Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mienia toże... :confused4:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka lubuskie :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:48_________________________________________________jak tam spocik dzisiaj udany, ilu was było bo ja niestety dzisiaj chory ,ale za tydzień powinienem być :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:49_________________________________________________nowak kiedy wchodzi w życie plan AUDI S6 :notworthy: :notworthy: :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:50_________________________________________________

Siema Lubuskie zyje :cool1:?

mucha byłeś dzisiaj na spocie :mysli:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:52_________________________________________________o i widze że wiesiu online :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 20:07_________________________________________________

Mienia toże... :confused4:

co słychać kolego
Opublikowano
  • Autor

plan s6 wejdzie w zycie jak sprzedam swoja a4 ....

narazie w sumie sprzedaje felgi i chce kupic 19 bbs

i dokonczyc audio ;p bo juz siano odlozylem ;p

Opublikowano

witak wogole mieliscie dzisiaj spota?? :mysli:

bo każdy pisał że go nie będzie :gwizdanie:

u nas było 15 aut :kox:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 22:03_________________________________________________w tym jedna B8 2.0T :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :hi:

bylem,ale na temat prekwencji sie nie wypowiadam...

Opublikowano

No spot byl ok bledow w aucie nie ma vag zrobiony :decayed:

Była nas 3-ka :polew:

Opublikowano

oż w morde to nie za wiele :gwizdanie:

Opublikowano

za tydzien chyba będzie lepiej :good:

Opublikowano

No mam nadzieje. Tak myslalem moze miejscowke zmienic tylko narazie nie wiem gdzie :>

Opublikowano

za tydzien chyba będzie lepiej :good:

no musi !!! to będzie świąteczny spocik

Opublikowano

No mam nadzieje. Tak myslalem moze miejscowke zmienic tylko narazie nie wiem gdzie :>

nie mysl za duzo :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 09:58_________________________________________________

za tydzien chyba będzie lepiej :good:

no musi !!! to będzie świąteczny spocik

czyli beda prezenty:D i wigilia:D Tylko kto karpia zabije:D

Opublikowano

co do karpia to może sie chętny znajdzie :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 16:38_________________________________________________pany jedno jest pewne w tą niedziele będę napewno choćbym miał mur rozwalić :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No tak tak caly tydzien przed nami ale biore za slowo.

Wezme barszczyk w termosie.

Aj Toporski :) jak cos wymysle to wtedy dam znac :cool1:

Opublikowano

jak na swiateczny to chocby sie walilo palilo to musze wpasc tylko chlopaki co do godziny to jestem zdezorientowany czy 18 czy 17 ??

Opublikowano

godz 18 kolego;) [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 14:36_________________________________________________proponuje zeby kazdy lubuszanin wkleil to do swojego podpisu pod postem;)

SPOTY ZIEMI LUBUSKIEJ: KAZDA NIEDZIELA, ZIELONA GÓRA PARKING POD CARREFOUR Godz. 18:00

http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_lubuski-t19683.0.html

Opublikowano
  • Autor

topor napisz do adminow ze chcesz przejac kontrole nad tym watkiem ( spoty lubuskie )

ja ci oddam pelne prawa

albo zebys tez mogl edytowac razem ze mna pierwszy glowny post ( tak by bylo najlepiej ) zebysmy we dwoch mieli prawa do pierwszego postu

napisz w tym temacie do zarządu ;]

Opublikowano
;) luzik,) juz rozmawialem o tym z prezesem, musze tylko skladke zplaacic.
Opublikowano

to git;) na naszym swiatecznym spocie poznamy nowego kolege z A4;)

tak wiec obecnosc obowiazkowa! Malin, Smieszny, Wiesiek, Konian, Krotki, Nowak, Maciek, Mucha, Wentyl, Ghost DOg, Bambus, 150PS i pozostali.... Wiem ze to osttani weekend przed swietam i moze byc trudno zeby sie urwac na chwile z domu ale sprobujcie;)

Opublikowano

Smieszny moze do Studia w sobote :)

Jak juz jestes :decayed: Bo ja tam chyba zawitam :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.