Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

Widzę, że mój wątek jest czytany :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:

Widzę, że mój wątek jest czytany :whistling:

no patrzyłem jak wyglądał grill s4 z halogenami żółtymi ale nie widzę tej foty u Ciebie

bo planuje może na wiosnę halo zakupić

Opublikowano

damn it :kwasny: fajna sztuka, niech sluzy :thumbup1: znaczek OOOO zostawiasz tak czy w biel idzie?

Opublikowano
  • Autor

damn it :kwasny: fajna sztuka, niech sluzy :thumbup1: znaczek OOOO zostawiasz tak czy w biel idzie?

nie no zostaje ori chrom, poza tym nie mam już białych znaczków:decayed: mam trochę nieaktualne fotki:wink:

Opublikowano
Pokaż fotki, nie mogę się doczekać efektu na samochodzie :naughty:

nie robiłem, pstryknę coś jak dojdzie znaczek może

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 16:47 ----------

wpadł grill s4:naughty:

http://s2.postimage.org/suuynd0h1/image.jpg

http://s2.postimage.org/nuit7fstk/image.jpg

grila prysnij plastidipem bo odpryski widac, tez takie mialem to zakrylo je i wyszlo git:wink:

Opublikowano
  • Autor
Pokaż fotki, nie mogę się doczekać efektu na samochodzie :naughty:

nie robiłem, pstryknę coś jak dojdzie znaczek może

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 16:47 ----------

wpadł grill s4:naughty:

http://s2.postimage.org/suuynd0h1/image.jpg

http://s2.postimage.org/nuit7fstk/image.jpg

grila prysnij plastidipem bo odpryski widac, tez takie mialem to zakrylo je i wyszlo git:wink:

wiem własnie są lekkie odpryski, ramkę oklejałem a grill własnie się maluje ale zwykłym lakierem zobacze czy nie odpadnie

Opublikowano

jak się sprawuje ten gwint Ta-technix? zadowolony jesteś?

Opublikowano

Grill też oklejałeś tą samą folią co dekory? Jak duży kawałek folii zamawiałeś, żeby stykło? Kiedy wrzucisz fotki wnętrza? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
jak się sprawuje ten gwint Ta-technix? zadowolony jesteś?

gwint jest ok, nic się z nim złego nie dzieje, na początku jeden amor skrzypiał gdy było wilgotno ale wyrobił się i przestał, fakt gdy jest nisko mógłby być sztywniejszy, no ale niektórych rzeczy nie przeskoczymy

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

Grill też oklejałeś tą samą folią co dekory? Jak duży kawałek folii zamawiałeś, żeby stykło? Kiedy wrzucisz fotki wnętrza? :naughty:

stary grill oklejany był ale nowy nie, fotek wnętrza jeszcze nie mam, zimno na dworze:wink:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

grill s4 odmalowany + znaczek s4 który był z grillem- zaraz się zacznie:grin:, sam nie wiem może będę z nim jeździł może nie, jeszcze zobaczę

auto uwalone jak nie wiem, więc nie ma efektu

grill1.jpg

grill2.jpg

grill3.jpg

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

no i fotki wnętrza - trochę syf w środku no ale to zima :decayed:

wne1.jpg

wne3.jpg

wne8.jpg

wne4.jpg

wne5.jpg

wne6.jpg

wne7.jpg

Opublikowano

dekory oklejane ? jak tak to jaki koszt ? ;>

Opublikowano
  • Autor
dekory oklejane ? jak tak to jaki koszt ? ;>

oklejane, aukcje z allegro wklejałem ze dwie strony wcześniej

Opublikowano

Ładnie te dekory wyszły, chyba mnie namówiłeś :jerk:

Opublikowano

papuć dobrze że masz 2 kolorową tapicerke boczków w aucie, bo jak by była czarna to by to sie wszystko zlało:wink:

Opublikowano
papuć dobrze że masz 2 kolorową tapicerke boczków w aucie, bo jak by była czarna to by to sie wszystko zlało:wink:

oj tam, oj tam:decayed:

DSC_0096.jpg

Opublikowano

noi sie zlało:grin:

Opublikowano

ja tam się jaram:tongue4:

Opublikowano
  • Autor
papuć dobrze że masz 2 kolorową tapicerke boczków w aucie, bo jak by była czarna to by to sie wszystko zlało:wink:

wiem i dlatego spodziewałem się ze może wyjść ok:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na wiosne bedzie sesja z b6 Michala jak zamontuje halogeny:-) moze w miare fajnie wyjdzie:-)

Opublikowano

Ładnie ta folia wygląda :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.