Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pracuje :/ - może następnym razem się uda :wink4:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja właśnie wróciłem z pracy, zjem obiad i będę się powoli wybierał

Opublikowano
  • Autor

i po spocie jak zawsze cisza

Opublikowano

dokładnie[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 10:16_________________________________________________ma ktoś numer do ROGALA bo nie mogę znaleźć w necie

Opublikowano
  • Autor

694 046 807 ( Witek ) Rogal

Opublikowano

Ogolnie ostatnio cos Malo Wentyla na forum... :mysli:

Opublikowano

a ja mam kolejny problem.. zaczely mi swiecic swiatla cofania.. caly czas.. gdzie jest czujnik? bo pewnie sfiksowal jakies zwarcie czy cos... pozdro.

Opublikowano

Ogolnie ostatnio cos Malo Wentyla na forum... :mysli:

a to ciekawe bo jak wentyl siedział na forum to nikt się nie odzywał,a cos sugerujesz :mysli: :mysli: :cool1:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:47_________________________________________________a jak tam pany spocik :good:
Opublikowano

Please Help bo mnei juz kuraa juz 3 razy paly zatrzymaly ale im sciemniam ze ooooo dopiero sie stalo..

Opublikowano

Ogolnie ostatnio cos Malo Wentyla na forum... :mysli:

a to ciekawe bo jak wentyl siedział na forum to nikt się nie odzywał,a cos sugerujesz :mysli: :mysli: :cool1:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:47_________________________________________________a jak tam pany spocik :good:

taaak!!!:D olewasz nasz swiety klub:D

Opublikowano

Ogolnie ostatnio cos Malo Wentyla na forum... :mysli:

a to ciekawe bo jak wentyl siedział na forum to nikt się nie odzywał,a cos sugerujesz :mysli: :mysli: :cool1:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:47_________________________________________________a jak tam pany spocik :good:

taaak!!!:D olewasz nasz swiety klub:D

a kto powiedział że olewam,błąd :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:22_________________________________________________pany trochę zrozumienia ,nie moge sobie pozwolic na spociki co tydzień ,mam rodzinę jeszcze w przeciwieństwie do niektóryćh ,i 40 kilosów do dojazdu :mysli: :mysli: :cool1:
Opublikowano

wentyl lajcik;) zartowalem z tym olewaniem :good: ja tez nie zawsze na spoty wpadam przeciez;)

uszanowanie :hi:

Opublikowano

wentyl lajcik;) zartowalem z tym olewaniem :good: ja tez nie zawsze na spoty wpadam przeciez;)

uszanowanie :hi:

oki stary czapka gra :good: :good: :good:
Opublikowano

ufff no to git majonez;)

a gdzie pozostali...:D

tak w ogole to powiniem napisac w dziel "spotkania na drodze" ze dzis o godz 12:00 na ul lwowskiej widzialem MUCHE:D :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja was wszystkich prawie codziennie widze

bo jezdze wiecej po zg niz wiekszosc przedstawicieli handlowych

Opublikowano

nie moge sobie pozwolic na spociki co tydzień ,mam rodzinę jeszcze w przeciwieństwie do niektóryćh ,i 40 kilosów do dojazdu

Doskonale Cię rozumiem. Jestem w takiej samej sytuacji, dlatego pojawiam się co trzeci spot.

Opublikowano

Rowniez Ciebie widzilem...

troche w tygodniu jezdze po Zielonej ale NOWAKA jeszcze nie widzilem,moze mam pomrocznosc jasna :kox::D

Opublikowano

Rowniez Ciebie widzilem...

troche w tygodniu jezdze po Zielonej ale NOWAKA jeszcze nie widzilem,moze mam pomrocznosc jasna :kox::D

dobre :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:35_________________________________________________siema Lukas co tam u cie fura wporzo juz :hi:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:38_________________________________________________nowak ,bigkaban siemka :hi: :hi: :hi: co tam w szerokim świecie :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

eeee ...

kupilem zderzak do s4 b6 cabrio :D

chce ktos odkupic za 250zl :D ?

ps. licytuje wlasnie carbony do a4 b5 .... ;p

i to wsyzstko co u mnie sie zmienilo

Opublikowano

zderzak od cabrio przód czy tył :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.