Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W123 CE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Przedstawiam Wam Autko Mojego Brata . Kupił je 2 Lata temu tak aby czymś śmigać za 2,5tyś PLN... auto było w stanie opłakanym , teraz znalazła się gotówka i Auto Robimy w Zaprzyjaźnionym Warsztacie (Serwisie ASO) Mercedes-Benz. Motor To 2.8 L 177 koni ...teraz zastanawiamy się czy zapodać inny może AMG jakiś ?? :naughty: Z Wypasu to Skóra Czarna , Pełna Elektryka , Fele AMG 17'' , Drewienko jak to było w 85 roku :D . jak Fura Będzie na Tip Top Gotowa dam Foty :D ...teraz szukamy szyber Dachu....Deficytowy towar :wallbash:

Fotka przykładowa..tak wyglądał ...tzn kolor miał taki...hehe

800px-Silver_C123_front.jpg

A tak wygląda Rozebrany ....i czeka na złożenie puzzli :wink4:

imag0001iz.jpg

imag0002u.jpg

imag0003k.jpg

imag0004y.jpg

imag0005ze.jpg

Opublikowano

W123 zacny pojazd i widzę, że będzie zrobiony od podstaw :kox:, jedyny minus(jak dla mnie) to to, że nie limo

Opublikowano

Wow, 123CE :slina:

Będzie piękna maszyna. Stare Mercedesy to auta z duszą. Pokazuj na bieżąco jak prace idą.

Opublikowano
  • Autor

Decyzja zapadła Silnik Będzie 3.6 Litra od C-klasy AMG . jutro jedziemy Do Warszawy po niego :D

Opublikowano

Piekny :slina: moje byle marzenie ojciec kiedys mial beczke w sedanie 2.5

Opublikowano

jedyny minus(jak dla mnie) to to, że nie limo

Jak dla mnie to na plus :kox:

Fajne auto :good:

Opublikowano

Ja bym dał inne felgi, bo te w ogóle nie pasują. Jakieś klasyczne np.

Opublikowano

jest machinen dobra :) czekam z niecierpliwoscia na dalsza realacje :)

Opublikowano

piękne auto, czekam na rozwój wydarzeń :blink::good: :good:

Opublikowano

wyrywa suty :slina: :slina: :slina:

Silnik, fele, wypas... Klasyk. :kox:

Narazie nic nie widać ale na pewno będzie pięknie!! :gwizdanie:

Opublikowano

no szacun Panowie :gwizdanie:

Opublikowano

piekny jeden z tych samochodow klasycznych ktore bym kiedys chcial miec w garazu.Szkoda tylko ze rzezbicie z motorem , ja bym zatrzymal go w orginalnym stanie.

Opublikowano
  • Autor

turdzi...okazja jest na 3.6 L AMG..fakt faktem 2.8 też daje radę. .. ale mój Brat jest młodym szczylem 25 lat :tongue4::D i jest zakochany w AMG :D a że w Koszalinie mamy Zaprzyjaźniony Serwis Merca to się korzysta , co jest najlepsze znalazł dziś szyber przeszklony ..też jakiś Fanatyk ma W Warszawie..hehe wiec jutro Warszawka :D

Opublikowano

Fantastyczne auto ;) Marzenie mojej żony. Felgi bym założył bardziej odpowiadające klimatowi samochodu. Np. BBS RS lub RM z szerokim, polerowanym rantem.

Opublikowano

Super Merol.

Co prawda wolalbym SECa :embarrassed::evil:

Co do felg to mam podobne zdanie jak koledzy.

Opublikowano

Co prawda w Mercach jestem zwolennikiem oryginału, ale 3,6 AMG będzie :kox::slina:

Chyba jedyny taki projekt w PL co?? :mysli: Siedzę trochę na forach Mercedesa i nie widziałem jeszcze czegoś takiego.

Opublikowano

marzę o takim albo tego starszego w pionowymi światłami też w coupe :slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przeglądając forum natknąłem sie na ten temat, i mue powiedzieć że jestem wielce zainteresowany dalszymi postępami, bo trzeba przyznać że ten model to piękne auto :good:

Opublikowano

zapowiada sie ciekawie :kox:

Opublikowano

I jak tam? Dzieje się coś z w temacie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.