Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] quattro by Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ciekawe jak bedzie brzmialo na nowym wydechu i jaki wynik wyjdzie :naughty:

Opublikowano

oo a ja nie znalazłem tego modu z kubeczkiem i wizytownikiem a tylko z regulacją nawiewu i już.

Rozumiem że dioda siedzi z tyłu za np uchwytem a pasek transmituje światło. Pasek jest poprowadony spodem wizytownika? a przy kubeczku znowu jest wypolerowany rant i ten rant jest skierowany na kubek?

dioda to kolor czerwony?

Opublikowano
  • Autor

oo a ja nie znalazłem tego modu z kubeczkiem i wizytownikiem a tylko z regulacją nawiewu i już.

Rozumiem że dioda siedzi z tyłu za np uchwytem a pasek transmituje światło. Pasek jest poprowadony spodem wizytownika? a przy kubeczku znowu jest wypolerowany rant i ten rant jest skierowany na kubek?

dioda to kolor czerwony?

Dokładnie tak jak piszesz tylko, że spolerowanym rantem pod kątem nie na kubek tylko do spodu. Jak założysz to zobaczysz jak świeci, mi zleciało przy tym jakieś 2 godziny.

najważniejsze to dobrze spolerować wszystkie krawędzie, aż do połysku inaczej kiepsko świeci, no i kąt 45 stopni też trzeba zachować, bo inaczej lipa :blink:

A dioda to kolor czerwony

Kolejny mały modzik. Nowe odboje do klapy i wycieraczka z Q5

SNC00145.jpg

Dojechały też drążki kierownicze, wymiana dzisiaj. Ciekawe czy dam rade sam :-)

SNC00147.jpg

Opublikowano

jakie masz dystanse z tyłu i z przodu? masz może fotke tak po lini boku żeby zoabczyć jak się opona względem nadkola układa?

Opublikowano
  • Autor

jakie masz dystanse z tyłu i z przodu? masz może fotke tak po lini boku żeby zoabczyć jak się opona względem nadkola układa?

Własnie z przodu nie mam :kox:, tylko tył 1,5cm. Fotke mam tylko tą z 8str ostatni post.

Opublikowano

jakie masz dystanse z tyłu i z przodu? masz może fotke tak po lini boku żeby zoabczyć jak się opona względem nadkola układa?

Własnie z przodu nie mam :kox:, tylko tył 1,5cm. Fotke mam tylko tą z 8str ostatni post.

ok 15mm na stronę przy jakiej oponie i feldze? 235/40/18 i felga 18x8 ET 43?

Opublikowano
  • Autor

Opona to 235/40/17 a felgi nawet nie sprawdzałe, ale to ori s-linowe chyba. Tylko, że 17".

Teraz jest idealnie, oponka mieści się w nadkolu i nie dobija do nadkola. Jak bym dał 0.5cm więcej to chyba by był problem bo oponka o krawędz błotnik by juz waliła na nierównościach. :disgust:

Opublikowano

235 powiadasz to moje wątpliwości się rozwiewają... jesli jest to ori S-line to powinien być 17x7,5 ET 43.[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 14:57_________________________________________________musze bajka zapytać bo on tez ma takie na zime.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne grube mody :kox:

SNC00152.jpg

Zamówiony jest też zestaw eibach pro system, wydech i cooler czekaja już na montaż, za tydzień wszystko ruszy jak dobrze pójdzie.

Opublikowano
  • Autor

Bo wszyscy maja czerwony :decayed: a ten jest taki jak kolor licznika. Wszystko pasi jak dla mnie i jest inaczej. Zmienić diode to 5min roboty jak by co. :tongue4:

Opublikowano

Wydech widziałem. Super robota.:)

Opublikowano
  • Autor

Wydech widziałem. Super robota.:)

Właśnie nie wiem, który wybrać, czy ten z wkładkami w środku czy bez :mysli:

Opublikowano

Weź ten z wkładkami, to ja wezmę ten drugi.;)

Bez wkładek wygląda duuuużo lepiej.

Opublikowano

zakładaj wydech lub filmiki/foty :naughty: :naughty:

jak tam kochane auto, sprzedane już że tak cały czas A4 modzisz ?

jak wymienisz wszyskie diody (oczywiście mowa tylko o tych koło tego co wyrezałeś) na jasne będzie fajnie się prezentowało, nawet bym nie pomyślał że może to tak wyglądać.

Trzeba czasami łamać schematy jednocześnie zachowując dobry smak :good: :good: a Tobie się to udaje jak najbardziej :wink4:

Opublikowano

te białe diody jako same sobie są bleee..... zmień chociuaz klawisz ESP na biały co kolwiek bo tak to ni go w pi..ni go w oko.

Opublikowano
  • Autor

zakładaj wydech lub filmiki/foty :naughty: :naughty:

jak tam kochane auto, sprzedane już że tak cały czas A4 modzisz ?

jak wymienisz wszyskie diody (oczywiście mowa tylko o tych koło tego co wyrezałeś) na jasne będzie fajnie się prezentowało, nawet bym nie pomyślał że może to tak wyglądać.

Trzeba czasami łamać schematy jednocześnie zachowując dobry smak :good: :good: a Tobie się to udaje jak najbardziej :wink4:

dzieki, dzięki :decayed:

Golf juz sprzedany :wallbash:, pojechał do Warszawy.

Dzisiaj wybrałem wydechy i będą te z wkładką, bo te bez sa takie jak mam teraz, czyli duża wiejska rynna :kox:

Jutro daje auto do lakiernika na drobne poprawki a za pare dni zaczynamy działać na poważnie :evil:

te białe diody jako same sobie są bleee..... zmień chociuaz klawisz ESP na biały co kolwiek bo tak to ni go w pi..ni go w oko.

Uwierz mi, że jak siedzisz w aucie i widzisz biały licznik + te dwa białe przyciski to jest ok. :good:

Opublikowano

Kurcze piękna a4 :a4fan: może kiedyś też sie takiej dorobie :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj wybrałem wydechy i będą te z wkładką, bo te bez sa takie jak mam teraz, czyli duża wiejska rynna :kox:

Cholera, to teraz będzie mnie korcić ta "rynna", a kasy na razie brak. Kiedy zakładasz wydech?

Opublikowano
  • Autor

Cholera, to teraz będzie mnie korcić ta "rynna", a kasy na razie brak. Kiedy zakładasz wydech?

Obydwa wydechy przymierzaliśmy z Danielem w niedziele i jednak z wkładką mi bardziej podchodzi. Ten bez też jest ok, ale jak by był mniejszej średnicy.

Wszystkie wydechy już sprzedane ale Patryk może zamówić następne, robią je szybko. :>

Wydechy zakładam za jakiś tydzień, może dwa, bo auto idzie do lakiernika dzisiaj jak pisałem. :decayed:

Kurcze piękna a4 :a4fan: może kiedyś też sie takiej dorobie :gwizdanie:

Dzięki, autko, żeby było piękne to trzeba jeszcze troche pracy w nie włożyć.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.