Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokladnie nawet zwykly nozyk do tapet da rade :naughty: , tylko troche gorzej sie tnie ten klej przy brzegach :disgust:

Opublikowano
  • Autor

zarzuć foto :decayed:

Opublikowano

I ja sie wkoncu za to wziolem powiem szczerze ze kupilem specjalnie drut do wycinania szyb a wogole go nie uzylem, zalatwilem sprawe zwyklym nozem do tapet :) chlopaki dzieki za porady

dokladnie nawet zwykly nozyk do tapet da rade :naughty: , tylko troche gorzej sie tnie ten klej przy brzegach :disgust:

ale drut do wycinania to jednak chwila moment i szybki nie ma mi szybko szło tym drutem ale najważniejsze, żeby lakieru nie porysować...

no to gratulacje :good: i zapodawaj foto :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tak się za to zabierałem że do tej pory nie założyłem :decayed: Panowie jakich nitów użyliście? rozmiarowo ma ktoś pojęcie chociaż mniej więcej ?

Opublikowano

ja nitowałem z końcówka o rozmiarze 2.4, nity kupiłem w castoramie

IMG_8030.jpgIMG_8031.jpg

Opublikowano

Ok, mam boczek ściągnięty niestety gdzieś posiałem TORXy do ramki szyby a dziś już mi się nie chciało do sklepu gonić jutro walczę dalej :good:

Opublikowano

ja mialem tylko 4 nity i musialem nieco rozwiercic :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, nie mogę znaleźć nikogo kto by mi wyciął te szybki w normalnych pieniądzach, większość mówi że nie da się tego zrobić bez zniszczenia uszczelki, sam za to nie chciałem się brać ale chyba będę musiał, lecz skoro w zakładach tak mówią to zaczynam wątpić w swoje siły :confused4: z wklejeniem nie będzie problemu zrobią to ale wycięcia nikt się nie chce podjąć albo w jakiś chorych pieniądzach, czy to rzeczywiście taki problem ?

Opublikowano

zobacz ile osob juz zalozylo te ramki, prawie kazdy sam wycinal i jakos nikt jeszcze nienapisal ze uszkodzil uszczelke.... a tak na marginesie ile chcieli za wyciecie dwóch szyb

Opublikowano

Właśnie widzę że wam to idzie sprawnie, ja się na tym nie znam nigdy czegoś takiego nie robiłem i chciałem żeby ktoś to zrobił fachowo żeby potem mi się do środka nic nie lało ani nie świszczało, najbardziej sensowne zabrzmiało 150 za wycięcie i wklejenie ale nie biorą na siebie jak uszkodzą uszczelkę no to bez sensu jak dla mnie tak to i ja sobie mogę wyciąć.. ostatnio usłyszałem 200 złoty za wycięcie i wklejenie jednej! :blink:

Opublikowano

Dawid najważniejsze to mieć odpowiedni drut, linkę do wycięcia ja miałem do czynienia z dwoma typami tzn. linka która dla mnie nie zdawała dobrze egzaminu i drugi to drut którego przekrój to trójkąt i tym wycinałem u siebie i powiem Ci szło jak w masło ogólnie to wycięcie szybki to 5 min. najważniejsze to przeciągnięcie druta do środka auta, ja przetykałem cienkim szpikulcem do środka auta (w samym rogu szybki, tam jak schodzi linia górnej listwy) jak już przeciągniesz to montujesz na obu końcach coś (ja zamontowałem kawałki drewienka) żeby mieć za co ciągnąć i nie pociąć sobie skóry i wtedy "moja - twoja" i wycinasz oczywiście trzeba uważać na lakier i uszczelki, mi nie udało się na szczęście nic uszkodzić

Opublikowano

Rozumiem, więc dla kogoś kto się tym zajmuje bądź ma jakieś pojęcie np lakiernik to powinna być bułka z masłem więc czemu każdy się tego boi jak do tej pory kogo nie spytałem :confused4: z drzwiami sobie poradziłem bezproblemowo nawet dla laika to prosta sprawa dzięki opisowi :good: No nic poszukam drutu w sklepie i zaryzykuje..

Opublikowano

Dawid, ten drut o którym napisałem kupiłem u gości, którzy właśnie zajmują się szybami samochodowymi, kupiłem 2m za 5 zł to nie jest zwykły drut tylko specjalny do wycinania szyb samochodowych

Opublikowano

Dawid, ten drut o którym napisałem kupiłem u gości, którzy właśnie zajmują się szybami samochodowymi, kupiłem 2m za 5 zł to nie jest zwykły drut tylko specjalny do wycinania szyb samochodowych

Domyślam się że jakiś specjalny o taki chciałem popytać właśnie, a jak nie to może na allegro coś będzie :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

na allegro jest tego pelno[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 17:39_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-lift-kombi-listwy-chromowe-chromy-i1839026405.html

Opublikowano

na allegro jest tego pelno[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 17:39_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-lift-kombi-listwy-chromowe-chromy-i1839026405.html

ile ja sie tych obwodek naszukalem swego czasu :gwizdanie: :wallbash: ale oplacalo sie efekt miazzzzga :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

czy przy montażu listew na drzwi jak demontujemy ramkę to wychodzi ona z szybą? i czy ktoś może konkretnie napisać jakie są potrzebne nity 4 czy 5 a może większe??

Opublikowano

tak, ramkę razem z szyba wyciągniesz, jeśli chodzi o nity to pokazywałem na foto jakiego rozmiaru końcówki używałem

ja nitowałem z końcówka o rozmiarze 2.4, nity kupiłem w castoramie

IMG_8030.jpgIMG_8031.jpg

Opublikowano

2.4 jak kolega pisal wystarczy :wink4: ja rozwiercalem na 4 by nie mialem takich, a auta tez niestety nie mialem :confused4:

wiec... "...jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma..." :gwizdanie:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a takie pytanie jak tak ciężko wyciąć ta szybkę to jak ktoś kupi komplet z trójkątami to nie lepiej stara wybić ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.