Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto "pływa" na dziurach??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem jest następujący gdy przejeżdzam przez dziurę auto zachowuje się jak by pływało tz jest takie odczucie jak by nie amortyzowało w pionie tylko tłumienie następowało również w poziomie. Powiedzcie co o tym sądzicie na co zwrócić uwagę??

Opublikowano

moze tuleje tylnej belki, a jak bujasz autem na boki podczas jazdy to nie masz wrazenia ze tyl chce sie zawinac??

Opublikowano
  • Autor

Dark sprecyzuj

a boki podczas jazdy to nie masz wrazenia ze tyl chce sie zawinac??
juz próbowałem w trakcie jazdy szybkie ruchy na boki kierownicą ale aż tak nie czuć jak podczs prejazdu przez dziurę auto zamiast pracować tylko w pionie to jeszcze pływa na boki
Opublikowano
  • Autor
Wysłany: Dzisiaj 14:32

moze amorki poprostu polecialy

--- hmm myślę że nie od amorków pracowło by auto w poziomie?? raczej nie a pisałeś coś że możesz załatwić nowe nipsz coś wiecej na pw i napisz o spreżynach jak się sprawują ?? pozdrawiam
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam ten sam problem.jak przejadę przez poprzeczną nierówność to czuję jakby auto przez chwilę jechało skosem.wydaje mi się że tuleje na tylnej belce.wkońcu 270tys.km robi swoje.będe wdzięczny jeżeli uda ci się usunąć usterkę i napiszesz co było.

Opublikowano

u mnie było podobnie i okazało że jeden amorek z tyłu kaput :( jak bujałem autem to wcale nie było objawu "bujania w pionie" a przy przejeżdżaniu przez np. dylatancje na moście zarzucało mi tyłem na bok aż się bałem że któregoś razu oponki nie dadzą rady przytrzymać :/

Opublikowano

Ja miałem dokładnie takie same odczucia i też się okazało, że to amorek.

Opublikowano
  • Autor

Panowie a patrzeliście na amorki przed wymianą były ulane?? bo u mnie wszystko suchutkie więc sam nie wiem chyba odp tylko na trzepakach

Opublikowano
Panowie a patrzeliście na amorki przed wymianą były ulane?? bo u mnie wszystko suchutkie więc sam nie wiem chyba odp tylko na trzepakach

nie musza być mokre (wylane) aby straciły swoje właściwości tłumiące

zapewne zaworki przelewowe wewnątrz nie mają juz swojego własciwych parametrów :cool:

Opublikowano
Panowie a patrzeliście na amorki przed wymianą były ulane?? bo u mnie wszystko suchutkie więc sam nie wiem chyba odp tylko na trzepakach

wszystko wyglądało w jak najlepszym pożądku, ale po trzepakach jeden 56% drugi 11% :???: więc było już jasne o co chodzi, przy okazji jedna oponka została tak scharatana że musiałem wymienić :(

Opublikowano

Miałem podobne objawy na dziurach i okazało się że to jeden z tylnych amortyzatorów padochnął. Za duża różnica tłumienia między jadną stroną a drugą powoduje uczucje "zawijania"

Opublikowano

wiec tylko taki moral zeby jechac do sklepu i kupic amorki i bedzie oki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.