Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] quattro by Ponior


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

no ciekawe jak bedzie brzmialo na nowym wydechu i jaki wynik wyjdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo a ja nie znalazłem tego modu z kubeczkiem i wizytownikiem a tylko z regulacją nawiewu i już.

Rozumiem że dioda siedzi z tyłu za np uchwytem a pasek transmituje światło. Pasek jest poprowadony spodem wizytownika? a przy kubeczku znowu jest wypolerowany rant i ten rant jest skierowany na kubek?

dioda to kolor czerwony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo a ja nie znalazłem tego modu z kubeczkiem i wizytownikiem a tylko z regulacją nawiewu i już.

Rozumiem że dioda siedzi z tyłu za np uchwytem a pasek transmituje światło. Pasek jest poprowadony spodem wizytownika? a przy kubeczku znowu jest wypolerowany rant i ten rant jest skierowany na kubek?

dioda to kolor czerwony?

Dokładnie tak jak piszesz tylko, że spolerowanym rantem pod kątem nie na kubek tylko do spodu. Jak założysz to zobaczysz jak świeci, mi zleciało przy tym jakieś 2 godziny.

najważniejsze to dobrze spolerować wszystkie krawędzie, aż do połysku inaczej kiepsko świeci, no i kąt 45 stopni też trzeba zachować, bo inaczej lipa :blink:

A dioda to kolor czerwony

Kolejny mały modzik. Nowe odboje do klapy i wycieraczka z Q5

SNC00145.jpg

Dojechały też drążki kierownicze, wymiana dzisiaj. Ciekawe czy dam rade sam :-)

SNC00147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz dystanse z tyłu i z przodu? masz może fotke tak po lini boku żeby zoabczyć jak się opona względem nadkola układa?

Własnie z przodu nie mam :kox:, tylko tył 1,5cm. Fotke mam tylko tą z 8str ostatni post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz dystanse z tyłu i z przodu? masz może fotke tak po lini boku żeby zoabczyć jak się opona względem nadkola układa?

Własnie z przodu nie mam :kox:, tylko tył 1,5cm. Fotke mam tylko tą z 8str ostatni post.

ok 15mm na stronę przy jakiej oponie i feldze? 235/40/18 i felga 18x8 ET 43?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona to 235/40/17 a felgi nawet nie sprawdzałe, ale to ori s-linowe chyba. Tylko, że 17".

Teraz jest idealnie, oponka mieści się w nadkolu i nie dobija do nadkola. Jak bym dał 0.5cm więcej to chyba by był problem bo oponka o krawędz błotnik by juz waliła na nierównościach. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235 powiadasz to moje wątpliwości się rozwiewają... jesli jest to ori S-line to powinien być 17x7,5 ET 43.[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 14:57_________________________________________________musze bajka zapytać bo on tez ma takie na zime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne grube mody :kox:

SNC00152.jpg

Zamówiony jest też zestaw eibach pro system, wydech i cooler czekaja już na montaż, za tydzień wszystko ruszy jak dobrze pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy maja czerwony :decayed: a ten jest taki jak kolor licznika. Wszystko pasi jak dla mnie i jest inaczej. Zmienić diode to 5min roboty jak by co. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech widziałem. Super robota.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech widziałem. Super robota.:)

Właśnie nie wiem, który wybrać, czy ten z wkładkami w środku czy bez :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ten z wkładkami, to ja wezmę ten drugi.;)

Bez wkładek wygląda duuuużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj wydech lub filmiki/foty :naughty: :naughty:

jak tam kochane auto, sprzedane już że tak cały czas A4 modzisz ?

jak wymienisz wszyskie diody (oczywiście mowa tylko o tych koło tego co wyrezałeś) na jasne będzie fajnie się prezentowało, nawet bym nie pomyślał że może to tak wyglądać.

Trzeba czasami łamać schematy jednocześnie zachowując dobry smak :good: :good: a Tobie się to udaje jak najbardziej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj wydech lub filmiki/foty :naughty: :naughty:

jak tam kochane auto, sprzedane już że tak cały czas A4 modzisz ?

jak wymienisz wszyskie diody (oczywiście mowa tylko o tych koło tego co wyrezałeś) na jasne będzie fajnie się prezentowało, nawet bym nie pomyślał że może to tak wyglądać.

Trzeba czasami łamać schematy jednocześnie zachowując dobry smak :good: :good: a Tobie się to udaje jak najbardziej :wink4:

dzieki, dzięki :decayed:

Golf juz sprzedany :wallbash:, pojechał do Warszawy.

Dzisiaj wybrałem wydechy i będą te z wkładką, bo te bez sa takie jak mam teraz, czyli duża wiejska rynna :kox:

Jutro daje auto do lakiernika na drobne poprawki a za pare dni zaczynamy działać na poważnie :evil:

te białe diody jako same sobie są bleee..... zmień chociuaz klawisz ESP na biały co kolwiek bo tak to ni go w pi..ni go w oko.

Uwierz mi, że jak siedzisz w aucie i widzisz biały licznik + te dwa białe przyciski to jest ok. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem wydechy i będą te z wkładką, bo te bez sa takie jak mam teraz, czyli duża wiejska rynna :kox:

Cholera, to teraz będzie mnie korcić ta "rynna", a kasy na razie brak. Kiedy zakładasz wydech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, to teraz będzie mnie korcić ta "rynna", a kasy na razie brak. Kiedy zakładasz wydech?

Obydwa wydechy przymierzaliśmy z Danielem w niedziele i jednak z wkładką mi bardziej podchodzi. Ten bez też jest ok, ale jak by był mniejszej średnicy.

Wszystkie wydechy już sprzedane ale Patryk może zamówić następne, robią je szybko. :>

Wydechy zakładam za jakiś tydzień, może dwa, bo auto idzie do lakiernika dzisiaj jak pisałem. :decayed:

Kurcze piękna a4 :a4fan: może kiedyś też sie takiej dorobie :gwizdanie:

Dzięki, autko, żeby było piękne to trzeba jeszcze troche pracy w nie włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...