Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmiana koloru wnętrza???


Darayavahus

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem przypadkiem aukcję z takim oto tworem:

1399559996_1

1399559996_2

1399559996_3

1399559996_7

Pomijam kwestie doboru koloru bo ja osobiście bym w czymś takim po 3 minutach pierdolca dostał, ale jest to ciekawe zestawienie.

Audi faktycznie wypuszczało wnętrze w takim kolorze? Chyba nie, ktoś ma pomysł jak to jest zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam kwestie doboru koloru bo ja osobiście bym w czymś takim po 3 minutach pierdolca dostał, ale jest to ciekawe zestawienie.

Audi faktycznie wypuszczało wnętrze w takim kolorze? Chyba nie, ktoś ma pomysł jak to jest zrobione?

było takie zestawienie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale jak patrze na to wnętrze to mnie mdli :blink:, ale wolałbym takie niż niebieskie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kabel kiedyś takowe pokrowce były na handel z takim rozciągliwym sznurkiem dużo tego w Polski Fiat 125p zakładano hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet i fajnie to wygląda tylko moim zdanie przy ciemnym kolorze auta było by :good: przydałby się climatronic bo te pokrętła jakoś dziwnie wyglądają w tym kolorze bo jakby nie patrzeć to już jakiś luksus w B5 mieć taką tapicerkę, więc i climatronic by się przydał. O kierownicy już nic nie mówię bo chyba wszystko zostało powiedziane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to dramat jest, szary z tym zamszykiem xD

I jeszcze to bogactwo zapachów, 2 zawieszki w tym jedna dwuzapachowa (ale + że pasuje do koloru tapicerki, albo kolorek wnętrza dobrał pod kolor zawieszki) aaa i jeszcze jakiś frendzel spod lusterka zwisa

A o kierownicy nie wspomnę :polew: albo z łady wyciągnął albo taksiarz jakiś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...