Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Audi A4 B6 [AKE] 2002r. Oj tym się jeździ :D


akoziarski

Rekomendowane odpowiedzi

Piekne auto-czarny avant w Q jedyny słuszny wybór :good: :good:

jakby Virus nie wziął ja go przygarnę :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIESTETY AUTO DO SPRZEDANIA :confused4:

why ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIESTETY AUTO DO SPRZEDANIA :confused4:

why ????????????

Strasznie mi szkoda, ale niestety z Poniedziałku na Wtorek spłonęło mi mieszkanie ocalała tylko lazienka i kibelek ale i tak wszystko remont który wyniesie mnie ogrom. Musze gdzieś mieszkać a w samochodzie nie bardzo.

Hehe śmieszna sytuacja bo ludzie dzwonią z ogłoszenia a mi głos się łamie mieszam się w odpowiedziach na pytania więc zaraz podejrzenia że coś ściemniam (a ja poprostu nie chce jej sprzedawać) więc może nikt się nie zdecyduje. SAM NIE WIEM :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuu, paskudnie, współczuję ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serducho jak u mnie środek tez:0 jakieś plany co do ingerencji z moc?

Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. Jeśli po mojej myśli będę coś w tym temacie myślał. Marzy mi się przekroczyć 200KM :) ale bez szaleństw, najpierw doprowadzić silnik do stanu pod takie zmiany. Ciekawe ile można z takiego zdrowego serducha jeszcze wydobyć. CZYSTO TEORETYCZNIE PYTAM :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchy chodzą (głównie posiadaczy 1.9) że niewiele. ja znalazłem firmę 44tuning. proponują mody mechaniczne i program i deklarują przyrost całkiem spory.

http://www.44tuning.pl/audi/chip-tuning-audi-a4-2.5-v6-tdi-180-km.html

obadaj stronę napisz do nich. może coś ciekawego zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpadnie mi taki pomysł do głowy to pierwsze co bym zrobił to pogadał z ludźmi już po takich zabiegach. Najlepiej takimi którzy latają z modyfikacjami od dłuższego czasu konkretnie na tym silniku i z tej firmy. :)

Naczytałem się tematu kolegi Bieńka i każda myśl o podniesieniu mocy w moim aucie skutecznie jest blokowana przez właśnie jego problemy.

Ale przyznam że już te 215KM i momencik deklarowany przez 44tuning z samego programu wywołuje uśmiech na mojej twarzy a co dopiero dodając zabawki. Hehe ale póki co nie ma co gdybać zobaczymy jak to się wszystko rozwinie :)

Temat do przemyśleń ale w przyszłości. Może na innym aucie.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:00_________________________________________________Troche poczytałem o firmie 44tuning. Jeśli planujesz tam robić auto to lepiej sobie darować przynajmniej tak wynika z opinii. Ja nie miałem z nimi do czynienia więc opieram się o zdanie innych. I to mi wystarczy do rezygnacji z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie żadne to zmartwienie że 215 nie da rady :) lepsze zdrowe 180 niż kulawe 215 :)

Mam mały problem z fotelami mianowicie kiedy chcę podnieść opuścić samo siedzisko czyli regulacja poziomym klawiszem góra dól słychać tylko pierdzenie silniczka. Gdzie szukać usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...