Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Może zbierze sie dość duża grupa chętnych na nowy sofcik do swoich bryczek.

Proszę pisać kto jest zainteresowany. :evil:, przy wiekszej grupie osób pewnie będzie mały rabat :kox:

Opublikowano

A wiec aby ruszył grupowy musi być min. 12 osób lub więcej

W tym roku postanowiliśmy rozgraniczyć ceny na sterowniki aby nie pokrzywdzić te najstarsze auta choć z nimi tak na prawde jest najwięcej roboty:0

Za silniki :

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

Opublikowano

A do której grupy kwalifikuje się moja bryczka?

A4 B7 2006r 2.5 tdi BDG 163km manual, ośka.

Proszę o wpisanie mnie na listę.

Pozdrawiam Tomek

Opublikowano

A do której grupy kwalifikuje się moja bryczka?

A4 B7 2006r 2.5 tdi BDG 163km manual, ośka.

Proszę o wpisanie mnie na listę.

Pozdrawiam Tomek

EDC16-950zł

1)tomek23

2)kwaśniewski

3)exb 2,0TDI

Opublikowano

A wiec aby ruszył grupowy musi być min. 12 osób lub więcej

W tym roku postanowiliśmy rozgraniczyć ceny na sterowniki aby nie pokrzywdzić te najstarsze auta choć z nimi tak na prawde jest najwięcej roboty:0

Za silniki :

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

Te ceny już z rabatem czy bez? Mój AJM to 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł ? Jak coś to ja jestem chętny.

Opublikowano
  • Autor

Dopisz Patryk mojego kolege z busem VW LT 2.5 TDI 1997r. :decayed:

Opublikowano

1)tomek23

2)kwaśniewski

3)exb 2,0TDI

4) egon golf V plus 1,9 tdi

5) makita golf V 1,9 tdi

6) QlaVR6 Leon ARl

7) Ponior LT 2.5tdi

8 ) jaceksteel 1.9 AHF [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 13:52_________________________________________________1)tomek23

2)kwaśniewski

3)exb 2,0TDI

4) egon golf V plus 1,9 tdi

5) makita golf V 1,9 tdi

6) QlaVR6 Leon ARl

7) Ponior LT 2.5tdi

8 ) jaceksteel 1.9 AHF

9) Carlos 1.9 tdi ASV

Opublikowano

to ja tez jezeli do mirasa bo rozmawiałem z nim o tym i sie zbieram a jak grupowo bede miał taniej to i motywacja będzie większa.

a4 2.5 tdi 180ps quattro tiptronic. ile to po rabacie dla mnie?

Opublikowano

1)tomek23

2)kwaśniewski

3)exb 2,0TDI

4) egon golf V plus 1,9 tdi

5) makita golf V 1,9 tdi

6) QlaVR6 Leon ARl

7) Ponior LT 2.5tdi

8 ) jaceksteel 1.9 AHF

9) Carlos 1.9 tdi ASV

10) yzfan ASV

11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM

Opublikowano

Jestem chętny, o ile damy rade Patrox z moim autem... problem w tym, że od czasu do czasu (baaaardzo rzadko) szarpie delikatnie przy ruszaniu dwumas i czuć mrowienie (z wymianą czekam, aż zacznie ślizgać się sprzęgło, ale jak na razie nic takiego się nie zdarzyło)

czekam na odp i pozdrawiam

Opublikowano

1)tomek23

2)kwaśniewski

3)exb 2,0TDI

4) egon golf V plus 1,9 tdi

5) makita golf V 1,9 tdi

6) QlaVR6 Leon ARl

7) Ponior LT 2.5tdi

8 ) jaceksteel 1.9 AHF

9) Carlos 1.9 tdi ASV

10) yzfan ASV

11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM

12) Tomson 1,9tdi AVF A4

Tym samym można rozpocząć grupowe chipowanie. Proszę od początku przyszłego tygodnia o telefon celem ustalania terminów z podaniem auta, roku i rodzaju silnika. pozdrawiam

Opublikowano

w jakich dniach chipowanie przewidujesz? bo muszę jakiś sprytny termin załatwić.. a i mam nadzieję, że będą naklejki na klapę :naughty:

Opublikowano

Proszę w miarę możlwiości aby jak najwięcej osób zgłosiło się do końca stycznia gdyż z poczatkiem lutego zaczynamy poważny remont warsztatu i praca na hamowni będzie utrudniona. Prosze o kontakt nawet już od dziś celem ustalenia terminu.

Opublikowano

Witam też byłbym chetny tylko mam problem a mianowicie troche buczy i szarpie mi autem przy obrotach 1800-2100 na 5 biegu i nie wiem czy nie bedzie to kolidować programem????

Opublikowano

Najpierw przeprowadzamy diagnostyke przed przystapieniem do chiptuningu. Jeśli nie uda sie poprawnie zrobić programu odsłyłamy do moemntu usunięcia usterki. Chyba że jest to drobna usterka to jeśli możemy to usuwamy na miejscu.

Opublikowano

1)tomek23

2)kwaśniewski

3)exb 2,0TDI

4) egon golf V plus 1,9 tdi

5) makita golf V 1,9 tdi

6) QlaVR6 Leon ARl

7) Ponior LT 2.5tdi

8 ) jaceksteel 1.9 AHF

9) Carlos 1.9 tdi ASV

10) yzfan ASV

11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM

12) Tomson 1,9tdi AVF A4

13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4

Opublikowano

Prosze o dopisanie mnie do listy :)

Jeśli chodzi o termin to ze wzgledu na prace na 3 zmiany jestem dostępny od 9 rano w sobote oraz cała niedziela

Opublikowano

jest szansa jeszcze się dopisać do listy ? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.