Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do wspomagania A4 B8: FEBI M6162 czy M6161?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki płyn do wspomagania FEBI jest zamiennikiem G002000 czyli do mojej Audi. FEBI M6161 czy M6162, na allegro twierdza ze ten M6161 jest zamiennikiem ale jego kolor nieco temu zaprzecza.

Gdzie najpewniej mozna kupic taki płyn FEBI?

Opublikowano

kup taki, jaki zaleca producent !

A Audi zaleca mineralny, co jest napisane nawet na zbiorniczku.

I teraz : który z tych co wymieniłeś to mineralny ?

;)

Opublikowano

Jeśli minerał to 6162.

Opublikowano

Producent zaleca mineralny (zielony), zobaczyłem na allegro i w takiej samej cenie jak tam kupowałem ostatnio z sklepie. Musisz poszukac dobrego sklepu i napewno kupisz, chyba ze wolisz allegro...

Opublikowano

6162 jest mineralny i jego lej kolor nie jest do konca zielony bo taki lekko przezroczysty co moze ludzic ale to o ten olej chodzi z tego co kojaze 6161 to chyba jest czerwony wiec tego odradzam potrafi rozszczelniac uklad

Opublikowano

6161 to chyba jest czerwony wiec tego odradzam potrafi rozszczelniac uklad

Potwierdzam.

Po wymianie na syntetyk 6161 (zielona butelka, czerwone napisy 35zł za litr) zaczeło mi kapać spod węża przy zbiorniczku.

Dziś wymieniam pompe i wracam do mineralnego 6162 (biała butelka zielone napisy 25zł za litr)

Szczerze mówiąc to niewiedziałem że powinien być mineralny.

Kiedyś ktoś na forum napisał żeby zalać Febi to zalałem a tak na zdrowy rozum to syntetyk powinien być lepszy od mineralnego a tu zonk :angry:

Opublikowano

syntetyk leja do nowych ukladow czesto i gesto jesli samochod wychodzi z salonu toi mozna sie spotkac z tym ze ma czerwony olej jednakze z doswiadczenia wiem ze do juz wiekowych ukladow a nawet i nowych lepiej zalac zielony bynajmneij jest gesciejszy i nie spowoduje rozszczelnienia ukladu

Opublikowano

Ja wymieniłem miesiąc temu płyn, a raczej dolałem nowy M 6162.

Wczesniej jak byłem w innej hurowni to chłop chciał mi wkleic półsyntetyka, gosc naprawde sie nie znał skoro wyraznie pisze na zbiorniczku ze zielony,mineralny.

1 litr w Intercarsie 30 zł.

Opublikowano

Ja wlewam ELF'a (czerwonego) taki mialem ostatnio wlany w ASO wiec taki tez kupilem i wlalem...Cale wspomaganie i kierownica chodza bd.

Opublikowano

:audi:

Witam.Ja wróciłem ze sklepu z cząściami audi i kupiłem castrol automatic-czerwony taki jak mam w zbiorniczku.50 zł za litr ale warto za takie :audi: zapłacić

Opublikowano

50 zl za litr ?? to slono przeplaciles o ile dobrze kojarze jest to mf-220 i on kosztuje max 38 zl za litr

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mi mechanik doradził żółty (kosztował 24PLN za litr). Czy coś się może stać z układem?

Opublikowano

Mi mechanik doradził żółty (kosztował 24PLN za litr). Czy coś się może stać z układem?

tutaj jest dyskusja na ten temat:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23692.0

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a co z oznaczeniami Dexron II lub Dexron III??? Czy mają jakieś znaczenie???

  • 2 lata później...
Opublikowano

Nie wiem czy ktoś to jeszcze czyta no ale...

Auto mam zalane jakimś żółtym płynem, nie chcę kupować w ASO bo nie lubię przepłacać i to za głupi płyn. Pojechałem do zwykłego sklepu i koleś powiedział, że od modelu b7 zmieniono płyn na inny i trzeba go kupić w ASO. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat czy wyskakiwać ze stówki w ASO :angry:

Opublikowano

kiedyś był G00200 teraz jest G004000.Ja na serwisie w Niemczech płaciłem 10 euro za litr.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja mam zalany płyn czerwony, ale nakrętkę mam zieloną.

Muszę sprawdzić w końcu dokładnie pod maską.

Dolewałem Castrola ATF Dexron III, ale to jest full syntetyk.

Opublikowano

Ja mam zalany płyn czerwony, ale nakrętkę mam zieloną.

Muszę sprawdzić w końcu dokładnie pod maską.

Dolewałem Castrola ATF Dexron III, ale to jest full syntetyk.

no to prawdopodobnie nie pojezdzisz dlugo i wysiądzie ci magiel bądź pompa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.