Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Turbina nie ma odpowiedniej mocy...!


tolo1986

Rekomendowane odpowiedzi

Pół.roku temu miałem regenerowaną turbine (1,9 TDI 110PS) wszystko było dobrze auto szło jak przecinak lecz w zeszłym tygodniu znów złapało muła na wiekszych obrotach. Od tamtego czasu stało się to jeszcze 2-3razy,dodatkowo auto nie odpycha się już tak jak wcześniej.Po zgaszeniu silnika turbina chodzi lepiej ale co z tego jeśli depne mocniej znów zamuła. Pyt.czy to wina turbiny???

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie wiadomo co jest. ale moim zdaniem, skoro ci po 2 latach zawaliło turbo nagarem to masz coś nie tak z głowicą. Łopatki tobie się blokują. Olej bierze, albo wtryski ci leją, albo masz źle ustawioną dawka lub kont?? Niech się znawcy wypowiedzą od vaga :mysli: Ja miałem taki przypadek i sporo wywaliłem kasy. Teraz muszę ustawić turbo i będzie gitara.

A ty zrób i wrzuć logi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam. Turbine udało mi sie zareklamować i wymienić na nową. Przyczyną zniszczenia poprzedniej była dosyc banalna- wymieniałem linke gazu ktora uległa peknieciu (w czasie wyjazdu do Niemiec) nową zamontowałem na szybko (byle wrócić do Polski) za słabo ja wyregulowałem.Turbina nie dostawała odpowiednich obrotów i pewnie dlatego szczotki sie blokowały przez powstały osad.

Dzieki jeszcze raz wszystkim za POMOC.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...