Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] quattro by Ponior


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

O wydechu to Ci zazdraszczam :kox: miodzio :good:

O wydechu to Ci zazdraszczam :kox: miodzio :good:

no nieźle pojechałeś :):good:

dzięki dzieki. :good:

koncowki paskudne :kwasny:

mi sie podobają :tongue4:, mozna było jeszcze założyć bez tych wkładek ale wtedy by było to samo co miałem więc chciałem cos innego, jak sie znudza to sie zmieni kiedyś. Jak się troche okopca to będą ładniej wygladały :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobają :tongue4:, mozna było jeszcze założyć bez tych wkładek ale wtedy by było to samo co miałem więc chciałem cos innego, jak sie znudza to sie zmieni kiedyś. Jak się troche okopca to będą ładniej wygladały :gwizdanie:

WAŻNE ŻE SIĘ TOBIE PODOBA! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobione, oby tylko te puszki nie wystawały za bardzo spod auta i nie świeciły jak psu ja..a ;)

Chłopaki tam czerwoną kostkę wyłożyli? :cool1:

Spokojnie jak auto normalnie stoi to widac same końcówki tylko, zaraz się przydymią to bedzie ładniej :kox:

A zawsze można na czarno je prysnąć :decayed:

Kostka to u mnie pod domem jest :wink4:

tak to wygląda z góry :tongue4:

SNC00227.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponior a dpf'a miałeś wcześniej usuniętego czy wogóle nie miałeś :mysli: Auto masz z końca 2005 więc pytam bo były z filtrem (tak jak u Rdzewka) i bez filtra. Co to za wydech miałeś wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponior a dpf'a miałeś wcześniej usuniętego czy wogóle nie miałeś :mysli: Auto masz z końca 2005 więc pytam bo były z filtrem (tak jak u Rdzewka) i bez filtra. Co to za wydech miałeś wcześniej ?

Trafiła sie wersja bez filterka :decayed:

Wcześniej były dwie rynny założone przez poprzedniego właściciela. Teraz wydech ma średnice ok 2.5".

Chodzi mi po głowie wywalenie kata i zrobienie wydechu od samego początku, ale nie wiem czy gra warta świeczki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warta :wink4:

Spadnie temperatura (EGT), ale czy ja to odczuje w trakcie normalnej jazdy, te pare koni więcej. :mysli:

Za ile można takiego kata sprzedać :gwizdanie:

uuu na allegro od 400zł do przeszło 1000zł, może robota się zwróci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz.. u mnie po wywaleniu kata turbo wstaje duuuuuużo wcześniej - to chyba, największy plus.. momentu "na oko" też dużo przybyło - sprzęgło znowu się kończy, a nic nie strzelałem nawet :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz.. u mnie po wywaleniu kata turbo wstaje duuuuuużo wcześniej - to chyba, największy plus.. momentu "na oko" też dużo przybyło - sprzęgło znowu się kończy, a nic nie strzelałem nawet :wink4::polew:

No właśnie ja z dołu już więcej nie będe miał bo wał juz drży (przypadłośc tego modelu), więc narazie chyba dam sobie z tym siana, moze na drugi rok coś pokombinuje. :mysli:

Teraz czas zacząć zbierać na montaż dużego cooooolera :evil: To chyba więcej da w gorące lato :good:

ps. Jak to mówią sprzęgło i turbo to rzecz ulotna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warta :wink4:

Spadnie temperatura (EGT), ale czy ja to odczuje w trakcie normalnej jazdy, te pare koni więcej. :mysli:

Za ile można takiego kata sprzedać :gwizdanie:

uuu na allegro od 400zł do przeszło 1000zł, może robota się zwróci :kox:

Za 1000 to chodzą caty zespolone na stałe z dpfem (sprawnym) od ASB :wink4: jak komuś pada filtr to szuka używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w 3.0 TDI obniżenie EGT daje w sumie tylko lepszy V-max, a nie przyspieszanie. Czasami u siebie czuję właśnie taką przypadłość... Takie dziwne obcinanie.

a może to odcięcie następuje przy 250km/h ???:decayed:

odebrany zderzak s-line od lakiernika, muszę teraz złożyć z tych dwóch jeden ładny :mysli:

SNC00231.jpgSNC00233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 5 godzinach walki, założyłem nowy zderzak, podłączyłem halogeny, spryski i przełożyłem grill z rs4 bo jednak z s-lina wyglądał gorzej :thumbdown:

IMG_3945.jpg

IMG_3946.jpg

Jeszcze jedno zdjęcie nowych tłumików :decayed:

IMG_3947.jpg

Mój stary zderzak z s-lina jest na sprzedaż razem z ori grilem s-lina i ledami z a6 :kox:

Jest ktoś chętny :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealnie;) :good:

spryski w koncu pasją czy trza szukac eslajnowych? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie:)

dzieki

spryski w koncu pasją czy trza szukac eslajnowych?

U mnie pasowały bo zmieniłem zderzak z s-lina na s-lina jak bys nie zauważył :wink4: Z normalnego zderzaka spryski nie podejdą niestety :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...