Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W123 CE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noo nareszcie będzie można pooglądać sensowne w123 :slina:

czekam na postępy :good:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto Odebrane ..jeszcze kilka Pierdołek jak Drewienko i jedna listwa Chromowana i Wsio :D

imag0044fi.jpg

imag0043zd.jpg

imag0042qb.jpg

imag0041ma.jpg

imag0040f.jpg

imag0039r.jpg

imag0037w.jpg

imag0034dk.jpg

imag0032v.jpg

imag0031ds.jpg

imag0034dk.jpg

imag0038ba.jpg

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina: :shocked: :shocked: :gwizdanie:

Piękny.

Pokaż silnik :naughty: Będziecie obszywać kierownicę skórą?

Opublikowano
  • Autor

Tak będziemy ...Silnik niestety został seryjny ,ale w garażu czeka już 3.6 AMG .... taka operacja bo trzeba jeszcze skompletować skrzynie i cały osprzęt a to trwa :confused4:

Opublikowano

jest siła :kox: piękna maszyna :good:

Opublikowano

Kurczę, żeby mi się takie auto trafiło za taką kasę to bym bez wahania leciał do bankomatu :gwizdanie:

Piękne :kox:

Opublikowano

prześliczna...żebym miał czas, miejsce to już by taki stał i bym se dłubał

Opublikowano

śliczna sztuka

Opublikowano

Fantastyczna :slina: Zrób jakąś porządną sesje żeby można było oczy nacieszyć.

Opublikowano
  • Autor

ok spoko jak pogoda dopisze...bo na chwilę obecną Pada deszcz codziennie :confused4: ;(

Opublikowano

Super, ale czy Merc nie miał w swojej karierze jakiejś ładniejszej kiery w tych latach? bo ta jest ten tego, jak standardowa kiera w A4 B5 przedlift, po prostu brzydka i psuje efekt fajnego auta według mnie.

P.S poza tym wielki szacun, na prawde można pozazdrościc takiej furki.

Opublikowano

fajna beczka i 2 drzwiowa, kiedyś jako małolat śmigałem beczką 220d, mega komfort :good:

to 3,6 AMG to chyba przerost formy nad treścią, będzie mistrz prostej ale w zakrętach to raczej :thumbdown:

Opublikowano

Kierowajkę w drewnie tu widzę :gwizdanie:

Piękna maszyna - pozazdrościć :notworthy:

Opublikowano

Ladniutka :good: :good: , super ze modzicie z nia :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ale jaja, poznaje tego marca, w środę (albo jakoś tak, nie pamiętam już) jak szedłem kaszubską to patrze, a tu taki zarąbisty merol odnowiony, ktoś odwalił dobrą robotę myślę sobie. A wchodzę tu i co? Auto kolegi z forum ;p A poznałem po tym, że tunel rozebrany :decayed: Auto bardzo porządnie zrobione.

Opublikowano
  • Autor

Bo Koszalin to mała Wiocha :polew: :polew:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Co prawda w Mercach jestem zwolennikiem oryginału, ale 3,6 AMG będzie :kox::slina:

Chyba jedyny taki projekt w PL co?? :mysli: Siedzę trochę na forach Mercedesa i nie widziałem jeszcze czegoś takiego.

Znajomy ma W123 CE, a pod maską 5,6l wyjęty ze 126 SEC'a :decayed: Notabene Seca też ma :decayed:

Piękny ten Twój 123 :wink4: Zawsze mi się podobały te modele....

Opublikowano

auto zacne :good: zawsze podobał mi się ten model :kox:

Opublikowano

i to jest właśnie auto które chciałbym mieć..

ale boje się je zakupić bo bym spędził więcej czasu w nim niż w poprzednich modelach audi a4 :wink4:

piękny i zacny klasyk :good:

Opublikowano

Najbardziej przeraża mnie blacharka w tych autach, kupić takiego to jedno, doprowadzić do stanu używalności to drugie. Sam rozglądałem się za czymś takim, zamiast za Audi. Bardzo ładna fura. Jak z częściami do tych aut, można jeszcze dostać nówki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.