Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek przecież robiliśmy u słynnego rezacza Pawła :kox: rdzeń Nissen :good:

Wiem, wiem. :naughty: Just messing. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixi ogólnie robota ok, ale stosowanie węży Fagumitu 51 mm, przy takim nakładzie sił i środków to wycieranie d*py szkłem. Lepiej kupić fajny, potrójnie zbrojony silikon fi 50 mm w cenie ok 110 zł/mb w Agrokorze Ursus. Jest on czeskiej producji i nie gorszy od Samco. Tak samo zwykłe opaski lubią piedyknąć. Dlatego stosuje się GBS-y.

http://www.agrokor.pl/oferta-przewody.php

http://www.sicorubena.cz/index.php?stranka=4&scid=106&jazyk=english

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w czarnej :dziura: Jaro nie mam powodu żeby Ci nie wierzyć , ale robiąc rekonesans zdania na ten temat były podzielone , po za tym Paweł podjął taką decyzję i zagwarantował że w/w polski przewód potrójnie zbrojony z tymi opaskami wytrzyma . Mnie się wizualnie podoba ( nniej widać czarne przewody ) niż kolorowe, a parametry takie same .

Ale jak coś się będzie dziać niepokojącego to kupimy z Kokos-em ten co proponujesz i się zmieni :good: ( dzięks za opinie i sugestię ) :hi:

Człowiek całe życie się uczy ............ niestety :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixi nie to żebym się przyczepiał, ale widzę u Ciebie Fagumita z różowym paskiem więc jest to najprawdopodobniej benzyna/olej i z paskiem pomarańczowym - więc motoryzacyjny, najprawdopodobniej do układów chłodzenia. Żaden z tych węży na dłuższą metę nie jest przystosowany do pracy w warunkach mgły olejowej i wysokiego ciśnienia/temperatury. To, że wytrzyma zgadza się - tylko jak długo? Poza tym te węże są cholernie sztywne i kijowo się je montuje.

Pozostała część roboty naprawdę fajnie i profi wykonana :good: (poza pastą do wydechu przy turbinie :gwizdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Irek :wink4: wręcz przeciwnie im więcej podpowiedzi tym lepiej wykonana robota :good: , na wiosnę maluję zderzak więc przy okazji wymienie Fagumita i zwykłe opaski na czeski silikon i GBS-y ....

A co nie tak z pastą :mysli: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIMG3641.jpg

Tutaj macie przykład jak wygląda rdzeń Nissen. Zobaczcie jak gęsto umieszczone są żeberka. Porównajcie sobie teraz z byle jakim chińczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz chinola wydaje mi się ze do 200hp z zapasem nie ma co kombinować bo spokojnie wystarcza :wink4:

ica1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby na 200KM starczy, ale cholera wie jak będzie w upalne dni. Wydajność coolerów sprawdza się właśnie w lato, wtedy wychodzi ile jest wart.

Piotrek, tutaj ten sam cooler co wkleiłeś z bliska: :wink4:

ic0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz zamowilem taki

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=343

teraz czekam az do mnie dotrze taki powinien wystarczyc do BRD+program :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz zamowilem taki

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=343

teraz czekam az do mnie dotrze taki powinien wystarczyc do BRD+program :naughty:

Dokładnie ten sam co wyżej 140mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wystarczy taki?

Spokojnie da rade ja też mam taki i przetestowałem go dobrze w lato i się sprawdza, z jednej strony cooler gorący a z drugiej zimny przy prawie +30 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wystarczy taki?

Spokojnie da rade ja też mam taki i przetestowałem go dobrze w lato i się sprawdza, z jednej strony cooler gorący a z drugiej zimny przy prawie +30 :wink4:

co znaczy z jednej goracy a z drugiej zimny?jak to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest chłodnica z jednej strony wpływa ciepłe powietrze a z drugiej strony wylatuje już schłodzone przez cooler :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby na 200KM starczy, ale cholera wie jak będzie w upalne dni. Wydajność coolerów sprawdza się właśnie w lato, wtedy wychodzi ile jest wart.

Piotrek, tutaj ten sam cooler co wkleiłeś z bliska: :wink4:

ic0.jpg

jak nie starczy to trzeba zastosować "system" chłodzenia :naughty:

poza tym po którymś razie i tak moc leci w dół ale wystarczy chwila żeby coler się schłodził, a dyskusje jakbyście mieli startować na 1/4 jakimiś mocnymi furami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby na 200KM starczy, ale cholera wie jak będzie w upalne dni. Wydajność coolerów sprawdza się właśnie w lato, wtedy wychodzi ile jest wart.

PiotrekIgo98 go ma w lato robilismy logi i miał 22*C w dolocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie puchnie :good: Bo seria to dla mnie porazka... dzisiaj + 8*C i juz czułem spadki( dwumas nie dgrał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...