Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jakie klocki hamulcowe 1,9 TDI AFN B5 Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciał byś się dowiedzieć jakie klocki na przód były by najlepsze do mojej Audi Bo patrzyłem z bosch w miarę rozsądna cena jest od 120 zł Czy są jakieś inne średniej klasy które się dobrze sprawują i nie sypią czarnym pyłem po felgach Bo ostatnio takie kupiłem za 60zł nie cały rok i po klockach

Opublikowano

bierz TRW albo Bosch

Opublikowano

Bo ostatnio takie kupiłem za 60zł nie cały rok i po klockach

tak to jest jak chcesz podetrzec tylek szkłem, zawsze sie pokaleczysz

na tym sie nie oszczędza

wrzucaj Ferodo

z czujnikiem FDB1323

bez FDB1167

Opublikowano

Sorry za małe OT, ale aż gryzie w oczy: Hamulcowe

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za informacje A ile takie Ferodo mogą kosztować bez czujników ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy dołączę się do tematu czy może ktoś wie czy klocki w a4 b5 AFN 1.9 tdi sedan 1998 rok 110KM są z czujnikami czy nie?

Z góry dzięki :a4fan:

Opublikowano

Bo ostatnio takie kupiłem za 60zł nie cały rok i po klockach

tak to jest jak chcesz podetrzec tylek szkłem, zawsze sie pokaleczysz

na tym sie nie oszczędza

wrzucaj Ferodo

z czujnikiem FDB1323

bez FDB1167

bez czujników sa czasami droższe niz z czujnikami

Opublikowano

Koledzy dołączę się do tematu czy może ktoś wie czy klocki w a4 b5 AFN 1.9 tdi sedan 1998 rok 110KM są z czujnikami czy nie?

Z góry dzięki :a4fan:

jak masz FIS to masz czujniki a jak nie ma, to nie ma

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jak masz FIS to masz czujniki a jak nie ma, to nie ma

Sorki za laiczne dla niektórych pytanie (mam Audi 80 i A4 ale w A4 raczkuję) ale FIS to rozumiem licznik nie na kontrolkach tylko taki z wyświetlaczem (coś jak w Audi 80 AutoCheck)?

90550090kh1.gif

U mnie na liczniku przy odpaleniu jest ta cała procedura kończąca się na "OK" i na przykład przy otwartych drzwiach pokazuje rzut auta z otwartymi drzwiami. Czyli do mnie prawdopodobnie idą klocki z czujnikiem?

Opublikowano

Najprawdopodobniej ale nie koniecznie. Sprawdź czy od klocków odchodzi przewód i będziesz wiedział jaki masz :) Tylko pamiętaj że tam jest jeszcze jeden zawsze przewód od czujnika ABS.

Opublikowano

Jeżeli masz kasę bierz ATE. Ja ze względów finansowych z przodu mam Bosch z tyłu ATE.

Przód czasami popiskuje, ale hamuje to całkiem ok.

Opublikowano

Ate to mozesz sobie wsadzic w ..... no wiesz gdzie....

Opublikowano

ja polecam TRW jeżdżę już pół roku i narazie wszystko oki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.