Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja zavirusowana A4 :)

a4ts.jpg

Opublikowano

cos tu kurde jest nie tak

dokłoadnie :mysli:

Opublikowano

Tzn nie cos, a moment obrotowy. Jest napisany jak w dizlu

"konczy" sie na 3,5 tys obr

Opublikowano

Kończy sie na 2,5tys obrótów, jeszcze takiego wykresu Nm w Pb nie widziałem :cool1:

Opublikowano

to jakiś gotowiec czy jak ??

Opublikowano

200KM to chyba dużo jak na seryjne graty. Jakie doładowanie?

Opublikowano

a to na pewno twoj wykres?

Opublikowano

Czesiu, taki stary chłop, a takiego virusa dałeś sobie wcisnąć :kox:

Opublikowano
  • Autor

No dobra, walcie śmiało co jest nie halo... bo ja nie specu

osprzęt bez zmian, widziałem na własne oczy jak mod był robiony

Opublikowano

no jak co jest nie halo...

max moment obrotowy konczy Ci sie dosc wczesnie

do tego jest bardzo agresywny w waskim zakresie obrotow

rozwali Ci zaraz graty w aucie, jesli masz serie

Opublikowano

a kto to robil?

Opublikowano
  • Autor

rozwali Ci zaraz graty w aucie, jesli masz serie

No toś mnie pocieszył...

moda robił znajomy, pomiar na hamowni w Łodzi.

Opublikowano

Widziałeś, czyli byłeś na hamowni, gdzie dokładnie?

Opublikowano

rozwali Ci zaraz graty w aucie, jesli masz serie

No toś mnie pocieszył...

moda robił znajomy, pomiar na hamowni w Łodzi.

czasem warto wydac kilka stow wiecej na program i spac spokojnie

ten program dla benzyny i ośki jest bez sensu[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 13:25_________________________________________________Tobie sie udaje w ogole ruszyc na sliskim albo mokrym? :decayed:

Opublikowano

masa aut jezdzi na takich softach i jezdza, wiec nie mowcie, ze zaraz mu silnik wyskoczy spod maski :tongue4:

fakt faktem program jest taki sobie, krzywa momentu dziwna, moment powinien plasko rosnac, ew lekko spadac z koncem obrotow, tu jest odwrotnie.

ciekawe jakie jest doladowanie, skoro wyplulo 200PS - i co to za hamownia?

rownie dobrze program wcale nie musi byc koksiarski, wystaczy, ze hamowani zawyzyla.

ponad 190PS to dla BFB nic strasznego.

Opublikowano

tu nie chodzi o silnik

mialem na mysli raczej sprzeglo

dostaje niezle w doope od samego dolu na sliskim lub mokrym

Opublikowano

skoro wyplulo 200PS - i co to za hamownia?

Z tego co widać to MAHA,dla jednych zabawka dla innych najlepszy sprzęt.

Opublikowano
  • Autor

MAHA LPS 3000

podobno zacina się turbo, lub zaworek N75 i dlatego wykres spada w dół. Specu powiedział, że jak chcę to może na wejściu obciąć Nm i wydłużyć go żeby bardziej łagodnie narastał. O to chodzi?

Hamownia podobno ma tolerację pomiaru na poziomie 1-2%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.