Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siemka lubuskie :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:48_________________________________________________jak tam spocik dzisiaj udany, ilu was było bo ja niestety dzisiaj chory ,ale za tydzień powinienem być :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:49_________________________________________________nowak kiedy wchodzi w życie plan AUDI S6 :notworthy: :notworthy: :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:50_________________________________________________

Siema Lubuskie zyje :cool1:?

mucha byłeś dzisiaj na spocie :mysli:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 19:52_________________________________________________o i widze że wiesiu online :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 20:07_________________________________________________

Mienia toże... :confused4:

co słychać kolego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan s6 wejdzie w zycie jak sprzedam swoja a4 ....

narazie w sumie sprzedaje felgi i chce kupic 19 bbs

i dokonczyc audio ;p bo juz siano odlozylem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witak wogole mieliscie dzisiaj spota?? :mysli:

bo każdy pisał że go nie będzie :gwizdanie:

u nas było 15 aut :kox:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 22:03_________________________________________________w tym jedna B8 2.0T :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje. Tak myslalem moze miejscowke zmienic tylko narazie nie wiem gdzie :>

nie mysl za duzo :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 09:58_________________________________________________

za tydzien chyba będzie lepiej :good:

no musi !!! to będzie świąteczny spocik

czyli beda prezenty:D i wigilia:D Tylko kto karpia zabije:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do karpia to może sie chętny znajdzie :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 16:38_________________________________________________pany jedno jest pewne w tą niedziele będę napewno choćbym miał mur rozwalić :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godz 18 kolego;) [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 14:36_________________________________________________proponuje zeby kazdy lubuszanin wkleil to do swojego podpisu pod postem;)

SPOTY ZIEMI LUBUSKIEJ: KAZDA NIEDZIELA, ZIELONA GÓRA PARKING POD CARREFOUR Godz. 18:00

http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_lubuski-t19683.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor napisz do adminow ze chcesz przejac kontrole nad tym watkiem ( spoty lubuskie )

ja ci oddam pelne prawa

albo zebys tez mogl edytowac razem ze mna pierwszy glowny post ( tak by bylo najlepiej ) zebysmy we dwoch mieli prawa do pierwszego postu

napisz w tym temacie do zarządu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) luzik,) juz rozmawialem o tym z prezesem, musze tylko skladke zplaacic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to git;) na naszym swiatecznym spocie poznamy nowego kolege z A4;)

tak wiec obecnosc obowiazkowa! Malin, Smieszny, Wiesiek, Konian, Krotki, Nowak, Maciek, Mucha, Wentyl, Ghost DOg, Bambus, 150PS i pozostali.... Wiem ze to osttani weekend przed swietam i moze byc trudno zeby sie urwac na chwile z domu ale sprobujcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...