Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Moja zielona landryna :)


Tposejdon

Rekomendowane odpowiedzi

3,0TDI:eusathink:no to gruuuuby mod byłby, tylko sprężyny beedziesz musiał na zamówienie wykonac, bo raczej od 2,8 sie nie sprawdzą wagowo:whistling:

:slina::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłeś już serducho??:kox:

jeszcze nie ale sie namierza.:) chłopaki od Grzanka mają mi znaleźć po nowym roku. mieli jeden ale rozgracili go już troche a nie chce takiego. mają znaleźć podemnie specjalnie

3,0TDI:eusathink:no to gruuuuby mod byłby, tylko sprężyny beedziesz musiał na zamówienie wykonac, bo raczej od 2,8 sie nie sprawdzą wagowo:whistling:

:slina::jerk::jerk:

czy ja wiem.. powiem Ci ze ten silnik nie jest wcale większy od zwykłego v6 2,5 jest prawie indentyczne a jak tam waga skoczy o 50 Kg to sie nic nie stanie.. oczywiście u mnie zawiecha z 2,5 wskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe odgrzebanie tematu :) a więc pokolei plany się troche posunęły do przodu z realizacją i oto co w nich sie znalazło:

1. przekładka całego środka elektryki i wogóle wsio z polifta ( trafił si etaki na czesci a że full opcja to sporo do przełożenia) i tym sposobem do auta zawita nawi plus ASR ESp parktornik 4 elektryki szyb lusterka fotochromy cały pakiet oswietlenia, TV DVB-T zmieniarka BOSE telefon skura w pełnej elektryce tempomat 6 poduszek zegarki oczywiście polift z fisem.

2 temat silnika rozstrzygniety :) 3,0 zawita pod machę:)

:slina::hi:

Czekam na efekty:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto własnie na warsztacie stanęło pozbawione całkowicie środka:) teraz sie zacznie zabawa w kabelkologie i powoli przemiana ruszy

a tak przy okazji jak nei potrzebuje ktoś czegoś ze środka? prawie wszystko do handlu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie palny znów zmieniły.. tym razem na dobre..

miało być 3,0 TDI ale jakoś klekot przestaje mnie bawić powoli wiec na warsztacie pojawiło się 2,7 Bit komplecik ze skrzynia itp

teraz przechodzi mały przegląd uszczelki rozrządy sprzęhło itp jakies mycie żeby oko cieszył.

A jak to u mnie nie może być tak seryjnie więc plan już jest na okolice 400KM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

body się narazie nie wiele zmieniło tylni zderzak skrojony na wymiar tylko pokleić nie ma kiedy.. środek cały wymieniony z polifta łącznie z elektryką i ful wyposażeniem taki się trafił więc mam wszystko co fabryka dała.kolor może nie wszystkim pasować bo taki beż w środku ale stonowałem trochę czarnym a po drugie jak mnie to nic nie kosztował to jak odmówić:) w końcu Bose navi skóry w pełnej elektryce, 4x szybki elektryka telefon tempomat parktronic zmieniara TV piechota nie chodzi za frajer:)

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

o skłamałem dzienne DRL sie pojawiły w body hehe.. 200zł mnie kosztowały żeby jakies przyzwoite w ten zderzak wsadzić bez rezania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCN2493.jpg

DSCN2495.jpg

DSCN2496.jpg

DSCN2497.jpg

DSCN2498.jpg

DSCN2500.jpg

takie jakieś znalazłem na szybkości w sumie z zewnątrz się nic nie zmieniło od tamtego czasu prócz tych DRL.. jutro zrobię coś świeżego

---------- Post dopisany 12-01-2014 at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2013 at 22:27 ----------

No Panowie długo mnie tu nie było ale i sporo się podziało w temacie...

2,7 bit i skrzynia 6 zs4 pod maską już siedzi :decayed:

2014_01_08_16_54_54.jpg

jeszcze masa rzeczy do ogarnięcia ale jak dobrze pójdzie za miesiąc powinna wyjechać z nowym serduchem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan: będzie pewnie pierwsza esa w tym kolorze w polsce:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no w tym kolorze to co bym nie wsadził to by było chyba pierwsze:) ponoć jest tylko 3 w Polsce w tym kolorze..

a no będzie kolejne 400 konne wozidełko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie. z miesiądz sie jeszcze zejdzie zanim wyjade bo kurde czasu mało zeby to ogarnąć a pod koniec miecha mam go zawieśc pod kraków dolot wyspawać cały z nierdzewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...