Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haha zobaczcie jak to w nexi zrobili :polew:

Hamulec powietrzny :kox:

Opublikowano

Prawie jak... Transformers :polew:

Opublikowano

ale porezana nexia :decayed: co ona ma? czujnik prakowania :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kiedyś Tez dużo myslalem o tym temacie ale chcialem zrobić otwieranie i zamykanie pilotem, pamiętam ze mialo to być na silownikach sterowanych elektrycznie, i mialo dzialac na zasadzie..klikajac guzik w pilocie zamek się otwiera i klapa jedzie do góry a spowrotem klikajac dodatkowy guzik umieszczony na klapie od wewnątrz klapa jedzie w dol i się domyka..

są w sprzedazy silowniki o różnym skoku i cos napewno się dopasuje jeżeli znajdzie się jakis chętny:d trzeba tylko zamontowac guzik w klapie i silownik i jakoś to ogarnac elektrycznie:d

to jest kozacki mod a nie samo otwieranie

Opublikowano

nexia powala :polew:

Czy w A4 B5 byly w ogóle rozwiązania z automatycznym otwieraniem klapy?

Czy 3 guzik na pilocie jest tylko do otwierania zamka klapy, bez otwierania zamków drzwi?

wiek toś może?

Opublikowano

mi sie wydaje ze tylko zamek klapy otwiera, przynajmniej u mnie tak dziala w b6 :)

Opublikowano

Ale bajer to do każdego auta mozna zamontowac??? gdzie takie cos sie akupuje chyba se zrobe:):) Jakie koszta takiej zabawki???

Opublikowano

jak byśmy znali odpowiedzi na te pytania to była by inna rozmowa :kox:

Opublikowano

Hehhe spoko myslałem ze ktos cos wie na ten temat. Musi ktos byc na tym forum co juz zaryzykował hehehehe ktos sie zgłasza??: :gwizdanie: :cool1:)

Opublikowano

Przeciez temat juz dawno ogarniety jest z otwieraniem klapy :) wystarczy poszukać na FORUM .

Opublikowano

Aha to ładnie jestem zakrecony dzieki poszukam :P:)

Opublikowano

Aha to ładnie jestem zakrecony dzieki poszukam :P:)

Ten order swiadczy ze walisz OT w watkach technicznych i nie na temat :) Musisz sie pilnować :wink4:

Tak wracając do tematu to B5 , B6 czy B7 nie miało elektrycznych otwieranych klap , jedynie w B8 to zastosowano :thumbup:

Jedynie mozna załozyć odpowiednie teleskopy (czyt. amortyzatorki) oraz sprezynki .

Opublikowano

Przeciez temat juz dawno ogarniety jest z otwieraniem klapy :) wystarczy poszukać na FORUM .

mozymy prośic linke?? :decayed: plisssss

Opublikowano

Tak wracając do tematu to B5 , B6 czy B7 nie miało elektrycznych otwieranych klap , jedynie w B8 to zastosowano :thumbup:

Jedynie mozna załozyć odpowiednie teleskopy (czyt. amortyzatorki) oraz sprezynki .

no jak by było montowane ori to byśmy takich tematów nie ciągnęli ;p ale może ktos wyrzeźbił otwieranie i zamykanie elektryczne.. albo może ktoś wie jak to zrobić :)

Opublikowano
wystarczy dać zawiasy ze sprężynami z rs4. Wszystko pasuje, koszt około 500zł w aso
Opublikowano

OOOOOOOOOO własnie:) hmmm ale mamy gdzies jakies info i pokazane jak to zmontowac i tak mniej wiecej jakie koszta czesci? czy stara klapa moze być?Zastanawiam sie na jeszcz jednym co z kluczykiem trzeba miec inny czy wystarczy ten co ma 3 przyciski closed-klapa-open.

Opublikowano

wystarczy wymienić tylko zawiasy(maja one specjalne zaczepy do sprężyny) i amortyzatory. Klapa pozostaje bez zmian

8E5827301H zawias 130zł

8E5827302H

4F5827665A sprężyna 75 zl

8E5827552K siłownik 140 zł

Opublikowano

8E5827301H zawias 130zł

8E5827302H

4F5827665A sprężyna 75 zl - x2

8E5827552K siłownik 140 zł - x2

tak ?

to teraz napewno narodzi się pytanie jak to zrobić zeby było taniej .. ale efekt idealny bo klapa troche zwalnia na koniec a nie z dużą prędkością bum.. :good: :good:

Opublikowano

8E5827301H zawias 130zł

8E5827302H

4F5827665A sprężyna 75 zl - x2

8E5827552K siłownik 140 zł - x2

tak ?

to teraz napewno narodzi się pytanie jak to zrobić zeby było taniej .. ale efekt idealny bo klapa troche zwalnia na koniec a nie z dużą prędkością bum.. :good: :good:

Dokładnie całkowity koszt to 560 pod warunkiem ze nie ma jakis dziwnych modów z kluczykiem i ze każdy sam sobie zamontuje.
Opublikowano
  • Autor

zawiasy tez raczej dwa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.