Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki sproboje sie skontaktowac z tym Pawlem, i ewentualnie adres do auto bruma mogl bys podac.

pozdro

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

numer do pawla da Ci Pawel :naughty: a jesli chodzi o auto brum to koles trudni sie tylko w naprawie AUDI!!

Opublikowano

chodzi o Audi A4 tdi 1.9 110 km, to chyba Audi :P

Opublikowano

no raczej tak:D chodizlo mi o to ze koles robi tylko audi... a nie jakies smieci jak ford czy opel:D

Opublikowano

Koledzy gdzie dobrze i nie za drogo można dać samochód do wypolerowania w zielonej ??

Opublikowano
  • Autor

nie za drogo czyli ile wg ciebie ?

Opublikowano

no nie wiem do ok. 200zł

Opublikowano
  • Autor

hm... jesli ci sie nie spieszy to za tydzien ci dam odpowiedz czy moj znajomy dobrze robi polerke :)

bo bede u niego robic w tym tygodniu.... i jesli ebdzie ok to ci go polece

cena wlasnie ok 200-250zl

Opublikowano
:travolta:
Opublikowano
  • Autor

hahahahah ykk widze ze polubiles ta minke

mi sie podobaja te :banan1::ssij::baseball::piroman:

Opublikowano

nie spieszy na razie tylko szukam gdzie by tu zrobić . jak zrobisz to daj znać .

a co do spota to można by było jakieś zrobić :)

Opublikowano
  • Autor

ok dam znac ....

co do spota to rzucajcie propozycje

Opublikowano

To jak planujemy jakis zlot w ZG? Może trzeba zacząć od garstki miłośników i rozejda sie ploty i stwozymy w koncu fajny zlocik :) Jak sądzicie?

Opublikowano
  • Autor

no prob bylo wiele ... proponujcie terminy to wszyscy sie wypowiedza czy im pasuje

Opublikowano

coś się chłopaki nie palicie do tego spota :wink4: - dobra...- kto ma czas w niedzielę - tak koło 19 ??? - damy rade? -Nowak_zg - Ty autko oddałeś do malowania - tak? - jak nie będziesz miał czym dojechać to moge po Ciebie podjechać... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na niedziele bedzie juz z calym body s4 i znowu wszystkimi ciemnymi szybami :kox:

ok to niedziela godzina 19:00 hm... miejsce moze by tak parking na ochli (platnej ... nie dzikiej) lub parking obok toru kartingowego przy carrefourze ?

co o tym myslicie ?[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 12:54 _________________________________________________Śmieszny, topor, audiii a4, easyone krotki, lester0071, Tomigsi, emil_em, Tas2die4

co o tym myslicie :> ?

Opublikowano

Ja jak cos to sie pisze na 19 na tym parkingu w carrefourze :) Tylko musze miec pewnsc ze ktos bedzie bo ja specjalnie zjade z Lubina bo tak to bym w poniedzialek wracal bo chcialem jeszcze z autkiem tam do serwisu zajechac zeby mi obejrzeli czy wszystko jest ok. Dobra panowie dajcie znac jak cos :>

Opublikowano

mi trochę nie pasuje w niedziele i jeszcze o 19 :kwasny: ale postaram się być :)

Opublikowano

O Wy wygodni, w ZG chca sie spotkac, a moze tak ruszycie zadki do GW?? :tongue4:

U nas tez miejsca sporo hehe :cool1:

Tylko byscie na tramwaje musieli uwazac :naughty::wink4:

A tak w ogole,to moznaby tak troche wczesniej, chociazby 18??

Opublikowano
  • Autor

wg mnie mozna ... czekamy co powiedza inni

zachecam do dyskusji .... wszystko ustalimy :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.