Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W123 CE


insane_Infinity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Przedstawiam Wam Autko Mojego Brata . Kupił je 2 Lata temu tak aby czymś śmigać za 2,5tyś PLN... auto było w stanie opłakanym , teraz znalazła się gotówka i Auto Robimy w Zaprzyjaźnionym Warsztacie (Serwisie ASO) Mercedes-Benz. Motor To 2.8 L 177 koni ...teraz zastanawiamy się czy zapodać inny może AMG jakiś ?? :naughty: Z Wypasu to Skóra Czarna , Pełna Elektryka , Fele AMG 17'' , Drewienko jak to było w 85 roku :D . jak Fura Będzie na Tip Top Gotowa dam Foty :D ...teraz szukamy szyber Dachu....Deficytowy towar :wallbash:

Fotka przykładowa..tak wyglądał ...tzn kolor miał taki...hehe

800px-Silver_C123_front.jpg

A tak wygląda Rozebrany ....i czeka na złożenie puzzli :wink4:

imag0001iz.jpg

imag0002u.jpg

imag0003k.jpg

imag0004y.jpg

imag0005ze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W123 zacny pojazd i widzę, że będzie zrobiony od podstaw :kox:, jedyny minus(jak dla mnie) to to, że nie limo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, 123CE :slina:

Będzie piękna maszyna. Stare Mercedesy to auta z duszą. Pokazuj na bieżąco jak prace idą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny :slina: moje byle marzenie ojciec kiedys mial beczke w sedanie 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny minus(jak dla mnie) to to, że nie limo

Jak dla mnie to na plus :kox:

Fajne auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny jeden z tych samochodow klasycznych ktore bym kiedys chcial miec w garazu.Szkoda tylko ze rzezbicie z motorem , ja bym zatrzymal go w orginalnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi...okazja jest na 3.6 L AMG..fakt faktem 2.8 też daje radę. .. ale mój Brat jest młodym szczylem 25 lat :tongue4::D i jest zakochany w AMG :D a że w Koszalinie mamy Zaprzyjaźniony Serwis Merca to się korzysta , co jest najlepsze znalazł dziś szyber przeszklony ..też jakiś Fanatyk ma W Warszawie..hehe wiec jutro Warszawka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne auto ;) Marzenie mojej żony. Felgi bym założył bardziej odpowiadające klimatowi samochodu. Np. BBS RS lub RM z szerokim, polerowanym rantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w Mercach jestem zwolennikiem oryginału, ale 3,6 AMG będzie :kox::slina:

Chyba jedyny taki projekt w PL co?? :mysli: Siedzę trochę na forach Mercedesa i nie widziałem jeszcze czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając forum natknąłem sie na ten temat, i mue powiedzieć że jestem wielce zainteresowany dalszymi postępami, bo trzeba przyznać że ten model to piękne auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...