Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie reflektorów


kurzki

Rekomendowane odpowiedzi

U(...) Moje pytanie jest czy możliwe że obydwie te rzeczy są spowodowane słabym akumulatorem? Akumulator mam od nowości czyli 9 lat. Kręci dobrze. Napięcie na akumulatorze pokazane dziś przez kompa to 11,5 V. Nie znam się i nie wiem czy tak powinno być czy nie.

(...)

Akumulator z 11,5 V już nie pożyje za długo. W zimnych warunkach powinien mieć minimum 12,0 V a przy +18 stopni C 12,5 - 12,7 V

A to że kręci to tylko dlatego że silnik sobie dobrze radzi z rozruchem i nie obciąża tak bardzo aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie a spotkał sie ktoś z opcją , że po adaptacji tak jak to jest napisane wyżej samopoziom nie działa? Błędów brak , jak odpalam jada lamki gora dół :) ale potem jak sprawdzałem na gorce i w dołku to zero reakcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bongod udalo ci sie rozwiazac ten problem bo mam to samo,

A moze ktos mial taki problem?

Edytowane przez habcio19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez z tym walcze:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300675-sterownik-55-xenon-j431-rozpiska-pinow/

Na razie z braku czasu sprawdzilem, ze zasilanie na bezpieczniku jest.

Ponizej masz link do strony, gdzie wszystko jest opisane nt samopoziomu:

http://www.audi-portal.com/en/diagnostic/ecu_11831.html#1

Jak bede mial troche wiecej czasu, to wstawiam autko do garazu i szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem jak Wy po odlaczeniu lamp i chyba wlaczonym zaplonie samopoziom nie dziala..... nie robilem tego sam wiec tylko tak podejrzewam VAG nie widzi sterownika ani bledu co teraz mam zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie:)

Mam delikatny problem z moimi lampami, xenonki. Błędy na fisie brak gdy odpalam auto lampy schodzą dół boki i w górę tylko wcześniej lampy "pracowaly" lepiej. Tzn w tym sensie że były bardziej ruchome. Teraz sie pala ale "głupieja" i walczą gora dol, drgaja delikatnie w gore i w dol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kurzki i dobis napiszcie proszę co było problemem że nie było komunikacji ze sterownikiem 55 od regulacji świateł. Czy udało sie wam znając przyczynę ?

Ja sprawdzam komunikacje vcds ver 18, wszystkie sterowniki widzi a tego 55 nie jakby to nie było. Czy Ecu auta lub ster 17(instrument clust) tez może zapalić ikonkę poziomowania jak  nie  widzi tego sterownika 55 ?

Edytowane przez psg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś uporał się z brakiem komunikacji z modułem 55? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem. Powodem braku komunikacji ze sterownikiem był brak sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...