Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mialem tym smarem walsnie i lipa kupilem nakretki za 200zł na allegro u takiego zioma

i teraz mi sie kreca bez problemu

Opublikowano
  • Autor

ja mialem tym smarem walsnie i lipa kupilem nakretki za 200zł na allegro u takiego zioma

i teraz mi sie kreca bez problemu

a jakiej firmy masz gwint?
Opublikowano

te technix czy jakos tak ale te mts i reszta tych gwintow to jest to samo :)

Opublikowano

ja miałem miedzianym na zimę i odkręciłem zwykłą żabką :wink4:

Teraz wiosną zasmarowałem zwykłym ŁT 43 i zobaczymy jak kupię na dniach dystanse na tył i będę go kręcił niżej czy lekko pójdzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja miałem miedzianym na zimę i odkręciłem zwykłą żabką :wink4:

Teraz wiosną zasmarowałem zwykłym ŁT 43 i zobaczymy jak kupię na dniach dystanse na tył i będę go kręcił niżej czy lekko pójdzie :gwizdanie:

oby i u mnie tak było, sami montowaliście gwint?
Opublikowano

ja z kumplem i chyba wahacze górne wtedy wrzuciłem nowe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja z kumplem i chyba wahacze górne wtedy wrzuciłem nowe :wink4:

używałes ściągacza do spręzyn?
Opublikowano

:no: przecież wyciągasz całe amorki ze sprężynami :wink4:

chyba że chcesz rozłożyć osobno sprężyny i amortyzatory to może się przydać ściągacz :naughty:

a jak czyściłem gwint bo miałem używkę to po odkręceniu nakrętek sprężyna jest luźna :gwizdanie:

Moje stare w całości już ponad pół roku stoją w garażu bo nie chce mi się rozbierać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:no: przecież wyciągasz całe amorki ze sprężynami :wink4:

chyba że chcesz rozłożyć osobno sprężyny i amortyzatory to może się przydać ściągacz :naughty:

a jak czyściłem gwint bo miałem używkę to po odkręceniu nakrętek sprężyna jest luźna :gwizdanie:

Moje stare w całości już ponad pół roku stoją w garażu bo nie chce mi się rozbierać :decayed:

ale chodzi o zakładanie gwintu normalnie nakrętkami przy zakładaniu skręcasz?
Opublikowano

tak :wink4:

Ja mam H&R i jak zjechałem nakrętkami na sam dół to sprężyn nie trzeba ściągać bo są luźne i spokojnie go rozbierasz lub składasz i nic nie ma prawa strzelić :)

Kiedyś nawet zwykłe amortyzatory składaliśmy za pomocą dwóch żebrówek gdzie dwóch cisnęło sprężynę a jeden skręcał :polew: ale to była głupota :decayed:

Opublikowano

Ja sam zakładałem gwint, nic trudnego :)

Opublikowano
  • Autor

Ja sam zakładałem gwint, nic trudnego :)

też mam właśnie zamiar
Opublikowano

grunt to mieć klucze i narzędzia :wink4: My zaczęli od 17:00 a auto wyjechało z garażu o 2:00 ale z dokładnym czyszczeniem i rozbieraniem gwintu :gwizdanie:

Jedyna komplikacja to nie chciała się odkręcić ta jedna z 3 śrubek od górnego mocowania amortyzatora bo się oberwała w kielichu i się kręciła :decayed:

Opublikowano

Montuj jak najszybciej i dawaj relacje jak sie na tym jezdzi bo mam oosbe ktora mysli o gwincie do Q

A i napisz czy nic nie tlucze podczas jazdy bo u mnie niestety ale klopoty mam ;(

Opublikowano

Montuj jak najszybciej i dawaj relacje jak sie na tym jezdzi bo mam oosbe ktora mysli o gwincie do Q

A i napisz czy nic nie tlucze podczas jazdy bo u mnie niestety ale klopoty mam ;(

Może się tłucze coś w aucie... :naughty: u mnie na przykład jak założyłem 18' zaczęła się strasznie tłuc blacha termiczna nad tłumikiem :gwizdanie:

Opublikowano

Montuj jak najszybciej i dawaj relacje jak sie na tym jezdzi bo mam oosbe ktora mysli o gwincie do Q

A i napisz czy nic nie tlucze podczas jazdy bo u mnie niestety ale klopoty mam ;(

Może się tłucze coś w aucie... :naughty: u mnie na przykład jak założyłem 18' zaczęła się strasznie tłuc blacha termiczna nad tłumikiem :gwizdanie:

Sprawdzane to bylo

Jezdzilem juz bez tylnej polki, dywaniku i wszystkich gratow z bagaznika

Jezdzilem na 15, 17, 18, 19 i ciagle tak samo, w tamtym tygodniu 3 czy moze 33 wyciagalem tylne amory i nic nie widac ;(

Trzeba bedzie zmienic FK na cos lepszego (i znow nie kupie kwiatow narzeczonej :decayed:)

Opublikowano

Ja sam zakładałem gwint, nic trudnego :)

też mam właśnie zamiar

tymbardziej w Q gdzie nie tracio sie czasu na prucie bagaja :good:

Opublikowano

Ja sam zakładałem gwint, nic trudnego :)

też mam właśnie zamiar

tymbardziej w Q gdzie nie tracio sie czasu na prucie bagaja :good:

raczej... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja sam zakładałem gwint, nic trudnego :)

też mam właśnie zamiar

tymbardziej w Q gdzie nie tracio sie czasu na prucie bagaja :good:

raczej... :gwizdanie:

miałem dzisiaj robić ale k......a leje :confused4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 09:03_________________________________________________najebaju grafitu :decayed:

13586311.jpg

narazie na 15"

28635804.jpg

Opublikowano

ale koza :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.