z 1Z'ta

Opublikowano

masz jakieś złe info, gt28 mam w bagażniku, do ciebie wsadził dmuchawy z 1Z'ta

:polew: :polew:

Ale przewiercone, żeby dobrze gwizdały :kox:

Efekt Placebo zrobi resztę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oj tam byle tylko gwizdały i dawały kopa to będzie ok :polew:

Opublikowano

Furka piekna :wink4: a kiedy plany na swapa z S4 2,7

:mysli:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 12:34_________________________________________________Furka piekna :wink4: a kiedy bedzie swap z S4 2,7 :mysli:

Opublikowano

już

Opublikowano

Furka piekna :wink4: a kiedy plany na swapa z S4 2,7

:mysli:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 12:34_________________________________________________Furka piekna :wink4: a kiedy bedzie swap z S4 2,7 :mysli:

CZYTAJ :kox::evil:

Opublikowano

Potwierdzam :

:naughty:

Opublikowano

Co za wydech siedzi ? :naughty:

Opublikowano

Jakis od transita chyba :decayed:

Opublikowano

No lata lata :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

no ładnie ładnie nie wiedzałem że ty tak szybko będziesz jezdził moją furką :polew:

kurde szkoda że ja pierwszy nie miałem możliwości jej przetestować :(

no ale jak jutro odbiorę to szybko nadrobie straty :evil::kox:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 18:10_________________________________________________i jak tu dzisiaj zasnąć jak ona tam na mnie już czeka :mysli:

Opublikowano

no ładnie ładnie nie wiedzałem że ty tak szybko będziesz jezdził moją furką :polew:

kurde szkoda że ja pierwszy nie miałem możliwości jej przetestować :(

no ale jak jutro odbiorę to szybko nadrobie straty :evil::kox:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 18:10_________________________________________________i jak tu dzisiaj zasnąć jak ona tam na mnie już czeka :mysli:

ty to lepiej zmien heble zamin sie rozpedzisz,graty za motorownie i dla motorniczego....haha

Opublikowano

niom, te podstawki pod filiżanki to kiepska sprawa przy 2.7

pokaż filmiki jak na zimnym się zbiera :decayed:

Opublikowano

fajnie gada :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.