Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja zielona landryna :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie .. projekt nie zginie tylko zebrać body rs4 nie jest łatwo a dostępność makabryczna.. o wielu rzeczach można zapomnieć że sie kupi a i ceny wszystkiego są kosmiczne..

 

ale damy rade :) jeszcze tylko nadkoli przód szukam .. także info mile widziane jakby komus leżały hehe

  • 4 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Projekcik na ukończeniu :) jeszcze tylko parę drobiazgów i wianek :) 

Auto przeszło długą drogę przemiany i zeszło się 3 lata ponad ( takie terminy fachowców)

Małe foto na apetyt

20220505_124502.jpg

Opublikowano

Gratki, trzeba by się teraz gdzieś złapać na wspólną fote :d 

Opublikowano
  • Autor

chętnie  podbije do kielc jak tylko ogarnę do końca . może jakiś mini spot i  ktoś więcej się podłączy..  Trochę umarł watek spotów w kielcach

 

Opublikowano
W dniu 5.05.2022 o 20:04, Tposejdon napisał:

Projekcik na ukończeniu :) jeszcze tylko parę drobiazgów i wianek :) 

Auto przeszło długą drogę przemiany i zeszło się 3 lata ponad ( takie terminy fachowców)

Małe foto na apetyt

20220505_124502.jpg

Grubo:kox:

Opublikowano

Dawaj więcej ?

Opublikowano

Weź no zrób porządne zdjęcia i pochwal się lakierem :D

Opublikowano
  • Autor

no lakier robi robotę:). dzisiaj zrobię może zrobię parę fotek jak pogoda pozwoli to wrzucę.. jeszcze pare rzeczy zostało do końca jak spojler na klapę znaczki ii jakieś pierdoły ale efekt RS zmienia auto niesamowicie.

Opublikowano
  • Autor

Parę fotek na szybko .. niestety bez słońca

20220508_152125.jpg

20220508_152136.jpg

20220508_152150.jpg

20220508_152157.jpg

20220508_152205.jpg

20220508_152215.jpg

Opublikowano

Petarda ?

Szkoda ze ciales przedni zderzak pod fmic, mogles sie bardziej postarac i pewnie daloby sie wszystko fajnie upchac bez ingerencji ?

Edytowane przez szafa

Opublikowano

Cudo :hi:

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, szafa napisał:

Petarda ?

Szkoda ze ciales przedni zderzak pod fmic, mogles sie bardziej postarac i pewnie daloby sie wszystko fajnie upchac bez ingerencji ?

No niestety ze zderzakiem nie jest łatwo w tych silnikach przy FMIC.. nie ma tam miejsca gdzie uciec rurami szczególnie z prawej strony  a ja nie chciałem rezygnować z klimy.. Wiem że wywalenie klimy sporo zmienia i się mieści ale nie chciałem tego robić. Taka odrobina pazura widoczna ale mnie nie przeszkadza.

na żywo i w słońcu dopiero ten lakier robi robotę.. :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

o Cie uj... :thumbup1: kolorek robi robotę.. trzeba wypatrywać na obwodnicy Jędrzejowa. :wink:

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

No i się doczekała końca prac :)

20250830_165914.thumb.jpg.7f3a3f28d611f45c126e5f05039f4c8d.jpg

20250830_170033.jpg

20250830_165741.jpg

20250830_170007.jpg

20250830_170149.jpg

20250830_170138.jpg

20250830_170203.jpg

20250830_170130.jpg

20250830_165704.jpg

Opublikowano
  • Autor

szkoda że spoty jakoś umarły  bo by się pokazał na salonach :)

 

Opublikowano

Trzymaj pod kocem, Bukowina blisko 😂

Opublikowano
  • Autor

Stoi zachomikowana w garażu i czeka 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@Tposejdonkolego możesz powiedzieć u kogo robiłeś konwersję body? Sam mam już skompletowane ori body z rs i szukam podwykonawcy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.