Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
U(...) Moje pytanie jest czy możliwe że obydwie te rzeczy są spowodowane słabym akumulatorem? Akumulator mam od nowości czyli 9 lat. Kręci dobrze. Napięcie na akumulatorze pokazane dziś przez kompa to 11,5 V. Nie znam się i nie wiem czy tak powinno być czy nie.

(...)

Akumulator z 11,5 V już nie pożyje za długo. W zimnych warunkach powinien mieć minimum 12,0 V a przy +18 stopni C 12,5 - 12,7 V

A to że kręci to tylko dlatego że silnik sobie dobrze radzi z rozruchem i nie obciąża tak bardzo aku.

Opublikowano

Ok to pierwsze co zrobię to wymienię aku. Dzięki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Panowie a spotkał sie ktoś z opcją , że po adaptacji tak jak to jest napisane wyżej samopoziom nie działa? Błędów brak , jak odpalam jada lamki gora dół :) ale potem jak sprawdzałem na gorce i w dołku to zero reakcji :/

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Hej Bongod udalo ci sie rozwiazac ten problem bo mam to samo,

A moze ktos mial taki problem?

Edytowane przez habcio19

Opublikowano

Tez z tym walcze:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300675-sterownik-55-xenon-j431-rozpiska-pinow/

Na razie z braku czasu sprawdzilem, ze zasilanie na bezpieczniku jest.

Ponizej masz link do strony, gdzie wszystko jest opisane nt samopoziomu:

http://www.audi-portal.com/en/diagnostic/ecu_11831.html#1

Jak bede mial troche wiecej czasu, to wstawiam autko do garazu i szukam dalej.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

mam podobny problem jak Wy po odlaczeniu lamp i chyba wlaczonym zaplonie samopoziom nie dziala..... nie robilem tego sam wiec tylko tak podejrzewam VAG nie widzi sterownika ani bledu co teraz mam zrobic??

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam Panowie:)

Mam delikatny problem z moimi lampami, xenonki. Błędy na fisie brak gdy odpalam auto lampy schodzą dół boki i w górę tylko wcześniej lampy "pracowaly" lepiej. Tzn w tym sensie że były bardziej ruchome. Teraz sie pala ale "głupieja" i walczą gora dol, drgaja delikatnie w gore i w dol 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Koledzy kurzki i dobis napiszcie proszę co było problemem że nie było komunikacji ze sterownikiem 55 od regulacji świateł. Czy udało sie wam znając przyczynę ?

Ja sprawdzam komunikacje vcds ver 18, wszystkie sterowniki widzi a tego 55 nie jakby to nie było. Czy Ecu auta lub ster 17(instrument clust) tez może zapalić ikonkę poziomowania jak  nie  widzi tego sterownika 55 ?

Edytowane przez psg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy ktoś uporał się z brakiem komunikacji z modułem 55? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sam sobie odpowiem. Powodem braku komunikacji ze sterownikiem był brak sterownika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.