Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill


dawid195a

Rekomendowane odpowiedzi

ładna.... ochydek dla mnie. Wszytskie zmiany na duuuuzy - :sick3::thumbdown:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 20:49 _________________________________________________Edit: Ej soroweczka :D ocenialem te z pierwszych linkow na dolne nie zagladalem :D Jest nieco lepiej. LAdna felga :good: LAdne tylne lampki :good: przednie mi sie nie podobaja :no:

I ta rejestracja :evil::slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie lampy .. no coz sa bo kupilem duzo wczsniej,wiem ze kicha, poczekam az odpadnie soczewka i wstawie depo albo FK. [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 21:05 _________________________________________________To są nowe konkretne foty .[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 19:24_________________________________________________Auto po malowaniu w 1 poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie miałem okazji obejrzeć tego auta - teraz widząc stan początkowy i co zostało z autem zrobione - powiem, że zmiany na duży plus, z czegoś co powodowało uśmiech politowania auto przeobraziło się w bardzo przyjemną furkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jeździł nią father :

he he widze ostro dzialasz:) :gwizdanie: :decayed:

pochwal sie jak zamontowales te diody w klamkch, pod co podpiales? :good::hi:

EDIT

moze jakiegos manuala na szybko skrec :mysli::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie "poprawiłeś" to autko :good: naprawde idzie w dobrą strone oby tak dalej

Tak jak kolega wyżej pochwal sie tym podświetleniem klamek co gdzie i jako podłaczyłeś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zrobiłem fotek jak to zakładałem teraz żałuje. :thumbdown:

Podłączyłem pod oświetlenie numeru rejestracyjnego, za bezpiecznikiem odnalazlem kabelki od spodu za plastikową zaślepką. Podświetlanie włącza sie razem z zapaleniam numeru ,czyli jak świecą pozycyjne nawet.

Co do osadzenia diód to trzeba siągać każdy boczek osobno, wyiercic delkatnie mała dziure aby dioda weszła ,tak aby nie zniszczyc tapicerki i tak by nie bylo jej widać z poziomu osoby siedzącej na fotelu.

Kupiłem diody czerwone pod 12V (więcej sztuk jakby się miały przepalić) , poźniej zeszlifowałem glówke diody tak by nie dawała punktowego światła tylko bardziej rozproszone. Potem umiejscowiamy diode w boczku, ja ją podkleiłem delikatnie klejem od środka by nie wpadła(moża kupić specjalne kapturki i obejdzie sie bez kleju). Ciągniemy instalacje przez drzwi ,mostkujemy wszystkie kabelki równolegle ,wpinamy się i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: a mógłbyś zrobić jakies foto bliższe klamki tak żeby było widać tą diode w którym dokładnie miejscu zamontowałeś ?? :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zrobiłem fotek jak to zakładałem teraz żałuje. :thumbdown:

Podłączyłem pod oświetlenie numeru rejestracyjnego, za bezpiecznikiem odnalazlem kabelki od spodu za plastikową zaślepką. Podświetlanie włącza sie razem z zapaleniam numeru ,czyli jak świecą pozycyjne nawet.

Co do osadzenia diód to trzeba siągać każdy boczek osobno, wyiercic delkatnie mała dziure aby dioda weszła ,tak aby nie zniszczyc tapicerki i tak by nie bylo jej widać z poziomu osoby siedzącej na fotelu.

Kupiłem diody czerwone pod 12V (więcej sztuk jakby się miały przepalić) , poźniej zeszlifowałem glówke diody tak by nie dawała punktowego światła tylko bardziej rozproszone. Potem umiejscowiamy diode w boczku, ja ją podkleiłem delikatnie klejem od środka by nie wpadła(moża kupić specjalne kapturki i obejdzie sie bez kleju). Ciągniemy instalacje przez drzwi ,mostkujemy wszystkie kabelki równolegle ,wpinamy się i działa.

aha myslalem ze podlaczyles pod oswietlenie przyciskow, czyli swieci juz po otwarciu auta tak jak podswietlenie przyciskow oswietlania szyb, ale widze ze nie masz szyb w pradzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, nowe fotosy , 1 post[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:38_________________________________________________Nowe fotki w 1 poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje , teraz wypadałoby pogrzebać pod maską :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już robisz przód w prądzie to walnij i tył :cool1:, fajnie wygląda na tych dystansach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...