Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 3.0 tdi quattro s-line


slashromester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. O to moja nowa furmanka: Audi A4 B8 3.0 tdi 2008 rok Quattro

Wyposażenie:

- pakiet S-Line

- nawigacja MMI

- napęd quattro

- nagłośnienie Bang & Olufsen

- felgi 18"

Co do planów na przyszłość to myślę o zachipowaniu go ale jeszcze nie jestem do końca przekonany :)

zmianarozmiarup1140178.jpg

1385563521.jpg

zmianarozmiarup1140067.jpg

zmianarozmiarup1140059.jpg

zmianarozmiarup1140153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo czekało na właściciela. Jak dobrze pamiętam to z Rzeszowa auto ?

Mam nadzieję, że posprawdzałeś wszytko bo fura :kox: Jak masz jakieś pytania odnośnie auta to pisz do Patroxa też ma B8 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu pisać - jest piękna jak każda B8 z fajnym wypasem :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby kolejny samochodzik od Violki na forum :)

chyba taaa... dość długo stała na allegro :>

furka cud miód cipcie lizać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo czekało na właściciela. Jak dobrze pamiętam to z Rzeszowa auto ?

Mam nadzieję, że posprawdzałeś wszytko bo fura :kox:

Tak z Rzeszowa od Violki. Sprawdzony czujnikiem lakieru, na stacji kontroli nic nie wykryli podejrzanego, zawieszenie, geometria, światła. Wszystko OK. Po sprawdzeniu VAG-iem też wyszło że nie ma nic co mogło by wskazywać na powypadkową historię.

Co do S-Line to szczerze powiem że w środku w miarę ładnie to wygląda, może i przydałby się na zewnątrz ;/ Ale szczerze mówiąc jeśli chodzi o wykończenie to jestem na prawdę zachwycony. Jeździłem Lancerem 2.0 DiD 140 KM, mozna powiedzieć przepaść w wykonaniu. Co do silnika to ten rewelacja. 3.0 tdi chodzi tak cicho jak benzyna. W jeździ mieszanej ( miasto 50/50 traska) udaje się nawet zejść do 7l (szczególnie gdy pokazuje jaki bieg mamy mieć zapięty, czyli około 1000-1700 obrotów na danym biegu). jednak gdy tylko się przyciśnie to wciska w fotel i spalanko około 9,5-10 l. A zaznaczę że przy tym silniku chce się często wciskać gaz do dechy :D:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k.... mi sie tez wydaje ze to auto z rzeszowa bo poznaje po tym ich wspanialym miejscu :hi:

kolego sprawdziles papiry? z tego co pamietam panowie sprzedaja auta w cennie netto oczywiscie nie informujac o tym nabywce

po za tym autko za***iste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby kolejny samochodzik od Violki na forum :)

a to ten co w netto kupuje z DE ? moze byc z tego jakis problem potem ? bo watpie . Przeciez kupujacy nie kupuje w netto bo jest osoba prywatna. tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby kolejny samochodzik od Violki na forum :)

a to ten co w netto kupuje z DE ? moze byc z tego jakis problem potem ? bo watpie . Przeciez kupujacy nie kupuje w netto bo jest osoba prywatna. tak ?

W tym wątku wałkujemy temat

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183713.new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna sztuka - nie raz nie dwa ją oglądałem w ogłoszeniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dylemat co robić. rzeczywiście samochód był taniej niż inne oferty mniej wiecej o wartość Vat. Jednak ja kupilem samochód na Fakturę Vat 23%. Odsprzedałem ten samochód równiez na fakturę firmie leasingowej. I teraz od nich leasinguje te auto. I się zastanawiam czy rzeczywiście tu mogli zrobić przekręt na Vacie ;/ Jeśli tak to jak to można rozwiązać ? czy mogę się domagać dopłacenia Vat przez firmę od której kupilem ? Czy sam moge sprawdzić czy te auto figuruje w bazie danych w niemczech jako kupione w cenie netto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dylemat co robić. rzeczywiście samochód był taniej niż inne oferty mniej wiecej o wartość Vat. Jednak ja kupilem samochód na Fakturę Vat 23%. Odsprzedałem ten samochód równiez na fakturę firmie leasingowej. I teraz od nich leasinguje te auto. I się zastanawiam czy rzeczywiście tu mogli zrobić przekręt na Vacie ;/ Jeśli tak to jak to można rozwiązać ? czy mogę się domagać dopłacenia Vat przez firmę od której kupilem ? Czy sam moge sprawdzić czy te auto figuruje w bazie danych w niemczech jako kupione w cenie netto ?

F-ra do leasingu była VAT czy vat-marża ? Jeżeli pełny VAT to możesz być spokojny bo leasing masz od całej kwoty :decayed: ( z VAT)

Jeżeli była vat- marża to leasing sobie vat doliczy do finansowania więc kwota leasingu będzie netto+VAT = kwota leasingu.

Kto leasingował ? Tylko nie mów,że EFl.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na fakturę VAT. I taką samą wystawiłem raiffeisen leasing. Wydaje mi się że jak jest faktura VAT to ja nie powinienem ponosić kosztów ewentualnego nieopłaconego podatku VAT na ten samochód :( ale dokładnie nie wiem jak to jest), ąz tak się nie znam na tych papierkach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...