Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi również podoba mi się, ciekawie jak na kole będzie pasowało :naughty:

Opublikowano
  • Autor
mi również podoba mi się, ciekawie jak na kole będzie pasowało :naughty:

przymierzałem do koła i nie widzi mi się, za duży bałagan:grin:

Opublikowano
mi również podoba mi się, ciekawie jak na kole będzie pasowało :naughty:

przymierzałem do koła i nie widzi mi się, za duży bałagan:grin:

mogłeś dać fotkę

Opublikowano
  • Autor
mi również podoba mi się, ciekawie jak na kole będzie pasowało :naughty:

przymierzałem do koła i nie widzi mi się, za duży bałagan:grin:

mogłeś dać fotkę

a no mogłem:kwasny:

no i zestawik wpadł w ręce, ten mi najbardziej pasuje, ożywia auto

tylko szkoda ze fela brudna ale cyknę lepsze foty jak umyje auto

naklejki BBS + smyczka BBS

bbszy.jpg

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 20:36 ----------

i mała sesja na nowych deklach

wiem wiem folia na lampach żółta, muszę poszukac innego odcieniu:decayed:

12501435.jpg

95697398.jpg

97154287.jpg

94909892.jpg

95853426.jpg

86297148.jpg

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

88994105.jpg

61588068.jpg

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Nie wierzę co widzę, Paputa avant zaczyna wyglądać :shock3:

Opublikowano
  • Autor
Nie wierzę co widzę, Paputa avant zaczyna wyglądać :shock3:

:grin:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

i kilka kombinowanych:decayed:

audi1o.jpg

clipboard01uts.jpg

clipboard02.jpg

clipboard03so.jpg

Opublikowano

ładnie ładnie, podoba mi się Twój Avancik :wink:

Opublikowano
  • Autor

21411639.jpg

xxxis.jpg

Opublikowano

95697398.jpg

Jest ładnie kolego :thumbup1:

Opublikowano

za dużo oponki na tej feldze:decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki:decayed:

powoli do przodu

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

za dużo oponki na tej feldze:decayed:

:decayed:

Opublikowano

dzięki:decayed:

powoli do przodu

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

za dużo oponki na tej feldze:decayed:

:decayed:

kołko fajnie sie prezenci, ale przy białym to chyba przy każdym przejeżdzie trzeba szmatkować nie:grin:

Opublikowano
  • Autor

dzięki:decayed:

powoli do przodu

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

za dużo oponki na tej feldze:decayed:

:decayed:

kołko fajnie sie prezenci, ale przy białym to chyba przy każdym przejeżdzie trzeba szmatkować nie:grin:

daj pan spokój:kwasny: z tym kolorem to tragedia

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

ładnie ładnie, podoba mi się Twój Avancik :wink:

dzięki:wink:

Opublikowano

No łądnie to wygląda,na felgi zapodaj wosk,łatwiej domyć i się tak szybko nie brudzą:wink: i najlepiej nie hamuj:decayed:

Opublikowano
  • Autor

No musze tym woskiem powalczyc bo tak to mycie co kilka dni

---------- Post dopisany 16-05-2013 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 08:19 ----------

kiedyś przy montażu lpg gazownicy połamali mi całą pokrywę, póki co coś takiego wyklepałem-musiałem przeciąć osłonę na dwie części:kwasny: no i pomalowałem znaczek na czerwono, wcześnie był czarny i nie wiem czy nie było lepiej

no i korek malnełemmm na czarno

39879477.jpg

95309422.jpg

Opublikowano

kup se drugą osłone na silnik :decayed:

Opublikowano
  • Autor
kup se drugą osłone na silnik :decayed:

mówisz? jest aż tak źle?:decayed::grin:

Opublikowano

w sumie nie jest tak źle nawet aż tak bardzo się nie rzuca w oczy, czerwień pasuje ja bym pomalował jeszcze 0000

Opublikowano
kup se drugą osłone na silnik :decayed:

mówisz? jest aż tak źle?:decayed::grin:

taka jakaś wyłamana troche

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.