Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Ile powinno być mocy przy 0,9bara w AEB 1.8T?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale bariery 200kM nie udalo sie przekroczyc

i niestety na seryjnych gratach-ciężko to przeskoczyć[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 23:49_________________________________________________i dla niedowiarków-

bez chipa-dwa coolery,TIP,stożek

7d8bca22da8ad32bm.jpg

i po dołożeniu MBC i dostrojeniu zapłonu i dawki paliwa-bez chipa,doładowanie 0,8 bara

c16ad6e0679c204bm.jpg

mierzone K-powerem,w tych samych warunkach

wszystko zależy od silnika,dnia,pogody,ciśnienia atmosferycznego-za dużo rzeczy,które mogą dodać,lub ująć 5-10 koni :wink4:

Opublikowano

dobra niedowiarki, mój wykres (większy cooler + test pipe + TIP) APU

http://postimage.org/image/2vrxsih6s/

wykres kolegi Egon, wywalony tylko kat (zastąpione test pipe) AEB

http://postimage.org/image/1n3vk0lc4/

Moim zdaniem, wszystko zależy od stanu silnika, w naszym przypadku, seria była ponad 160KM :)

A moim zdaniem wasza hamownia zawyża , dziwne jest to że tylko na Śląsku wychodzą takie wyniki , macie za***iste stężenie tlenu w zasysanym powietrzu i jednocześnie lepszą mieszanke :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

u mnie w starym AEB wyszlo 192kM/5217obr/min i 290.2Nm/ 3370obr/min

na przepływce max 187 g/s

Tomek coś duzo ci ta przepływka pokazywała - tyle to pokazują jak masz grubo ponad 200KM..

Opublikowano

dobra niedowiarki, mój wykres (większy cooler + test pipe + TIP) APU

http://postimage.org/image/2vrxsih6s/

wykres kolegi Egon, wywalony tylko kat (zastąpione test pipe) AEB

http://postimage.org/image/1n3vk0lc4/

Moim zdaniem, wszystko zależy od stanu silnika, w naszym przypadku, seria była ponad 160KM :)

A moim zdaniem wasza hamownia zawyża , dziwne jest to że tylko na Śląsku wychodzą takie wyniki , macie za***iste stężenie tlenu w zasysanym powietrzu i jednocześnie lepszą mieszanke :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

na śląsku dobrze painta obsługują :tongue4:

Opublikowano

ja mam niecale 180 KM przy 0,7 bara

Opublikowano

Moskal, dziwna sprawa, ale niestety tak jest, jak ogarnę sprzęgło (nowe wytrzymało 6 miesięcy) to zobaczę ile pokazuje przepływka, zresztą nawet Gregory teraz robił program u Digituna i też ma bardzo podobny wynik :naughty:

Zrozum, miałeś wysłużone padło :>

Opublikowano

u mnie w starym AEB wyszlo 192kM/5217obr/min i 290.2Nm/ 3370obr/min

na przepływce max 187 g/s

Tomek coś duzo ci ta przepływka pokazywała - tyle to pokazują jak masz grubo ponad 200KM..

kiedyś robiłem logi z AVJ w, silnik zdrowy, seria

przepływka pokazywała 120 g/s po programie na 180kM 160g/s

z kilka dni pozniej robiłem serię AEB i pokazywało 133g/s

po wgraniu programu 173 g/s,

moze to wina przepływki ????? :mysli: :mysli: :mysli:

doładowanie w jednym i drugi aucie przed i po programie było podobne, 0.6 i 0.8 bar-a

kiedys na forum był post na ten temat i róznic z tego wyniukających

musze jeszcze sprawdzic swojego AJL-a co pokazuje przepływka

bo cos "cinko" idzie :> :> :> :> :> :>

Opublikowano

Sprawdzaj, sprawdzaj..

Kumpel kupił teraz S3 1.8t 210KM i przepływka pokazuje 170g - całość seria..

Opublikowano

Wszystko zależy od tego jakie silnik ma warunki przepływu, lepsze czy gorsze. Jak wywalisz kata, lub lepiej masz cały wydech przelotowy, sztywny dolot, filtr sportowy i zdrową czapkę w silniku to warunki są bardzo dobre i K03 nie nastarczy pompować nawet z dołu ten 1bar, ale za to przepływ jest bardzo dobry i to nie doładowanie, a przepływ jest wyznacznikiem mocy. Bo w jednym AEB będzie 200kucy na 0,5bar , a w innym 180kucy na 0,8bar na tej samej turbinie K03.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.