Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"


Fikass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Chciałbym zaprezentować wam moją A4. Założeniem był sedan 1.9 TDI i po kilku tygodniach poszukiwań udało mi się znaleźć odpowiedni egzemplarz. Wyposażenie dość ubogie, ale za przemówił stan auta.

Jeszcze nie jestem nawet studentem (3 klasa liceum),prawko zdane 15.09. wiec najważniejsze dla mnie było aby silnik był oszczędny i dosyć tani w eksploatacji, ale wiadomo że na aucie nie będę oszczędzał :decayed:

Po zakupie standardowe wymiany części eksploatacyjnych

(rozrząd, olej, pasek klinowy,napinacz,płyny, itp.)

Wyposażenie standardowe:

- 2x elektryczne szyby

- 2xAir Bag

- elektryczne lusterka

- klimatronik

- ABS

- felgi ori audi 16 (potem pewnie wpadna wieksze)

- składana tylna kanapa

- centralny zamek

- alarm+ czujniki ruchu przy przednich drzwiach

Wykonane zmiany:

- wywalone oznaczenia z klapy (OOOO zostało)

- oświetlenie na ledach

- boczne kierunki białe

Planowane mody:

-kiera od eSki

-lampy poliftowe zespolone (przód)

-lampy poliftowe, albo depo red/white (tył) :mysli:

-xenony

-i koniecznie podlokietnik

-troche wymuszony mod (koleś we mnie przywalił na stacji, zaczął cofać nawet nie patrząc to tyłu) :kwasny: wymiana zderzaka przedniego na eSke, albo polifciaka

Pewnie z czasem będę miał wiecej pomysłow na modyfikacje.

Co do mechaniki, to zobaczymy na ile starczy kasy.

Zdjecia od sprzedającego:

1212321321.jpg1230340709.jpg1230340709_1.jpg1230340709_3.jpg1230340709_4.jpg1230340709_5.jpg1230340709_6.jpg

Kilka moich: (jutro, ze swojego kompa wrzuce więcej)

IMG_1205.jpgIMG_1230.jpg

Tutaj najnowsze zdjęcia, niestety ale po stluczce na stacji :confused4:

DSC00787.jpgDSC00788.jpgDSC00789.jpgDSC00790.jpgDSC00791.jpg

Wykonane modyfikacje/naprawy:

16.01.2011:

- wymiana oleju +filter

- zbiorniczek płynu chłodniczego poliftowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede 1 :) wiec fajna audinka dobra baza na mody no i plany jak bardziej na tak :cool1: moze gril (ramka w czarny mat) kierunki białe i bezawaryjnosci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, fajne auto jak na Twój wiek, panny będziesz rwał, aż miło :D

Gratki :good: :good: :good: :good:

Podobają mi się plany co do modów, bo ja mam podobne (między innymi te, które wymieniłeś).

Szkoda, że tak pechowo się zaczęło, ale podejście dobre - rozwalił zderzak, trzeba wymienić - czemu nie na lepszy :D

Ogólnie życzę bezawaryjności :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła jest :good: ]

tak czy siak musiałbyś wymienić zderzak jak chcesz xenon pod spryski, więc w sumie dobrze się stało jeżeli sprawca zatrząsł kieszenią. (żebyś mój zderzak z przodu teraz zobaczył :kox: za późno zimówki założyłem :gwizdanie:

Felgi żadnej nie planujesz ? :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 14:17_________________________________________________AFF :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi na pewno wpadną jakieś większe. I teraz mam dylemat bo nie wiem czy 17 czy 18. Na osiagach tego auta za bardzo mi nie zależy, od szybkiej jazdy mam motóra :gwizdanie: , to ma być dupowóz, żeby jeździł zawsze i wszędzie i w miare był tani w utrzymaniu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zrobie. Szczegolnie podobają mi sie takie jak ma ślepy. Dokładnie takie:http://allegro.pl/18-5x112-8j-et-35-audi-i1393794423.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi najbardziej pasują do tej budy. Fele wpadną pewnie gdzies w te wakacje, teraz zakładam lampy soczewkowe i oświetlenie na ledach. I tutaj mam pytanie. Nie świeciły mi te boczne ledy w przedniej podsufitce. Pozamieniałem - z + i teraz świecą, ale oświetlenie nie włacza się po otwarciu drzwi :kwasny: Widze że dużo osob ma na ledach, jak możecie to napiszcie mi jak u was ułożone sa te kable. :mysli:

Ja teraz mam: (wedlug oznaczenia na kostce)

1. zielony

2. czarny z białym

3. czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, był błęd. :gwizdanie: Nie zauważyłem tego, ale już jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z miasta :kox:

coż tu napisać moge, lać i jeżdzić , :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi najbardziej pasują do tej budy. Fele wpadną pewnie gdzies w te wakacje, teraz zakładam lampy soczewkowe i oświetlenie na ledach. I tutaj mam pytanie. Nie świeciły mi te boczne ledy w przedniej podsufitce. Pozamieniałem - z + i teraz świecą, ale oświetlenie nie włacza się po otwarciu drzwi :kwasny: Widze że dużo osob ma na ledach, jak możecie to napiszcie mi jak u was ułożone sa te kable. :mysli:

Ja teraz mam: (wedlug oznaczenia na kostce)

1. zielony

2. czarny z białym

3. czarny

Musiałbyś rozebrać żaróweczki i odwrotnie przylutować diodę. Domyślnie masz "+" na bolcu żarówki, a "-" na obudowie. W lampce podsufitki jest zamienione (na bolcu jest "-" a na obudowie "+"). Dlatego po założeniu Ci nie świeciły. Lampkę podłącz tak jak była, a porezaj przy żaróweczce. U siebie zrobiłem ta modyfikację, więc wiem co piszę.

Pozdrawiam i gratuluję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas troche uaktualnić wątek, bo przy audi cały czas coś się dzieje a tutaj cisza :kox:

Poza doprowadzeniem auta do idealnego stanu technicznego wpadły:

-felgi 18

-przedni zderzak poliftowy ze spryskami

-boczki poliftowe + pakiet oświetlenia

Dzięki wielkie dla kolegi teeree za części i pomoc :hi:

obraz001uy.th.jpgobraz002hk.th.jpgobraz003cn.th.jpgobraz005wt.th.jpgobraz006pv.th.jpgobraz007cat.th.jpgobraz014mw.th.jpg

Szukam cały czas dokładki do przedniego zderzaka, ale nie idzie jej dostać. :confused4: Gdyby ktoś miał taką na sprzedaż to chętnie kupie.

Słyszałem też że pasuje dokładka od seata. Od jakiego konkretnie modelu?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś A teraz trzeba powiedzieć B --------GLEBA bo koło nie wygląda teraz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany dzisiaj w trzebnicy :hi: często latasz tą trasą? :)

Ładnie sie prezentuje Audi Mody na plus pozdrowienia dla Kolegi wlasnie tak myslalem ze ktos z klubu mi mrógal wiec odposcilem awaryjnymi zdarza mi sie czesto latac ta trasa bo mam dziewczyne w Krotoszynie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...