Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zderzak przód

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

niestety muszę wymienić przedni zderzak w moim Audi. Patrząc na allegro nie ma zbytnio w czym wybierać, ale znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/nowy-zderzak-przedni-przod-audi-a4-a-4-do-przodu-i1417862584.html

Czy warto coś takiego kupować czy lepiej szukać ori używki :mysli:

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej szukac ORI używki :cool1:

Opublikowano

bierz nowy w używce, najlepiej ze spryskami :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No chyba będzie trzeba tak zrobić. Pojeżdżę jeszcze po szrotach okolicznych, może coś trafię.

Opublikowano

No chyba będzie trzeba tak zrobić. Pojeżdżę jeszcze po szrotach okolicznych, może coś trafię.

Do srebrnego to masz spore szanse dostać w kolorze na szrocie :wink4:

Opublikowano

czy to jest LY7M :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Te podróby są g... warte, kupiłem kiedyś do innego auta, przy montażu było istne rezanie.

A twarde jak cholera. Nie polecam

Opublikowano
  • Autor

Adam, musiałbym sprawdzić co to za kod lakieru, a masz taki zderzak :gwizdanie:

Opublikowano

czy to jest LY7M :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

na moje oko to zdecydowanie LY7M, chyba nie było innych sreberek w B5 przed liftem i też polecam ori używkę niż to nowe coś

Opublikowano
  • Autor

No tak, to odpuszczam tą podróbę. Teraz tylko znaleźć coś w kolorze trzeba.

Opublikowano

ja mam srebrny LY7M i ostatnio kupiłem na allegro lustro prawe od angola w tym samym kolorze i widziałem też zderzak,ale czy jeszcze jest to nie wiem :hi:

mozesz jeszcze podzwonic do tych gosci,masz tu chyba ze trzech różnych sprzedawców

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=LY7M&category=4094&description=1

Opublikowano

bierz ori bo te nowe podróby są chu** warte i dużo trzeba przy nich rzeźbić bo nie pasują. nie możesz sprawdzić jaki masz dokładnie kod lakieru we wlepce która jest we wnęce koła zapasowego?

Opublikowano
  • Autor

No jutro sprawdzę jaki jest kod, ale póki co allegro obdzwonione i nie ma nikt w srebrnym.

Opublikowano

No jutro sprawdzę jaki jest kod, ale póki co allegro obdzwonione i nie ma nikt w srebrnym.

jak nie zależy Ci na czasie to warto poczekać, niedawno ktoś wyrwał na forum kompletny zderzak do polifta (z kratkami i halogenami) za ok 250-300zł

Opublikowano
  • Autor

No nie śpieszy mi się aż tak dlatego spokojnie mogę poczekać na jakąś okazję. A właśnie, zderzak z polifta będzie pasował do auta z 1995 roku?? :embarrassed:

Opublikowano

No nie śpieszy mi się aż tak dlatego spokojnie mogę poczekać na jakąś okazję. A właśnie, zderzak z polifta będzie pasował do auta z 1995 roku?? :embarrassed:

słyszałem że jeśli się zmieni boczne mocowania to będzie pasował :wink4: ale niech ktoś to jeszcze potwierdzi

Opublikowano

Trzeba wywiercić dziury na zaczepu po bokach, coś tam jeszcze i powinno podejść :) Poliftowe fajna kompletne masz za 500zł minimum:P Chcesz do Ci sprzedam przedliftowy granatowy ale za to z kompletnymi spryskiwaczami, belką, ślizgami itp. Miałem zakładać do siebie,, do zenonów ale mam inne wydatki niestety pilniejsze :(

Opublikowano

Trzeba wywiercić dziury na zaczepu po bokach, coś tam jeszcze i powinno podejść :) Poliftowe fajna kompletne masz za 500zł minimum:P Chcesz do Ci sprzedam przedliftowy granatowy ale za to z kompletnymi spryskiwaczami, belką, ślizgami itp. Miałem zakładać do siebie,, do zenonów ale mam inne wydatki niestety pilniejsze :(

kod lakieru tego zderzaka jaki jest? :mysli:

Opublikowano

Ciemny granat metalic. Na razie nie mogę go wystawić w dziale sprzedam bo mam za mało wiad. napisanych. Jak by ktoś chciał prosze o wiad. priv z mailem to podeśle dokładne foto.

Opublikowano

a mnie sie wydaje ze ten zderzak to pod malowanie jest :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.