Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

moze dąbie ;D ?

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dabie bardzo spoko:) tylko gdzie tam sie ustawimy autkami?? ja zagadamy ze starymi kolegami z audi80 -klub wiec moze jeszcez jakies b3 i b4 moze beda:) [br]Dopisany: 28 Maj 2008, 16:35 _________________________________________________oks.. zapodalem haslo na PKA80... zobaczymy jak chlopaki zareaguja:)

Opublikowano

mam wolny co drugi weekend :confused4: - jeżeli nie będe w pracy na bank sie zjawie :cool:

Opublikowano
  • Autor

krotki chetnie bym obczail twoja b6 3.0 :decayed:

wez mi pokaz jak ona wyglada... moze cie widzialem na ulicy

wyslij mi jakas fotke na [email protected]

no to moze wybierzcie

dąbie/niesulice/lagow

Opublikowano

ja obstawiam łagów....

Opublikowano

kiedy wy chcecie sie spotkać w ten weekend ?

Opublikowano

mysle ze nastepny... wiecej ludzi sie nazbiera:)

Opublikowano

do Dąbia też bym przyjechał !!!!a tym lepiej bo sa dni krosna mozna samymi a4 wyjechac na miasto moge zalatwic miejsce w krosnie na zjaz conajmniej 30 aut !!

Opublikowano

loozik:) tylko zeby uzbierało sie tyle aut:)

Opublikowano

krotki[/b][/color] chetnie bym obczail twoja b6 3.0 :decayed:

wez mi pokaz jak ona wyglada... moze cie widzialem na ulicy

wyslij mi jakas fotke na [email protected]

- nie widze problemu :kox: - wolisz fotki czy w realu?

Opublikowano

ja tez chce!!!:D:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

topor to kiedy lecimy obczaic krotkiego b6 ?

ja juz mam numer kom na pw mi dal ... wiec obczaimy razem :kox:

Opublikowano

no to loozik:D w razie czego moj numer tez masz:)

Opublikowano

dzwońcie panowie :th: - zgadamy się jakoś... :naughty: - zrobimy mały spot przed spotem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

krotki dzwonilem z 10 min temu ale cos nie odbierasz ;> chetniebysmy z toporem dzis wieczorkiem obczaili twoja b6 :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2008, 15:11 _________________________________________________no i b6 obczajona

:th:

:kox:

Opublikowano

owszem:D piekna bestia:D

Opublikowano

Witam ludzi z lubuskiego :>

Wie ktos moze gdzie w naszym wojwewodztwie mogl bym sie podpiac pod VAG, najlepiej jakis profesjonalny serwis im blizej zielonej gory tym lepiej.

sorry za off topic

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

1. ASO vw/seat

lub

2. automuza

lub

3. autobrum

lub

4. moj kolega ( polecam )

Pawel -603562047 ( mow ze dzwonisz od Pawla od czarnej a4 kombi )

on nieraz nie odbiera bo jest pod carrefourem ( na parkingu ma myjnie tez )

i na weekendy tez jest czesto nieosiagalny

ale jesli chodzi o jego znajomosc vaga i elektryki/elektroniki to wszystkim jego polecam

w dodatku nie bierze duzo za usluge

( topor chyba potwierdzi )

Opublikowano

ja polecam VOlKS-MERC i AUTO BRUM[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 14:32 _________________________________________________i kolege Nowaka_zg:) cena tania:D 2 razy nawet:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.