Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

z czego to będą halogeny? :decayed::wink:

Opublikowano
z czego to będą halogeny? :decayed::wink:
to nie halogieny

paput robi ameryke u siebie i bedzie Cold Air Intake rzezbił udaje ze ma turbe :decayed:

Opublikowano
  • Autor
z czego to będą halogeny? :decayed::wink:

nie bydzie halo, dałem se siana:decayed:

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

z czego to będą halogeny? :decayed::wink:
to nie halogieny

paput robi ameryke u siebie i bedzie Cold Air Intake rzezbił udaje ze ma turbe :decayed:

od razu turbę, bardziej o hondziawkę zajeżdzam:grin:

i wstępna przymiarka "ssaka" z boczku :decayed:

o7gb.jpg

Opublikowano

no przeca ja żartowałem z tym halo :decayed: a tak a proppo - po co Ci jeden halogen? :banan:

no dobra na poważnie, to ma dać chłodniejsze powietrze do filtra?

Opublikowano
  • Autor
no przeca ja żartowałem z tym halo :decayed: a tak a proppo - po co Ci jeden halogen? :banan:

no dobra na poważnie, to ma dać chłodniejsze powietrze do filtra?

ma dać chłodniejsze na stożek (prawdopodbnie Pipercrossa) jak skończę:decayed: a jak nie da to trudno, przynajmnie będzie miało ręce i nogi a zostanie mi fajny dzwięk i wygląd:kox:

brakuje jeszcze kilku bardzo ważnych elementów, ale powoli nie od razu CAI oj Kraków zbudowano:decayed:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

póki co musiałem wywalić klakson :wink:

Opublikowano

w dęblinie tak miał koleś w golfie IV TDI, jak robiłem FMIC, on przekładał nowy silnik bo zamiast powietrza trafiła woda z kałuży :whistling:

Opublikowano
  • Autor
w dęblinie tak miał koleś w golfie IV TDI, jak robiłem FMIC, on przekładał nowy silnik bo zamiast powietrza trafiła woda z kałuży :whistling:

to nie będzie "aż" tak jak myślisz

wiem o tym

ciekawi mnie jeszcze sprawność tego wynalazku

car-photo-injen-hydro-shield-x-1035-air-intake-cover.jpg

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

chociaz ten filmik mi sie podoba:grin:

Opublikowano

a ze ten worek co ma wode wyłapywać? :facepalm: paput to sie nie sprawdzi:kwasny: tym bardziej ze auto zglebione, ile to razy swoim przez kałuze przejezdzam to widze az na maske wode wrzuca, a to jeszcze ma zassys:whistling:

Opublikowano
  • Autor
a ze ten worek co ma wode wyłapywać? :facepalm: paput to sie nie sprawdzi:kwasny: tym bardziej ze auto zglebione, ile to razy swoim przez kałuze przejezdzam to widze az na maske wode wrzuca, a to jeszcze ma zassys:whistling:

ale to jest w rajdach używane

jesli nie to zrobie sam nawiew i nie będzie niebezpieczeństwa zassania, tak jak Blade na forum a6

---------- Post dopisany 23-06-2013 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 22:06 ----------

mycie płynem o zapachu gumy do rzucia:decayed:

trochę późno uchwyciłem efekt po zdążyła już spłynąc no ale coś tam widac

kurcze muszę zmienić tę folię na kierunkach bo jest obrzydliwie żółta:kwasny:

xn2.JPG

8712.jpg

9jua.jpg

Opublikowano

Tyko, żeby Ci ktoś auta nie ugryzł :grin:

Co do folii to ja kupiłem termoplastyczna folia POMARAŃCZOWA na kierunki itp (3149788102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. fajny odcień. Dałem 2 warstwy ale jedna wystarczyła by w zupełności

Opublikowano
  • Autor
Tyko, żeby Ci ktoś auta nie ugryzł :grin:

Co do folii to ja kupiłem termoplastyczna folia POMARAŃCZOWA na kierunki itp (3149788102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. fajny odcień. Dałem 2 warstwy ale jedna wystarczyła by w zupełności

no muszę coś takiego zakupić, dzięki za link

Opublikowano

mycie płynem o zapachu gumy do rzucia:decayed:

trochę późno uchwyciłem efekt po zdążyła już spłynąc no ale coś tam widac

czego to ludzie nie wymyślą :decayed: ciekawe czy po takim myciu autko jest bardziej elastyczne ? :wink:
Opublikowano
  • Autor

mycie płynem o zapachu gumy do rzucia:decayed:

trochę późno uchwyciłem efekt po zdążyła już spłynąc no ale coś tam widac

czego to ludzie nie wymyślą :decayed: ciekawe czy po takim myciu autko jest bardziej elastyczne ? :wink:

hehe raczej nie:decayed:

a tu foto ze spotu tuż po myjni

kurna żółc wali po oczach:facepalm:

l31h.jpg

Opublikowano

też tą brałem i wygląda całkiem całkiem

ale paput coś marudził że za ciemna :wink:

Opublikowano
  • Autor

też tą brałem i wygląda całkiem całkiem

ale paput coś marudził że za ciemna :wink:

:decayed: też wezmę, no cóż lepsza za ciemna niż żółta

---------- Post dopisany 26-06-2013 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 12:07 ----------

i kolejny element układanki, filtr Pipercross dedykowany do Focusa RS

fajnie brzmi:kox: zwłaszcza w czasie jazdy, jeszcze izolacja termiczna i może doprowadzenie nawiewu ze zderzaka "pośrednio", jako dodatkowy nawiew

t18g.jpg

FRSIND.gif

MONTAŻ

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

myju myju

geid.jpg

80yp.jpg

yad.jpg

hgj0.jpg

mrdq.jpg

nal0.jpg

Opublikowano

ze niby tyle mocy podniósł ten filtr w focusie:kox: :lol1:

dobre jaja:polew::polew:

Nagraj jakis filmik jak to teraz brzmi:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.