Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

0,1 bara

[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 15:45_________________________________________________po kilku odpaleniach silnika za którymś razem było znowu dobrze a po ponownym odpaleniu znowu lipa i na razie tak cały czas [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 15:47_________________________________________________tak myślę że wpada w awaryjny np od czujnika temp. ale dlaczego wyskakuje błąd pedału gazu[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 15:48_________________________________________________błąd czujnika temperatury juz nie wyskakuje teraz pojawia sie tylko błąd czujnika położenia pedału gazu więc chyba to do wymiany bo nie otwiera całej przepustnicy. Teraz doładowanie wynosi ok 0,5 bar a czasami tylko 0,1 a raz nawet na chwile sie naprawił :>

tak czy siak pierwsza awaria sie zaczeła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,1 bara

[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 15:45_________________________________________________po kilku odpaleniach silnika za którymś razem było znowu dobrze a po ponownym odpaleniu znowu lipa i na razie tak cały czas [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 15:47_________________________________________________tak myślę że wpada w awaryjny np od czujnika temp. ale dlaczego wyskakuje błąd pedału gazu[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 15:48_________________________________________________błąd czujnika temperatury juz nie wyskakuje teraz pojawia sie tylko błąd czujnika położenia pedału gazu więc chyba to do wymiany bo nie otwiera całej przepustnicy. Teraz doładowanie wynosi ok 0,5 bar a czasami tylko 0,1 a raz nawet na chwile sie naprawił :>

tak czy siak pierwsza awaria sie zaczeła :(

jesli to czujnik pedału to Bogu dziekuj chłopaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie pada (bynajmniej nie slyszalem zeby komus padl ;) ) :) A zobacz panie ten trojnik moze spadl albo pekl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dlaczego wyskakiwał by błąd położenia pedału gazu ?

[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 02:46_________________________________________________Nosb dzwoniłem do ciebie wczoraj ale dodzwonic sie :polew:to jak wygrac w totolotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odbierał bo to wkoncu jego motorownia i jego robota :polew: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ciekawe komu teraz swapuje :mysli::polew:

ale spoko problem naprawiony. Dzisiaj mnie przerosło bo doładowanie znowu spadło na zero i zacząłem szukać. Porozbierałam to i owo i okazało się ze delikatnie poluzowały się wtyczki pod kompem od pedału gazu i jeszcze od czegoś. A ja dwa dni sie męczyłem na doładowaniu olbo 0,5 albo 0,1bara :wallbash:

Teraz znowu zaindala... swoja drogą dwa dni w niedoborze mocy znowu sprawiły wielka frajdę z jazdy na sprawnym doładowaniu a już nie czerpałem aż takiej frajdy z przyspieszenia :decayed:

ale pewnie dwa dni sie pojeździ i znowu będzie mało :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo rzeczy może się popsuć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w kazdym... No widzisz i pier**la ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest taki awaryjny , dajcie spokój , zalezy od sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.7BiT fajny motor ale strasznie awaryjny a raczej trudny do ogarnięcia :wink4:

problemem jest to że mało kto potrafi go ogarnąć bo to nie 1.9t :wink4:

silnik jak każdy inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

2.7BiT fajny motor ale strasznie awaryjny a raczej trudny do ogarnięcia :wink4:

problemem jest to że mało kto potrafi go ogarnąć bo to nie 1.9t :wink4:

silnik jak każdy inny

Zdecyduj sie o co Ci chodzi :decayed:

Albo 1.8t albo 1.9 Tdi :wink4:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 20:34_________________________________________________Z resztą wolałbym 2.7BiT niż 2.5 Tdi :kox::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez wiadomo o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam az od stania odpadnie ta szpachla :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awaryjny czy nie teraz jak juz zmieniłem to tylko się modlic żeby nie... tak czy siak każdy sie kiedys psuje a w tym wrażenia z jazdy niezapomniane a za części zapłaci się karta maestro :polew:

no mi nie swapuje ona niestety tylko tam zarasta :kwasny::thumbdown:

no jak ja swoja odbierałem to już trawa go zarosła do połowy drzwi ale myślałem że wyciągnał kosiarkę i że już twoje sie robi :mysli:

a może po prostu Daniel części z twojego do mojego założył i teraz nie ma co wsadzić do ciebie :polew:

ale jak zeswapuje to będzie to najbardziej niepozorny sleeper na świecie hehe - nawet go nie myj

Jak w kazdym... No widzisz i pier**la ;)

pierdoła ale juz nerwów naszarpała :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej niepozorny juz nie bedzie bo juz przod caly od rsa bedzie :gwizdanie: a reszte ogarne u siebie...chociaz w tym tempie to mu wysle tam cale body i poskłada moze z tym by mu szybciej zeszlo.ale jest nadzieja od jutra ma sie za nia zabrac :decayed: ty w swojej zdarzysz upalic do reszty sprzeglo a moja w rozsypce bedzie a wstawilem predzej niz ty :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzisz u mnie też dłużej zeszło niż miało ale tak to już jest u niego z czasem...

no staram sie nie upalać sprzęgła i wkładam mu dopiero po delikatnym ruszeniu bo najpierw muszę zainwestować w hamulce .. tył 300mm już zarezerwowane mam :> jezcze tylko przód bo to z 1.8t nie hamuje :no: :no:

no też myślę nad body rs ale troche bedzie to kosztowało więc na razie technicznie ogarnę wszystko a potem na body będę zbierał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...