Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bose szału nima (mam to wiem) z symphony 2 było srednio troche lepiej jest teraz z RNSe. ale do zestawu porządnego to :confused4: daleko ..

Virus fajnie to rozpracował z tym napędem głośników w schowku

Opublikowano
  • Autor

A słuchałeś normalnego zestawu Harmana ? Bo ja słyszałem że między tymi zestawami jest znaczna różnica, ostatnio słuchałem właśnie bose w sedanie i byłem pod dużym wrażeniem mimo tego że przez wzmak leciał tylko dźwięk na tył przód był dalej z radia. U mnie będzie grało to z concertem 3 a miało grać z symphony 3 i słyszałem dobre opinie odnośnie procesorów dźwięku w tych radiach - wydaje mi się że dźwięk z concerta 2 nawet się nie umywa.

A macie może pomysł czym przesmarować skrzypiący zawias w drzwiach ? WD40 to chyba tylko chwilowe rozwiązanie, chce to dobrze umyć po zimie i czymś przesmarować. Tylko czym ?

Opublikowano

Ja ostatnio psikałem zwykłym smarem w spray'u do zamków zawiasów i łańcuchów and does the job :good:

Opublikowano
  • Autor

Do obszycia idzie klapka podłokietnika i uchwyt ręcznego. :) a dlaczego pytasz ?

Opublikowano

A tak z ciekawości:)) :tongue4: myślałem że fotele :polew:

Opublikowano

Dominik pokaż swoje nowe siedzonka.. :cool1:

Opublikowano

Bose szału nima (mam to wiem) z symphony 2 było srednio troche lepiej jest teraz z RNSe. ale do zestawu porządnego to :confused4: daleko .

to zalezy kto czego oczekuje, fakt faktem w sedanie BOSE gra duzo gorzej niz w Avancie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek po nowych zmianach:

relingi czarny mat

wnętrza lamp czarny mat

(wszystko dzięki ekipie kolegów z forum)

66365402.jpg

61636722.jpg

11117621.jpg

_________________________________________________

Z nowych rzeczy zaciski z tyłu poszły w czarny połysk

97021046.jpg

teraz przednie czekają na malowanie ale to jeszcze potrwa.

Z nowości dodałem:

- concerta 3 (jestem pod wrażeniem tego jak gra) sub i wzmacniacz bose czekają na montaż

- klimatronik 2 din

- gałka od A4 s-line

Myślę czy przy malowaniu dokładek list w drzwiach nie dać w czarny połysk ? Co sądzicie na ten temat ?

Opublikowano

czarny połysk :good:

Opublikowano

da się je okleić?? znaczy nie będą od słońca czy od wody się odklejać?

Opublikowano
  • Autor

da się je okleić?? znaczy nie będą od słońca czy od wody się odklejać?

Marek kleił:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86076.60

wroclov kleił:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167730.0

podstawą jest odtłuszczenie no i dobra folia.

Opublikowano

:good:

jeszcze bym zrobil czarny grill i listwa z tylu w klapie i troche gleby

Opublikowano
  • Autor

Tak tak właśnie na ten temat chcę się Was poradzić czy grill robić w macie czy w połysku tak samo listwa z tyłu.

No i te drzwiowe czarny połysk czy w kolorze nadwozia ? Bo znalezienie s-line graniczy z cudem :/

Opublikowano

Dominik teraz aż się prosi dokładki w kolor :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Pierwsze najlepsze ale niestety nie do B6... Miałem takie u siebie ale nie byłem zadowolony bo parowały i w końcu wrzuciłem swoje stare chromy i przyciemniłem je lakierem do lamp

Opublikowano

Dominik teraz aż się prosi dokładki w kolor :wink4:

ale też delikatna ściema szybek by się przydała :good:
Opublikowano

A środek ?

Opublikowano
  • Autor

A środek ?

Środek jest w trakcie intensywnych prac. Jeszcze nie ma co pokazywać i raczej środek nie będzie mocną stroną bo mam granatowe wnętrze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.