Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no siema chłopaki co tam u was :hi:

stara bida jak to mówią :naughty:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u nas sie dzieje :evil:

noworoczna jazda bez 3manki :kox:

Opublikowano

jak tam u was spociki?

no spociki, coraz lepiej po 8 do 10 aut prawie zawsze powoli sie rozkreca.
Opublikowano

to extra :good:

Opublikowano

u nas sie dzieje :evil:

noworoczna jazda bez 3manki :kox:

no i oki ,chyba będziemy musieli znowu zrobić wspólny spocik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:oj by sie działo
Opublikowano

u nas sie dzieje :evil:

noworoczna jazda bez 3manki :kox:

no i oki ,chyba będziemy musieli znowu zrobić wspólny spocik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:oj by sie działo

wlasnie chcialem to proponowac. byle pogody znormalnialy :mysli:

Opublikowano

jeszcze troche i będzie cieplej i trzeba będzie się za auto zabrac,dodać mu uroku trochu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

a poki co zapraszamy do poznania :naughty:

Opublikowano

u nas sie dzieje :evil:

noworoczna jazda bez 3manki :kox:

no i oki ,chyba będziemy musieli znowu zrobić wspólny spocik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:oj by sie działo

wlasnie chcialem to proponowac. byle pogody znormalnialy :mysli:

ja jestem zawsze za :good: :good: :good:
Opublikowano

jeszcze troche i będzie cieplej i trzeba będzie się za auto zabrac,dodać mu uroku trochu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

np. umyc :decayed:

Opublikowano

a poki co zapraszamy do poznania :naughty:

a my do zielonej góry :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:34_________________________________________________

jeszcze troche i będzie cieplej i trzeba będzie się za auto zabrac,dodać mu uroku trochu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

np. umyc :decayed:

i nie tylko[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:34_________________________________________________trzeba pare modów zrobic :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________Madas fura zrobiona juz :good:
Opublikowano

wychodzi na to że Wolsztyn ..... połowa drogi :cool1:

Opublikowano

Co wy z tym Wolsztynem, ostatnio był, teraz pora na Gołuchów :decayed:

Opublikowano

no

Opublikowano

a gdzie to jest,a wolsztyn to akurat nie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co wy z tym Wolsztynem, ostatnio był, teraz pora na Gołuchów :decayed:

y no, jarocin jak juz :cool1:

Opublikowano

wychodzi na to że Wolsztyn ..... połowa drogi :cool1:

jestem za obojętnie :gwizdanie:
Opublikowano

ale powaznie trzeba pomyslec o wspolnym spocie

Opublikowano

Co wy z tym Wolsztynem, ostatnio był, teraz pora na Gołuchów :decayed:

y no, jarocin jak juz :cool1:

Jarocin ,a może Berlin :naughty: :naughty: :polew::tongue4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:43_________________________________________________trzeba,trzeba :mysli: :mysli: :mysli: tylko kiedy
Opublikowano

Berlin może być dawno nie byłem :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.