Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogłeś kupic białe albo dymione ori :gwizdanie: :tongue4: ale niech Ci będzie jest :good:

Opublikowano
  • Autor

w drodze na wojewódzki spocik :decayed:

dsc04076x.jpg

Opublikowano

w drodze na wojewódzki spocik :decayed:

dsc04076x.jpg

Ale koza :decayed: pokaż nowego moda publice :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

będzie niżej daj mi trochę czasu :decayed:

Opublikowano

w drodze na wojewódzki spocik :decayed:

dsc04076x.jpg

cos masz nie tak z lewym przednim kołem tak patrzac po focie :mysli:
Opublikowano
  • Autor

w drodze na wojewódzki spocik :decayed:

dsc04076x.jpg

cos masz nie tak z lewym przednim kołem tak patrzac po focie :mysli:

:polew: taaaa

pod kątem fota robiona przez kierowcę

Opublikowano

wuja pokazuj no tu mi nowego modzisza :decayed:

Opublikowano

wuja pokazuj no tu mi nowego modzisza :decayed:

wstydzi sie, na spotach lubelskich jest jedna fotka :decayed:

Opublikowano

co do kierunkow mogles powiedziec oddal bym ci moje zadarmo sa wstretne :) i szybko robia sie zolte i brudne w srodku ;/ i ja je akurat wymienilem na te ori plaskie biale

Opublikowano

wuja pokazuj no tu mi nowego modzisza :decayed:

wstydzi sie, na spotach lubelskich jest jedna fotka :decayed:

no to sie boje :decayed: sonary kupil czy jak? :polew:

Opublikowano

Ile to tak teraz pali LPG w trasie i mieście? :P

Opublikowano
  • Autor

Ile to tak teraz pali LPG w trasie i mieście? :P

12l w mieście 9 na trasie przy normalnej jeździe a nie dziadkowaniu[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 17:26_________________________________________________

wuja pokazuj no tu mi nowego modzisza :decayed:

wstydzi sie, na spotach lubelskich jest jedna fotka :decayed:

no to sie boje :decayed: sonary kupil czy jak? :polew:

taaa :tongue4:
Opublikowano

no poka fotke :tongue4: nie bądz sknera :kox:

Opublikowano
  • Autor
czarnyej.jpg
Opublikowano

ale ze co ze kierunek biały? :naughty: dales czadu :oklaski: :thumbup: :drool: :dance::lol1::buhaha::pilot:

Opublikowano
  • Autor

ale ze co ze kierunek biały? :naughty: dales czadu :oklaski: :thumbup: :drool: :dance::lol1::buhaha::pilot:

dostałem naklejkę od traktorzystów na spocie wojewódzkim LPG POWER :decayed:

dsc04258z.jpg

Opublikowano
:polew: lo kur :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:polew: lo kur :decayed:

:buhaha:
Opublikowano

kowi twoja chata w tle :mysli:

nie :gwizdanie:

to ta którą projektujesz? :naughty:

ps kowi ale masz kozę :>

na spocie przystawimy sie do pewnej kuchenki :naughty:

nie jeżdżę już na spoty :gwizdanie:

wstydzisz sie :kox:

dobra EOT

tego że mogę przejechać przez krawęznik :mysli:

hm nie

a co wachacze sie rozlazły :polew: :polew: :polew:

tu sie przeniosłem zeby armiemu off topu nie robić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kowi twoja chata w tle :mysli:

nie :gwizdanie:

to ta którą projektujesz? :naughty:

ps kowi ale masz kozę :>

na spocie przystawimy sie do pewnej kuchenki :naughty:

nie jeżdżę już na spoty :gwizdanie:

wstydzisz sie :kox:

dobra EOT

tego że mogę przejechać przez krawęznik :mysli:

hm nie

a co wahacze sie rozlazły :polew: :polew: :polew:

tu sie przeniosłem zeby armiemu off topu nie robić :decayed:

jak się rozlazły?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.