Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz jakies ciekaweo 17 albo 18 na oku chyba ze masz juz jakies :)

Opublikowano
  • Autor

masz jakies ciekaweo 17 albo 18 na oku chyba ze masz juz jakies :)

leżą w garażu :naughty:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 13:42_________________________________________________a ty sprzedajesz w końcu swojego?
Opublikowano

nie :D jutro jade obaczic pewne 18 calowe fele z S-y :) i srodek polifotwy (konsola + tunel) wpadnie :D

Opublikowano
  • Autor

nie :D jutro jade obaczic pewne 18 calowe fele z S-y :) i srodek polifotwy (konsola + tunel) wpadnie :D

to czemu sie rozmyśliłeś?
Opublikowano

nie wiem tak jakos szkoda mi jej :D podoba mi sie moja audica i doszedlem do wnisoku ze predzej swapa zrobie niz ja sprzedam :) i w sumie to chce przy niej jescze troche rzeczy zrobic chce zerwac folie z szyb ale nie wiem jak sie za to zabrac ;/

Opublikowano
  • Autor

nie wiem tak jakos szkoda mi jej :D podoba mi sie moja audica i doszedlem do wnisoku ze predzej swapa zrobie niz ja sprzedam :) i w sumie to chce przy niej jescze troche rzeczy zrobic chce zerwac folie z szyb ale nie wiem jak sie za to zabrac ;/

no jak? podnosisz szybę na maksa i drzesz od dołu :decayed:
Opublikowano

no wiesz ale slyszalem ze brzydkie slady zostaja ;/

Opublikowano
  • Autor

no wiesz ale slyszalem ze brzydkie slady zostaja ;/

ja przód zrywałem to nic nie zostało
Opublikowano

no a ja chce wszystko zerwac :decayed:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 19:25_________________________________________________jeszcze jutro mialem jechac po fele a okazalo sie ze sa to 18 cali z esy ori wszystko spoko tylko ze ziom ma nich opony zimowe ktore nie sa mi potrzebne a ceny nie chce opuscic wiec szukam dalej :D

Opublikowano
  • Autor

a nie chcesz innych jakiś :mysli:

Opublikowano

no szukam caly czas innych 18 stek najbardziej by mi pasowalo ori wzor zeby byl ;/

Opublikowano
  • Autor

przód do skręcenia jeszcze, ale jest w miare nie mam dobrego aparatu ;(

ssseg.jpg

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 19:21_________________________________________________wwwcx.jpg

36904333.jpg[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 19:26_________________________________________________123glr.jpg

Opublikowano

gwint złożyłem wczoraj, masakra :decayed: nie mogłem z garażu wyjechać dlatego że przód za bardzo mam skręcony i 15" i ocierają jeszcze przy skręcie, ale już podniosłem :decayed:

dziwnie się jedzie jakoś tak spręzyście :mysli: może przez to że balon :mysli:

:decayed:

49707448.jpg

15511220.jpg

47637455.jpg

przjdzie zima i zderzakow ni ma :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ddddof.jpg[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 19:30_________________________________________________

gwint złożyłem wczoraj, masakra :decayed: nie mogłem z garażu wyjechać dlatego że przód za bardzo mam skręcony i 15" i ocierają jeszcze przy skręcie, ale już podniosłem :decayed:

dziwnie się jedzie jakoś tak spręzyście :mysli: może przez to że balon :mysli:

:decayed:

49707448.jpg

15511220.jpg

47637455.jpg

przjdzie zima i zderzakow ni ma :polew: :polew:

łe tam :decayed:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 19:47_________________________________________________zaczepie sobie łychę od spycha i będziem odśnieżać a quattro ładnie pójdzie :kox:
Opublikowano

cos ten przód wyzej ustawiłes

Opublikowano
  • Autor

cos ten przód wyzej ustawiłes

troszeczkę ale pójdzie w dół póki co nie mam czasu
Opublikowano

Prezes, lampki przód, tył i furka :kox:

Opublikowano
  • Autor

Prezes, lampki przód, tył i furka :kox:

ujdzie :mysli::decayed:
Opublikowano

Panie, będziesz ściemniał przednie szybki?

Opublikowano
  • Autor

Panie, będziesz ściemniał przednie szybki?

były przyciemnione, musiałem zerwać :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.