Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chcę Wam przedstawić swoją A4. Auto kupiłem osobiście w Niemczech w Hamburgu 9-2008 od pewnych ludzi za pośrednictwem siostry. Przebieg przy zakupie to 147 tys. potwierdzony książką serwisową, cały czas auto było serwisowane - potwierdzone w PL salonie, wydruki z serwisu itp. do tego oryginalna książka serwisowa.

Trochę danych technicznych:

Auto miało ostatni przegląd w Niemczech 2008-05-14 z przebiegiem 145 680km, przy przebiegu 80 tys w 2005 roku miało lekką naprawę blacharską w niemieckim salonie, była to jedyna naprawa blacharska w tym samochodzie ( w PL auto nie było naprawiane, malowane itp.) Wymieniony został akumulator zaraz po sprowadzeniu do Polski oraz w tym roku 2012 Luty, w zawieszeniu zostały wymienione drążki kierownicze na samym początku oraz w tym roku 2012, do tego amortyzatory tył na Kayaby, jakieś tam gumy też w tym roku. Klocki przód, tył oraz tarcze tył również w 2012. Auto nie posiada żadnych śladów korozji, nie ma odprysków. W aucie nigdy nie było palone. Olej jaki teraz jest w aucie to Valvoline 5W30 do tego komplety filtrów Knecht, Bosch, Mann.

Data produkcji: 25-10-2001

Wyposażenie:

- sinik 1.9 TDI 131

- skrzynia AWX

- lakier LY5K BRILIANT BLUE

- wnętrze LD czyli granat

- zawieszenie 1BA (standardowe)

- relingi chrom

- 6x AIRBAG

- nagłośnienie Audi Sund System (9 głośników + woofer i wzmachol Harman)

- standardowe 15 cale felgi aluminiowe + 15 stalowe na zimę

- rozrząd zmieniany w Niemczech przy 112 tys.

- olej do końca ostatni przegląd w Niemcowni 140 tys - 0W30, w Polsce zalany dwa razy Castrol 5W40 ale teraz jeżdżę na Valvoline i jestem w pełni zadowolony

Modyfikacje

zakończone:

- zmiana włącznika świateł z zieloną diodą B7

- pełny FIS

- tempomat

- antena GPS

- parktronik tył

- pakiet oświetlenia (kratki, przestrzeń nóg, popielniczka tył, ambient w podsufitce, oświetlenie od spodu drzwi, dodatkowo: oświetlane schowki z przodu oraz dodatkowe oświetlenie lampki z tyłu auta)

- podgrzewane lusterka boczne

- usunięcie katalizatora

- listwy ala piano black

- felgi MOMO 17 cali ET35 czarny półmat

- włącznik AIRBAG on/off – dezakytwacja poduszki pasażera

- kierownica z A6 C6 4 ramienna multifunkcja podgrzewana

- koła letnie 17 cali z oponami 235/45 Continental zimowe 15 cali oryginalne alufelgi audi 195/65 Michelin i Marangoni

- ramiona + wycieraczki AERO wersja po 2003 roku

- malowanie dokładek w kolor

- sprężyny 1BE (s-line -20) + nowe amortyzatory tył Kayaba (odboje również)

- parktornik przód (przycisk zamiast wizytownika)

- podgrzewane fotele, zmiana klimatronika z opcją 16 stopni

- gałka S4 + obszycie drążka ręcznego i pokrywy od schowka

- zmiana radia na Concert III 2 din + podłączenie pod Ipoda

- schwarz pakiet: ramka grilla, listwa bagażnika, relingi

- lampy ala bixenon (czarne wnętrza)

- Bose wzmacniacz i tuba

- Bluetooth wersja D

- listwy drzwiowe w czarny połysk

- zamontowanie radia CB TTI880 (radio w schowku, przycisk włączania pod kierownicą, głośnik w podsufitce)

W Planach:

- przyciemnienie szyb z tyłu

- montaż spryskiwaczy lamp (już czekają gotowe do montażu)

(jeżeli ktoś ma coś z gratów do moich dalszych modów czekam na PW)

NA KONIEC – SPRZEDAŻ AUTA :)

Dodam że obecnie ma przejechane 183 tys. 19 marca 2012

_________________________________________________

FOTO

sesja zimowa (nie krzyczcie za te kołpaki ale nie zmieniłem jeszcze felg na ori. 15)

34660237.jpg22862860.jpg58554031.jpg52421610.jpg53134883.jpg23924595.jpg63773442.jpg81588336.jpg

_________________________________________________

9 kwietnia 2011

relingi czarny mat

wnętrza lamp czarny mat

66365402.jpg

61636722.jpg

11117621.jpg

Z nowych rzeczy zaciski z tyłu poszły w czarny połysk

97021046.jpg

Z nowości dodałem:

- concerta 3

- klimatronik 2 din

- gałka S4

_________________________________________________

27 czerwca 2011

Z modów zewnętrznych:

- dokładki w kolor nadwozia (progi, dokładka tył, dokładka przód, ramki halogenów)

- zamontowana dokładka z modelu B7 (czarna perła)

- listwy drzwiowe pomalowane (czarna perła)

- ramki grilla czarny półmat

- listwa bagażnika czarny półmat

- katalizator out

- montaż parktronika przód

Z modów wewnętrznych:

- moduł Bluetooth wersja D

- podgrzewane fotele plus grzana multifunkcyjna kierownica

- BOSE - wzmacniacz i tuba

- podłokietnik i rączka ręcznego obszyta w czarnej skórze

013rfp.jpg

011kmi.jpg

012khl.jpg

014xzc.jpg

A tutaj zdjęcia nowych żarówek HID 5000:

015qi.jpg

016pc.jpg

Zostały jeszcze 3 mody:

- przyciemnianie szybek

- montaż spryskiwaczy lamp

- montaż przetwornic koito z żarnikami 5000k d2s

_________________________________________________

19 lipca 2012

dsc02349fj.jpg

By dominior2 at 2012-07-19

dsc02348ya.jpg

By dominior2 at 2012-07-19

dsc02302j.jpg

By dominior2 at 2012-07-19

dsc02280ze.jpg

By dominior2 at 2012-07-19

dsc02262g.jpg

By dominior2 at 2012-07-19

dsc02410go.jpg

By dominior2 at 2012-07-19

_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

zapowiada sie cudeńko- powodzenia w modach :good: :good:

a że tak zapytam dokładka z B7 podejdzie do zderzaka B6?

Opublikowano
  • Autor

O dzięki na pewno się przyda przy modzie, samą dokładkę na 2 rurki chce w czarny mat taki proszkowy tak jak i listwy od s-line w drzwiach. Jednak i po moich modach nie będzie ona 1 % Twojej mogła dorównać i ma do niej lata świetlne.

Opublikowano

ładnie się prezętuje no i kolorek taki sam jak mój bezawaryjnej jazdy :good: daj fotki wnętrza

Opublikowano

Widziałem na żywo :good: Pięknie się prezentuje :) A pomysł z dokładką od B7 jak dla mnie na plus. Mnie też to zaintrygowało i będę planował robić u siebie to samo :kox:

Opublikowano
czy któryś dobry człowiek może mi wysłać ten link na skrzynke-już pare razy szukałem tego i nigdzie nie mogłem znaleść a zaraz zapomnę gdzioe to jest :gwizdanie:
Opublikowano
czy któryś dobry człowiek może mi wysłać ten link na skrzynke-już pare razy szukałem tego i nigdzie nie mogłem znaleść a zaraz zapomnę gdzioe to jest :gwizdanie:

poszło :wink4:

ładne auto , szkoda ze dizel :bag:

Opublikowano

dzięki dominikt :good:

dzięki moskal :good:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 12:48_________________________________________________ta dokładka kosztóje nówka sztuka u gajosa 180zł :thumbup: :thumbup: :thumbup: bedzie modzik :banan3:

Opublikowano
  • Autor

To ja nie powiem ile dałem, albo powiem teraz zanim kupisz bo później będę musiał milczeć na wieki :>

To mamy już 3 osoby na mod z B7 - ja, mARCIN607, Lardza trzeba szukać dobrego plastikarza który wtopi tą nakładkę w zderzak i można malować :kox:

Czy ktoś możne zna osobę która ostatnio chciała sprzedać czarną nakładkę na zderzaka taką jak na zdjęciu:

nakladk.jpg

Pamiętam że cena to jakieś 80 zł, sorki ale wyleciało mi z pamięci kto to był a jest mi to potrzebne.

Opublikowano

To ja nie powiem ile dałem, albo powiem teraz zanim kupisz bo później będę musiał milczeć na wieki :>

gadaj
Opublikowano

Ładna furka. Kilka zabiegów, które są w planie i będzie GIT. :good: I oby dalej nie było z nią problemów jak nie było do tej pory. :wink4:

Opublikowano

ja mam taką właśnie listwę :) jeśli chcesz to PW + KW :)

Poza tym będzie fajna audi, jak zrealizujesz mody. I dokładka też mi się podoba, super wygląda na tamtym zdjęciu!

Opublikowano

furka naprawde :kox:

Opublikowano

Widziałem dotykałem :> zapodaj foty wnętrza bo ciekawe mody tam masz :) jak wcielisz w życie plany to będzie kosa :)

Opublikowano
  • Autor

Żeby pokazać zdjęcia wnętrza trzeba jeszcze trochę pracy bo narazie :no: nie pokażę :polew:

Opublikowano

- jak się trafią w dobrej cenie to listwy drzwiowe s-line, S4 albo bajka RS4

Możesz mi wytłumaczyć jakie RS 4 ? ponieważ w B6 nie było RS 4 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A czy z RS4 B7 te listwy kolego jakieś inne są bo mi się wydaje że raczej takie same :gwizdanie:

Opublikowano

A czy z RS4 B7 te listwy kolego jakieś inne są bo mi się wydaje że raczej takie same :gwizdanie:

Inne są błotniki do tego :naughty: i to nie listwy tylko progi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.