Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja zielona landryna :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze kombinowane :naughty: co do progów to nie przemyślane :thumbdown: ale efekt koncowy powinien byc niezły :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No wreszcie pochwaliłeś się furką Tadzik :naughty::cool1:

no troche mi zesżło :) jak widzisz baty dostałem troche ale co tam hehe grunt to że mi sie podoba a zmian jak wiesz trochę w planie jeszcze jest.. :) Do zobaczenia na kolejnym spocie..

Opublikowano

po usunięciu kilku fantów powinno być git

Opublikowano

Jest fajna :good:ciagnij tak dalej .

Opublikowano

kolego daj jakies info/fotki o "Samopoziomowanie Xenonów ( lezy ori i czeka na założenie)" moze byc na pw

fajny kolor

Opublikowano
  • Autor

kolego daj jakies info/fotki o "Samopoziomowanie Xenonów ( lezy ori i czeka na założenie)" moze byc na pw

fajny kolor

Prosze bardzo.. w skład wchodzą

dwa czyjniki: przednia oś i tylnia oś wraz z uchwytami i cięgnami kompletne jak na foto nr 4B0 907 503

Sterownik 4B0 907 357

dwa silniczki regulacji do lamp nr 1J0 941 295 B

Schemat podłaczeń niezbyt skomplikowany wszystko na foto..

7e51a6a0a9d86269.jpeg

5ea3f4a2b740747d.jpeg

d526e08bb2ca269c.jpeg

3034e2da5473a6ab.jpg

600ef149d634e346.jpg

b5d5cda3e9155987.jpg

b0625b9c1d4a1d3b.jpg

32a8ccdf32fd8d7b.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak ładnie pracującego 1.9TDi to ja jeszcze nie widziałem. a po Tadkowych /Grzankowych modach Auto ciągnie do przodu że hej..

A wygląd auta to już gusta. A jak wiadomo o nich się nie rozmawia. :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zrobi sie i wyglad.. powoli :) zderzak moze rusze nawiosne teraz a zresztą jakoś pokolei wmiarę możliwości finansowych i czasowych

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kolor jest poprostu kosa :kox: ale to modzenia troche jest bo z tylu jest lekki festyn :gwizdanie: reszta spoko :good:

Opublikowano
:OMG: mam nadzieje ze to nie jest twoja robota :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Samopoziomowanie powędrowało do autka także nareszcie za kseny sie czepiać nie będą :) kończe pakiet oświetlenia do drzwi i pora brać sie za zderzak.. aż mi ręce opadają jak pomyśle o klejeniu tego choler...stwa... Może strzele jakieś foty na letnich felach w wolnej chwili żebyście mogli dalej mnie smarować że nie pasują hehe bo coś cicho :)

Opublikowano

progi az raza w oczy .. Ale wiadomo sa gust I gusciki :hi:

Opublikowano
  • Autor

Progi wisza narazie takie jak miałem żeby jakoś równo wygladało ze zderzakami .. zrobie zderzek tylni to poszukam progów od S4

Opublikowano

Jeździło u mnie A3 w tym kolorze wyróżnia się ,zderzak RS też fajny :good:

Jak ogarniesz resztę będzie fajna fura :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

samopoziom już powędrował do auta.podobnie jak podświetlanie kaklamek i drzwi na ukończeniu:) zabieram sie za zderzak tył wreszcie.

Opublikowano

ładny kolor :>

Opublikowano

Ale jeszcze póki co to jest ulep :thumbdown::sick3:

Opublikowano

wrzuć foty na alusach widzę często na mieście ale zawsze w jeździe.

Opublikowano

brak mi słów :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wrzuć foty na alusach widzę często na mieście ale zawsze w jeździe.

Możemy sie gdzieś ustawić to obejżysz na żywo, pogadamy.. Fote jakąs wrzuce ale narazie nie ma czasu zrobić jakoś..

brak mi słów :thumbdown:

To pochwal sie co sam pomodziłeś u siebie?? Przynajmniej autko będzie niepowtarzalne a nie wielkie mi mody zakładanie wszystkiego od polifta..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.