Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Jakie soczewki i hidy(montaz) prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, postanowilem odmlodzic swoja niunie;) na poczatek chce wymienic lampy przednie na soczeweki i wrzucic hidy, oraz lampy tylne. Co powiecie na taki zestaw:

http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1411607754.html

http://moto.allegro.pl/h1-h7-zestaw-xenon-hid-ksenon-warszawa-tarchomin-i1396021369.html - 5000k lub 6000k

http://moto.allegro.pl/lampy-nowe-audi-a4-a-4-depo-red-white-tuning-w-wa-i1398341554.html

Czy bede musial wycinac blotnik pod te lampy? moglby mi ktos podeslac instrukcje demontazu starych lamp i montazu soczewek ? bede bardzo wdzieczny.

Opublikowano

mam nówki depo na sprzedanie wraz z hidem (tym droższym :naughty: przetwornice slim) z soczewką pod D2S za 600zł tylko że lampy zespolone

a wracając do tematu to HID'a bym proponował jakiegoś droższego, abyś później go nie przeklnął, demontaż i montaż będzie taki sam poszukaj na forum

Opublikowano

Młody kup lampy zespolone, to wycinanie błotników wcale nie jest taki straszne, a efekt dużo lepszy.

Spokojnie dasz radę.

Odnośnie lamp na tył rzecz gustu, ja osobiście wolałbym już zwykłe poliftowe, niż te co dałeś link.

Opublikowano

Młody kup lampy zespolone, to wycinanie błotników wcale nie jest taki straszne, a efekt dużo lepszy.

Spokojnie dasz radę.

Wyciecie błotnika to jedno, a dokupienie innych silniczków regulacji to drugie i przerobienie wtyczek to trzecie. :)

Opublikowano

Wyciecie błotnika to jedno, a dokupienie innych silniczków regulacji to drugie i przerobienie wtyczek to trzecie.

co i tak się opłaca bo te elementy kosztują niewiele. A lampy zespolone są dużo tańsze i ładniejsze.
Opublikowano

Nie neguję, tylko proforma informuję, że błotniki to nie wszystko. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Chyba jednak zdecyduje sie na nie zespolone, nie bardzo chce grzebac przy tym :P

a co do hidow to jakie polecacie ? te co podalem z allegro, szymon88-16 napisal zebym kupil drozsze... tzn?

Opublikowano

Chyba jednak zdecyduje sie na nie zespolone, nie bardzo chce grzebac przy tym :P

a co do hidow to jakie polecacie ? te co podalem z allegro, szymon88-16 napisal zebym kupil drozsze... tzn?

bierz zespolone, roboty naprawdę nie jest dużo a wygląd auta jest dużo lepszy :wink4: i nawet gdy jesteś laikiem poradzisz sobie bez problemu :naughty:

pisząc "droższe" miałem na myśli od ok. 200zł w górę, najlepiej z przetwornicami slim. Jeden kolega z forum kupił w podobnej cenie którą Ty podałeś i nie dość że auto gasło po włączeniu HID'a to wymieniał ze 3 razy żarniki, przetwornice :thumbdown:

Opublikowano

Chyba jednak zdecyduje sie na nie zespolone, nie bardzo chce grzebac przy tym :P

a co do hidow to jakie polecacie ? te co podalem z allegro, szymon88-16 napisal zebym kupil drozsze... tzn?

bierz zespolone, roboty naprawdę nie jest dużo a wygląd auta jest dużo lepszy :wink4: i nawet gdy jesteś laikiem poradzisz sobie bez problemu :naughty:

pisząc "droższe" miałem na myśli od ok. 200zł w górę, najlepiej z przetwornicami slim. Jeden kolega z forum kupił w podobnej cenie którą Ty podałeś i nie dość że auto gasło po włączeniu HID'a to wymieniał ze 3 razy żarniki, przetwornice :thumbdown:

jak które , te najtańsze też potrafią być niezłe
Opublikowano

pytanie od lamera czyli odemnie :P Hidy to ksenony tak ? :D

Opublikowano

pytanie od lamera czyli odemnie :P Hidy to ksenony tak ? :D

tak

Opublikowano

no wlasnie ma ktos jakis konkretny zestaw hidow takich sprawdzonych

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

zakładał ktoś już coś ?? macie coś konkretnego do polecenia ?

Opublikowano

Było dużo razy na forum. Trzeba szukać. Kupienie dobrch HIDów to trochę loteria. I nie ma co polecać bo codziennie pojawiają się nowe firmy na allegro i w sklepach i nawet nie ma tych co ja kupowałem ;) A te mógłbym polecić :decayed:

Ja zapłaciłem za swoje 220 zł wliczając przesyłkę i jak narazie jeżdżę i jestem zadowolony. Ogólnie wychodzę z założenia że wszystkie HIDy na allegro to jedno i to samo tylko nalepka inna. Temat rzeka...

Ogólnie jak chcesz mieć dobrze to najlepiej kupić Ori reflektory przystosowane pod xenon. Albo zagadać do gwertego pewnie będzie coś miał na stanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.