Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja zielona landryna :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3,0TDI:eusathink:no to gruuuuby mod byłby, tylko sprężyny beedziesz musiał na zamówienie wykonac, bo raczej od 2,8 sie nie sprawdzą wagowo:whistling:

:slina::jerk::jerk:

Opublikowano
  • Autor
znalazłeś już serducho??:kox:

jeszcze nie ale sie namierza.:) chłopaki od Grzanka mają mi znaleźć po nowym roku. mieli jeden ale rozgracili go już troche a nie chce takiego. mają znaleźć podemnie specjalnie

3,0TDI:eusathink:no to gruuuuby mod byłby, tylko sprężyny beedziesz musiał na zamówienie wykonac, bo raczej od 2,8 sie nie sprawdzą wagowo:whistling:

:slina::jerk::jerk:

czy ja wiem.. powiem Ci ze ten silnik nie jest wcale większy od zwykłego v6 2,5 jest prawie indentyczne a jak tam waga skoczy o 50 Kg to sie nic nie stanie.. oczywiście u mnie zawiecha z 2,5 wskoczy

Opublikowano
małe odgrzebanie tematu :) a więc pokolei plany się troche posunęły do przodu z realizacją i oto co w nich sie znalazło:

1. przekładka całego środka elektryki i wogóle wsio z polifta ( trafił si etaki na czesci a że full opcja to sporo do przełożenia) i tym sposobem do auta zawita nawi plus ASR ESp parktornik 4 elektryki szyb lusterka fotochromy cały pakiet oswietlenia, TV DVB-T zmieniarka BOSE telefon skura w pełnej elektryce tempomat 6 poduszek zegarki oczywiście polift z fisem.

2 temat silnika rozstrzygniety :) 3,0 zawita pod machę:)

:slina::hi:

Czekam na efekty:kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ładna . : )

serioooooo????:facepalm:

Opublikowano

Czekam, aż znajdzie nieładną:decayed:

Opublikowano
Czekam, aż znajdzie nieładną:decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Auto własnie na warsztacie stanęło pozbawione całkowicie środka:) teraz sie zacznie zabawa w kabelkologie i powoli przemiana ruszy

a tak przy okazji jak nei potrzebuje ktoś czegoś ze środka? prawie wszystko do handlu :)

Opublikowano

nooo to robię podjazd do Ciebie niebawem :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no i sie palny znów zmieniły.. tym razem na dobre..

miało być 3,0 TDI ale jakoś klekot przestaje mnie bawić powoli wiec na warsztacie pojawiło się 2,7 Bit komplecik ze skrzynia itp

teraz przechodzi mały przegląd uszczelki rozrządy sprzęhło itp jakies mycie żeby oko cieszył.

A jak to u mnie nie może być tak seryjnie więc plan już jest na okolice 400KM ;)

Opublikowano

zacnie z moca:slina: a body jak teraz wyglada, zapodaj foty

Opublikowano
  • Autor

body się narazie nie wiele zmieniło tylni zderzak skrojony na wymiar tylko pokleić nie ma kiedy.. środek cały wymieniony z polifta łącznie z elektryką i ful wyposażeniem taki się trafił więc mam wszystko co fabryka dała.kolor może nie wszystkim pasować bo taki beż w środku ale stonowałem trochę czarnym a po drugie jak mnie to nic nie kosztował to jak odmówić:) w końcu Bose navi skóry w pełnej elektryce, 4x szybki elektryka telefon tempomat parktronic zmieniara TV piechota nie chodzi za frajer:)

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

o skłamałem dzienne DRL sie pojawiły w body hehe.. 200zł mnie kosztowały żeby jakies przyzwoite w ten zderzak wsadzić bez rezania

Opublikowano

fotyyyy

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

DSCN2493.jpg

DSCN2495.jpg

DSCN2496.jpg

DSCN2497.jpg

DSCN2498.jpg

DSCN2500.jpg

takie jakieś znalazłem na szybkości w sumie z zewnątrz się nic nie zmieniło od tamtego czasu prócz tych DRL.. jutro zrobię coś świeżego

---------- Post dopisany 12-01-2014 at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2013 at 22:27 ----------

No Panowie długo mnie tu nie było ale i sporo się podziało w temacie...

2,7 bit i skrzynia 6 zs4 pod maską już siedzi :decayed:

2014_01_08_16_54_54.jpg

jeszcze masa rzeczy do ogarnięcia ale jak dobrze pójdzie za miesiąc powinna wyjechać z nowym serduchem :decayed:

Opublikowano
:banan::banan: będzie pewnie pierwsza esa w tym kolorze w polsce:naughty:
Opublikowano
  • Autor

hehe no w tym kolorze to co bym nie wsadził to by było chyba pierwsze:) ponoć jest tylko 3 w Polsce w tym kolorze..

a no będzie kolejne 400 konne wozidełko :)

Opublikowano

wreszcie w aucie:wink: rezaj Tadzik rezaj to carniesz kolege:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no pewnie. z miesiądz sie jeszcze zejdzie zanim wyjade bo kurde czasu mało zeby to ogarnąć a pod koniec miecha mam go zawieśc pod kraków dolot wyspawać cały z nierdzewki

Opublikowano

jak zrezasz furacza to zrobimy jakiegoś spota:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wypadało by bo ostatni to chyba na ADHD żesmy sie widzieli

Opublikowano

Ładny kolorek powodzonka w modach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.