Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1,9 tdi 200r AJM kontrolka ciśnienie oleju


marek

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

nurtuje mnie dlaczego w mojej a4 nie zaświeca się lampka cisnienia oleju po przekreceniu kluczyka, zaswiecają się inne, gasną i zostaje tylko ładowanie, czy któryś z kolegów mogłby mi naklreslic czy tak ma być czy coś jest nie tak?

pytanie nr 2:)

podczas wciskania lewego przycisku na liczniku wyświetlają się sybole, czerwony napis "przegląd " 15000km nastepnie symbol taki jak kontorlka cisnie oleju, dalej coś takiego ((!)), pozniej symbol temp. cieczy chłodzącej, i na koniec symbol rezerwy i pozniej napis "ok" z tym ze rezerwa i "ok" juz na pomaranczowo

czy mogłby ktos mi to przetłumaczyc na moje:)

dzieki z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie nr 1.Lampka oleju nie zapala Ci się razem z innymi , bo jej tam poprostu nie ma.Jeżeli ciśnienie oleju jest za niskie , to wtedy automatycznie zapala Ci się kontrola ciśnienia oleju ale na dużym wyświetlaczu.

Co do pytania nr 2 to wygląda to jak procedura systemu automatycznego testowania.Po prostu komputer sprawdza stan określony funkcji i elementów samochodu.Jeżeli wszystko jest w porządku to na koniec pojawia się właśnie napis OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie nr 1.Lampka oleju nie zapala Ci się razem z innymi , bo jej tam poprostu nie ma.Jeżeli ciśnienie oleju jest za niskie , to wtedy automatycznie zapala Ci się kontrola ciśnienia oleju ale na dużym wyświetlaczu.

Co do pytania nr 2 to wygląda to jak procedura systemu automatycznego testowania.Po prostu komputer sprawdza stan określony funkcji i elementów samochodu.Jeżeli wszystko jest w porządku to na koniec pojawia się właśnie napis OK

dokladnie tak jest jak napisał Hugo ....

wszystko masz OK ....

P.S mam tak samo ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki:) uspokoiłem się..

macie moze jakieś fotki tego głównego wyświetlacza, bo mam wrazenie ze jest na samym dole miejsce gdzie nic się nie wyświetla, coś zepsute czy moze tez ma tak być?

proszę o cierpliwość dla mojej dociekliwości, to moje pierwsze audi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki:) uspokoiłem się..

macie moze jakieś fotki tego głównego wyświetlacza

dolna część przeznaczona jest do automatycznej skrzyni pokazuje jaki bieg masz zapięty

7274188d47405ace.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.8l/100 km, moge sobie pomarzyc:):)

ja tez .... :twisted:

P.S ale koledze chodziło chyba o mały FIS (taki jak ma w swoim autku) ....

ten na zdjeciu to duzy ..... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...