Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Moja zielona landryna :)


Tposejdon

Rekomendowane odpowiedzi

fakt auto zrobione troszke inaczej niz inne :wink4: ale nikogo tu nie obrażaj słowami ze modzenie przedlifta na polifta nie jest modzeniem bo jesteś w błedzie :wink4: aaa i jeszcze takie małe ale :wink4: zalozenie laminatu nie jest czyms nadzwyczajnym bo za komplet laminatu wkoło auta wydales tyle co inni by za to nie kupili ori zderzak od RS4 :gwizdanie: zrób auto jak fabryka wypuszczała to wtedy mozesz zacząć innych obrażac :wink4: i żeby nie bylo takie OT to powiem Ci że masz mega kolor tego auta :good: lampki od qwerty by sie zdały czarne bixy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciu, ale poza progami(które miały już dawno wylecieć) nie ma tu laminatu :wink4: żaden laminat nie ma spryskiwaczy reflektorów to dla zapamiętania :wink4:

Tposejdon, ogarnij w końcu ten tył, albo chociaz te czarne osłony ze zderzaka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi no dobra nie laminat ale też nie ori zderzaki od RS'a :rolleyes: sory poprostu ruszyły mnie słowa "wielkie mi mody zakładanie wszystkiego od polifta..." takie obrażanie kogoś bo och ja mam ala RS a ty to jesteś śmiec bo kupisz lampy zmienisz i jestes fajny :decayed: nie lubie takich osob. Poza tym Tposejdon nie pokazał zadnych nowych fot więc oceniam to co widze w pierwszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przedni jest ORI RS :gwizdanie: kiedys był laminat jak to w opisie kolega ujął :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107708.msg2399710#msg2399710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale pierwszy nie jest zaktualizowany i kazdy opisuje to co widzi :)

nie czytasz uważnie :decayed:

Zderzak przód RS4 ori dopasowany + spryski ori +oświetlenie FMIC+ halogeny ( narazie uniwersalne )
Z resztą po samych fotkach widać :wink4: żaden LAMINAT nie ma spryskiwaczy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi no dobra nie laminat ale też nie ori zderzaki od RS'a :rolleyes: sory poprostu ruszyły mnie słowa "wielkie mi mody zakładanie wszystkiego od polifta..." takie obrażanie kogoś bo och ja mam ala RS a ty to jesteś śmiec bo kupisz lampy zmienisz i jestes fajny :decayed: nie lubie takich osob. Poza tym Tposejdon nie pokazał zadnych nowych fot więc oceniam to co widze w pierwszym

Przepraszam nie miałem zamiaru nikogo obrażać ale mam takie zdanie ze słowo "mod "oznacza jakiś wkład własny w to co się robi, coś przy czym sie napracujesz dla osigniecia efektu a odkrecenie jednego elementu i w to miejsce przykręcenie drugiego tylko młodszego o 2..3 lata to nie wymaga żadnego wkładu oprócz trochę kasy i narzedzi..

Po drugie nie wiem czemu panuje jakiś dziwny trend że wszystko co poliftowe to lepsze i ładniejsze.. Mi się np nie wszytsko podoba w poliwtach i jakbym miałpolifta tobym to wywalił.

Co do zderzaka to z całym szacunkiem :hi: jak kolega nie odróżnia Ori RS4 od laminatu i nie miałes togo nigdy przed oczami na żywo to nie wiesz ile to było kombinacji mierzenia pasowania żeby to wszystko wyglądało tak jak teraz a jak dorzucić do tego wciśniecie FMIC pod niego i orurowania to 2 miesiące było grzebania przy tym wieczorami i ponad 2 tysiące zł władowane w to.

Za progi ja bardzo przepraszam całe forum A4 ale narazie jeszcze musza wisieć jak ogarnę pilniejsze rzeczy znajdą sie progi od S4..puki co musza wisieć bo bez nichwyglada jeszcze gorzej.

Wojciu, ale poza progami(które miały już dawno wylecieć) nie ma tu laminatu :wink4: żaden laminat nie ma spryskiwaczy reflektorów to dla zapamiętania :wink4:

Tposejdon, ogarnij w końcu ten tył, albo chociaz te czarne osłony ze zderzaka :good:

No mam taki zamiar sie za to brać właśnie ale szczerze powiem że na samą myśl ile mnie czeka roboty znowu przy tym to mi sie odechciewa..Ale że też nie moge już patrzeć na ten tył to zderzak już na warsztacie leży przygotowany do cięcia i wstępnie pomierzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace powoooli do przodu... oświetlenie klamek i drzwi po otwarciu dodane wyszło miodzi ( jak dla mnie) samopoziomowanie założone śmiga jak trzeba... w międzyczasie dekory na drzwiach pomalowane na srebrny metalik i polakierowane także wnętrze trochę odmłodniało.. mapsensro AWX już zamontowany tylko mapy niemogę wysterować pod to i lipa narazie ze 170 KM :wallbash: no i ten zderzak wreszcie rusze z miesjca na dniach.. do jesieni powinien być gotowy jak czas i pogoda pozwoli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja patrze na to auto i ni chu chu mi się nie podoba progi do bani dobrze że zmieniasz ten zderzak tylny bo też mi jakoś :sick3: jak patrze na ten stary kolor może i fajny ale cała reszta z zewnątrz to kiszaj takie moje zdanie nie ubliżając nikomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje z Twoją zieloną Żabą? :decayed:

ostatnie zmiany takie kosmetyczne jedynie opisane już wyżej

ponadto zderzek tył docięty czeka napoklejenie pomalowanie i będzie wisiał ale to chybawiosną już

no i wysnuł sie taki mały plan co do silnika i narazie jest na etapie podejmowania decyzji czy iść w to i zostawiać auto na dożywotke.

W sumie to może zaciągne waszej opini tylko nie podbierać pomysłu bo ponoć nikt twgo nierobił wcześniej:P

Plan po głowie chodzi taki : V6 3,0 TDI ASB 234 KM

Jakie opinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz taki silnik w dobrej kasie to moze i warto, gdzieś był podejmowany podbny projekt tylko ze do Audi coupe i w końcu nie wiem czy to jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik za 5.. do 6 z kompem i okablowaniem moge mieć już..

tylko nie wyjasniona jeszcze kwestia jak ze spkrzynią i a jak skrzynia to i dyfer ... generalnie moze być tak ze sporo bedzie do ogarnięcia a może sie okazać i tak że na samym silniku sie skończy. kwestia do zbadania czy skrzynia podejdzie

a wiesz 234KM do tego wirus i 300 sie zrobi o momencie nawet nei wspomnę że wylonduję gdzieś koło 600 NM

ale to tak jak mówie narazie jest pomysł i sprawdzam możliwości wykonania i kosztami jak by to wyszło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt 3.0 napewno ciekawy ale w tych pieniądzach to spkojnie bedziesz miał 2.7bit jeżdzące :)

No ale Tadzik przecieraj szlaki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt 3.0 napewno ciekawy ale w tych pieniądzach to spkojnie bedziesz miał 2.7bit jeżdzące :)

No ale Tadzik przecieraj szlaki :good:

Tak tylko do 2,7 trzeb aby LPG zakładac zaraz boby mnie zjadło chyba a 3,0 w TDI nie tak zle wychodzi po miescie 10..10,5 w mieszanym 7..8 wiec jest różnica..

pozatym przerobić wszytsko z diesla na benzin to wiecej roboty zegary pompka paliwa itd.

pozatym ja tamlubie rechot pod macha i przyzwyczaiłem sie już do jazdy dieslem.

No projekt cały czas rozpatruje i kto wie moze wieosna zacznę kompletowac graty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...